Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 10-12- 4.turnaj 12.04.15

Závěrečný čtvrtý kvalifikační turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 10-12 se uskutečnil v sobotu 11.dubna 2015 v Mistrovicích za účasti 69 hráčů.
V kategorii H/D 12 zvítězil Adam Švanda z Poličky před Janem Jirouškem z České Třebové, na třetím místě skončila nejlepší dívka Kateřina Dudlová z Ústí n/O..
V kategorii H/D 10 byl neúspěšnější Marek Juchelka následovaný nejlepší z dívek Terezou Šulcovou (oba Polabiny), na třetím místě skončil Radek Roub ze Železných hor.
Ohlasy z turnaje můžete nalézt na webových stránkách České Třebové, Hlinska, Chotěboře, Chvaletic, Polabin, Poličky, Rapidu Pardubice a Ústí n/O., průběžné celkové pořadí naleznete zde.


4. kvalifikační turnaj PDŠS do 12 let
Konečné pořadí
Poř. St.č. Jméno   Rtg Klub Body BH.
1 2 Švanda Adam   1543 TJ Štefanydes Polička 23½
2 1 Jiroušek Jan   1593 TJ Lokomotiva Česká Třebová 6 24
3 4 Dudlová Kateřina F 1414 Šachový klub Ústí nad Orlicí 22
4 3 Jareš Michal   1531 Šachový spolek Železné hory 5 22
5 9 Ret Adam Josef   1290 2222 ŠK Polabiny 5 21½
6 6 Stoček Martin   1391 2222 ŠK Polabiny 5 21
7 15 Minář Milan   1152 TJ Lanškroun 5 17
8 5 Málková Barbora F 1412 TJ Lanškroun 23
9 12 Ďuriančík Michal   1252 ŠK Svitavy 20
10 11 Půlpán Ondřej   1272 2222 ŠK Polabiny 4 21½
11 7 Píše Michal   1335 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 21½
12 13 Hruban Oliver   1183 2222 ŠK Polabiny 4 19½
13 10 Rožek Jan   1281 Šachový spolek Železné hory 4 18½
14 16 Moravec Jakub   1149 ŠK Svitavy 4 16
15 14 Leksová Soňa F 1159 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 15½
16 24 Václavík Patrik   1038 ŠK Svitavy 4 14
17 8 Zelenka Adam   1333 ŠO Hlinsko 18
18 22 Zlatník Jiří   1063 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 15
19 17 Šulc Jiří   1125 ŠO Hlinsko 3 17
20 21 Balcar Michal   1069 TJ Sokol Horní Čermná 3 17
21 18 Pavlíčková Tereza F 1104 ŠK Svitavy 3 16½
22 27 Klejch Filip   1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 16½
23 34 Michalička Patrik   1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 16½
24 28 Kopecký Vojtěch   1000 TJ Jablonné nad Orlicí 3 15
25 25 Filip Dominik   1023 TJ Jablonné nad Orlicí 3 15
26 23 Křivský Lukáš   1055 TJ CHS Chotěboř 3 14
27 35 Pospíšil Šimon   1000 Šachový spolek Železné hory 3 13½
28 30 Krátký Adam   1000 ŠK Svitavy 3 12½
29 33 Marešová Kristýna F 1000 TJ Sokol Horní Čermná 17
30 20 Huang Pavel   1100 ŠK Svitavy 2 17½
31 31 Kössler Ondřej   1000 ŠK Svitavy 2 15½
32 19 Holásková Markéta F 1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 14
33 29 Kotizová Lucie F 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 14
34 26 Brunclík Tobias   1000 Šachový spolek Železné hory 2 13½
35 32 Mareš Václav   1000 TJ Jablonné nad Orlicí 11½
4. kvalifikační turnaj PDŠS do 10 let
Konečné pořadí
Poř. St.č. Jméno   Rtg Klub Body BH.
1 3 Juchelka Marek   1134 2222 ŠK Polabiny 22
2 4 Šulcová Tereza F 1129 2222 ŠK Polabiny 23
3 7 Roub Radek   1100 Šachový spolek Železné hory 5 24½
4 2 Málek Filip   1150 TJ Lanškroun 5 23
5 8 Kobr Matěj   1097 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 21
6 1 Nejedlý Radek   1183 TJ CHS Chotěboř 5 21
7 5 Pešek Martin Jakub   1119 ŠO Hlinsko 5 20
8 9 Kylar Ondřej   1089 TJ Lanškroun 5 20
9 21 Nastoupil Adam   1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 20
10 16 Jun Robert   1000 TJ CHS Chotěboř 4 20
11 13 Sedlák Jakub   1066 TJ Lanškroun 4 19
12 6 Nešpůrek Jakub   1100 Šachový spolek Železné hory 4 19
13 10 Bartoš Andrej   1087 TJ Štefanydes Polička 4 19
14 11 Nejedlý Lukáš   1085 TJ CHS Chotěboř 4 18
15 14 Šafář Václav   1045 TJ Štefanydes Polička 4 17
16 26 Rožek Tomáš   1000 Šachový spolek Železné hory 4 16½
17 24 Pejřimovská Viola Ruby F 1000 TJ CHS Chotěboř 4 16
18 19 Křivská Veronika F 1000 TJ CHS Chotěboř 14
19 31 Valenta Jakub   1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 18
20 22 Nekoranec Jakub   1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 18
21 27 Skoták Michal   1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 18
22 32 Vodičková Nikol F 1000 ŠK Svitavy 3 17½
23 30 Třasáková Adéla F 1000 2222 ŠK Polabiny 3 16
24 34 Šlesinger David   1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 16
25 28 Tyč Jakub   1000 Šachový spolek Železné hory 3 16
26 12 Přibyl Adam   1071 TJ Lanškroun 3 15½
27 25 Pejřimovský Tadeáš Rubel   1000 TJ CHS Chotěboř 2 16
28 15 Holásek Tomáš   1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 15½
29 33 Václavíková Adriana F 1000 ŠK Svitavy 2 15
30 23 Neugebauer Štěpán   1000 TJ Sokol Horní Čermná 2 13
31 29 Tyč Karel   1000 Šachový spolek Železné hory 2 12
32 20 Mlynář Pavel   1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 11½
33 18 Kočí Václav   1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1 12½
34 17 Kopecká Barbora F 1000 TJ Jablonné nad Orlicí ½ 14

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.