Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
KP mládeže HD 10-16 - finale 25.05.15

Ve dnech 23.-24.května 2015 se v Kuněticích odehrály finalové turnaje KP mládeže PDŠS 2014/15 kategorií HD 10-16 za účasti všech 32 oprávněných hráčů, kteří zde bojovali nejen o tituly krajských přeborníků, ale i o postupy na Mistrovství Čech příslušných kategorií.
V kategorii HD 16 byl nejúspěšnější Jan Tulis před Jakubem Nešporem (oba Polička), třetí skončil Matěj Prokop z Rapidu Pardubice.
V kategorii HD 14 zvítězil Daniel Zeman z Poličky na pomocné hodnocení před Rudolfem Junem z Chotěboře, třetí místo obsadil Erik Žejdlík z Polabin.
V kategorii HD 12 suverénně kraloval Adam Švanda z Poličky s plným bodovým ziskem 7/7 (!), na druhém místě skončil Jan Jiroušek z České Třebové a na třetím místě Kateřina Dudlová z Ústí n/O..
V kategorii HD 10 se vítězem stal Michal Ďuriančík ze Svitav před Vítem Pilařem a Markem Juchelkou (oba Polabiny).
Přímé reportáže z průběhu bojů naleznete na webových stránkách Poličky a Ústí n/O., ohlasy by se mohly objevit i na stránkách Hlinska, Chotěboře, Polabin, Rapidu Pardubice a Železných hor.


KP mládeže PDŠS 2014/15 - pořadí finále HD 10-16
Kategorie HD 16
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1
1 2 Tulis Jan  1967 TJ Štefanydes Polička 5,5 16,5
2 6 Nešpor Jakub  1886 TJ Štefanydes Polička 4,5 13
3 8 Prokop Matěj  1607 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4,5 12
4 3 Žejdlík Patrik  1826 2222 ŠK Polabiny 4 12,5
5 4 Kupsa Matěj  1630 TJ Lanškroun 3,5 11,25
6 7 Švanda Ondřej  1840 TJ Štefanydes Polička 3,5 9,5
7 1 Joukl Martin  1491 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 1,5 4,25
8 5 Ježek Jakub  1641 TJ Lanškroun 1 2,5
Kategorie HD 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1
1 3 Zeman Daniel  1487 TJ Štefanydes Polička 5 15,75
2 1 Jun Rudolf  1532 TJ CHS Chotěboř 5 15,5
3 5 Žejdlík Erik  1527 2222 ŠK Polabiny 4,5 13
4 4 Ludvík Tomáš  1759 2222 ŠK Polabiny 4,5 11,25
5 6 Simon Michal  1606 TJ Štefanydes Polička 4 9,75
6 2 Novotný Ondřej  1518 ŠO Hlinsko 2,5 8,75
7 7 Kalousová Julie  1376 TJ Lanškroun 1,5 3,5
8 8 Klabeneš Petr  1324 TJ CHS Chotěboř 1 2,5
Kategorie HD 12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1
1 8 Švanda Adam  1556 TJ Štefanydes Polička 7 21
2 2 Jiroušek Jan  1395 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5,5 14,75
3 3 Dudlová Kateřina  1092 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 9,25
4 6 Píše Michal  1166 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 6
5 7 Málková Barbora  1131 TJ Lanškroun 2,5 6,5
6 1 Rožek Jan  1270 Šachový spolek Železné hory 2,5 5,25
7 4 Ret Adam Josef  1221 2222 ŠK Polabiny 2 5,25
8 5 Stoček Martin  1210 2222 ŠK Polabiny 1,5 5
Kategorie HD 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1
1 3 Ďuriančík Michal  1114 ŠK Svitavy 6 17,75
2 7 Pilař Vít  1082 2222 ŠK Polabiny 5,5 15,25
3 6 Juchelka Marek  1088 2222 ŠK Polabiny 4,5 11
4 5 Nejedlý Radek  1081 TJ CHS Chotěboř 4 11,75
5 1 Zelenka Adam  1250 ŠO Hlinsko 2,5 9,25
6 2 Šulcová Tereza  1250 2222 ŠK Polabiny 2,5 5
7 4 Málek Filip  1100 TJ Lanškroun 1,5 3,25
  8 Pešek Martin Jakub  1113 ŠO Hlinsko 1,5 3,25

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.