Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 14-16 - 4.turnaj 18.04.15

Závěrečný čtvrtý turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 14-16 se uskutečnil v sobotu 18.dubna 2015 v Pardubicích-Polabinách za účasti 75 hráčů.
V kategorii do 16 let zvítězil Ondřej Švanda před Jakubem Nešporem (oba Polička) a Jakubem Ježkem z Lanškrouna, jedinou dívkou byla Veronika Šmajzrová z Ústí n/O..
V kategorii H/D 14 byl první Jan Jiroušek z České Třebové před Rudolfem Junem a Petrem Klabenešem (oba Chotěboř), nejlepší z dívek byla Kateřina Dudlová z Ústí n/O..
Ohlasy z turnaje můžete nalézt na webových stránkách Č.Třebové, Hlinska, Chotěboře, Chvaletic, Polabin, Poličky, Rapidu Pardubice a Ústí n/O., celkové pořadí naleznete zde.


KP mládeže PDŠS 2014/15, kat. H/D 14-16, 4.turnaj
Kategorie H/D 16
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 1 Švanda Ondřej 1850 TJ Štefanydes Polička 6½​ 23
2 2 Nešpor Jakub 1764 TJ Štefanydes Polička 6 22
3 3 Ježek Jakub 1668 TJ Lanškroun 5½​ 21
4 6 Prokop Matěj 1598 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5 18½​
5 14 Joukl Martin 1486 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5 14½​
6 5 Kupsa Matěj 1620 TJ Lanškroun 4½​ 22½​
7 21 Chvojka Jan 1134 TJ ŠO Chrudim 4 23
8 9 Holásek Vojtěch 1518 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 20½​
9 7 Zeman Daniel 1574 TJ Štefanydes Polička 4 20
10 12 Píše Jiří 1498 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 18½​
11 13 Simon Jakub 1498 TJ Štefanydes Polička 4 18½​
12 10 Novotný Ondřej 1499 ŠO Hlinsko 4 18
13 8 Joukl Jakub 1530 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 17½​
14 4 Nešpůrek Jan 1631 2222 ŠK Polabiny 3½​ 19
15 15 Bouchal Lukáš 1477 Sokol Mistrovice 3½​ 16½​
16 11 Šmajzrová Veronika 1499 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3½​ 14
17 19 Dvořák Jakub 1291 ŠK Svitavy 3 18
18 18 Fiala Jan 1327 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3 17
19 17 Lysý Karel 1345 2222 ŠK Polabiny 3 15½​
20 16 Zelenka Petr 1375 ŠO Hlinsko 3 15
21 20 Veselý Milan 1188 ŠK Svitavy 3 14½​
22 23 Kapeš David 1000 2222 ŠK Polabiny 2½​ 16½​
23 25 Mikmek Jonáš 1000 Mistrovice 2½​ 12
24 27 Šebestián Miloš 1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 2 15½​
25 24 Macháček Josef 1000 TJ ŠO Chrudim 2 13
26 22 Plíva Petr 1118 2222 ŠK Polabiny 2 12
27 26 Vyskočil Tomáš 1000 TJ ŠO Chrudim 1 15
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BH.
1 2 Jiroušek Jan 1593 TJ Lokomotiva Česká Třebová 24
2 1 Jun Rudolf 1668 TJ CHS Chotěboř 6 23
3 8 Klabeneš Petr 1440 TJ CHS Chotěboř 24½
4 10 Dudlová Kateřina 1414 Šachový klub Ústí nad Orlicí 20½
5 4 Kalousová Julie 1506 TJ Lanškroun 5 24
6 7 Simon Michal 1444 TJ Štefanydes Polička 5 23½
7 13 Brokl Daniel 1356 TJ Štefanydes Polička 5 20
8 9 Vašková Marie 1434 ŠO Hlinsko 5 19½
9 17 Kotrč Jiří 1306 TJ Lanškroun 5 17
10 3 Jareš Michal 1531 Šachový spolek Železné hory 21½
11 12 Brázda Vít 1407 2222 ŠK Polabiny 20½
12 21 Chládek Josef 1201 TJ Lanškroun 19½
13 15 Martínek Michal 1321 TJ Štefanydes Polička 18½
14 5 Ročňák Michal 1502 ŠO Hlinsko 4 20½
15 16 Pešek Patrik 1315 ŠO Hlinsko 4 19½
16 18 Váňa Vojtěch 1233 2222 ŠK Polabiny 4 19
17 47 Štekl Filip 1000 ŠK Rapid Pardubice 4 19
18 6 Bílek Marek 1469 2222 ŠK Polabiny 4 18
19 19 Anderle Vojtěch 1229 ŠK Svitavy 4 18
20 35 Pataki Alexandr 1042 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 17½
21 24 Pilná Jitka 1138 2222 ŠK Polabiny 4 17
22 11 Málková Barbora 1412 TJ Lanškroun 4 15
23 31 Pelcl Robin 1095 2222 ŠK Polabiny 21½
24 37 Hutař Šimon 1007 TJ CHS Chotěboř 19
25 23 Leksová Soňa 1159 TJ Lokomotiva Česká Třebová 15½
26 26 Langrová Ilona 1115 TJ Štefanydes Polička 13
27 20 Holásková Veronika 1226 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 20½
28 30 Králová Gabriela 1097 TJ Sokol Zaječice 3 19
29 25 Nikolinko Tomáš 1129 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 18½
30 32 Pytlík Adam 1089 ŠK Svitavy 3 18
31 34 Šafář Václav 1045 TJ Štefanydes Polička 3 17
32 22 Leksa Roman 1167 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 15½
33 33 Bureš Tomáš 1067 TJ Lanškroun 3 14
34 45 Skála Jakub 1000 2222 ŠK Polabiny 3 14
35 40 Chabada Jan 1000 ŠK Rapid Pardubice 3 11
36 42 Holásek Tomáš 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 8
37 14 Zelenka Adam 1333 ŠO Hlinsko 17½
38 28 Bulva František 1107 ŠK Svitavy 14½
39 27 Serbouti Youness 1114 ŠK Rapid Pardubice 2 19
40 29 Holásková Markéta 1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 17
41 39 Brož Dominik 1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 2 15
42 43 Horák Igor 1000 2222 ŠDK Polabiny 2 14½
43 36 Vodička Stanislav 1021 ŠK Svitavy 2 14
44 41 Grubhoffer Stanislav 1000 TJ Štefanydes Polička 2 14
45 48 Švanda Jan 1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 2 13
46 38 Bohuňovská Tereza 1000 ŠK Svitavy 1 13
47 46 Černý Matyáš 1000 ŠK Rapid Pardubice 1 13
48 44 Motl Ondřej 1000 ŠK Rapid Pardubice ½ 13

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.