Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
KP mládeže v rapidu H/D 10-20 17.05.15

V sobotu 16.května 2015 se v Ústí n/O. uskutečnil Krajský přebor mládeže v rapidu, jehož se ve čtyřech samostatných turnajích zúčastnilo plných 124 hráčů !
V kategorii do 10 let zvítězil Rudolf Jun z Chotěboře před Adamem Švandou z Poličky a Michalem Jarešem ze Železných hor, nejlepší dívkou byla Tereza Šulcová z Polabin.
V kategorii do 12 let byl nejúspěšnější Ondřej Švanda před Lukášem Pavlíkem (oba Polička), třetí byl Erik Žajdlík z Polabin a nejlepší z dívek byla Veronika Holásková z Ústí n/O..
V kategorii do 14 let byl nejúspěšnější Ondřej Cach z Polabin před Vojtěchem Holáskem z Ústí n/O. a Janem Nešpůrkem z Polabin, nejlepší z dívek byla Marie Vašková z Hlinska.
Kategorie do 16, 18 a 20 let sehrály spojený turnaj, jehož vítězem se stal Václav Grundman z Polabin před Matějem Prokopem z Rapidu Pardubice a Jakubem Cachem z Polabin, dívky se nezúčastnily.


Krajský přebor PDŠS v rapidu 2015
Organizátor : ŠK Ústí nad Orlicí
Ředitel turnaje a hlavní rozhodčí : Ing. Martin Šmajzr
Rozhodčí : David Kameník
Místo : Ústí nad Orlicí, Kulturní dům
Datum : 16. 5. 2015
Kategorie H/D 10
Poř. St.č. Jméno ELO Oddíl Sk. Body BHs. BH. SB EloN-Ø
1 1 Jun Rudolf 1688 TJ CHS Chotěboř D 40½ 51½ 48.00 1277
2 2 Švanda Adam 1595 TJ Štefanydes Polička D 42½ 55 43.50 1262
3 3 Jareš Michal 1470 Šachový spolek Železné hory D 7 40 52½ 38.00 1269
4 7 Juchelka Marek 1203 2222 ŠK Polabiny D 34½ 46 31.00 1136
5 6 Ďuriančík Michal 1282 ŠK Svitavy D 6 40½ 53½ 31.50 1207
6 5 Ret Adam Josef 1312 2222 ŠK Polabiny D 6 37½ 50 28.00 1179
7 8 Pilař Vít 1194 2222 ŠK Polabiny D 6 37 48 25.00 1283
8 45 Voborník Jiří 1000 2222 ŠK  Polabiny   6 36 45 27.00 1079
9 9 Šulcová Tereza 1160 2222 ŠK Polabiny D 6 35½ 44 26.00 1130
10 11 Pešek Martin Jakub 1129 ŠO Hlinsko D 6 34 46½ 29.00 1078
11 12 Urban Martin 1102 Šachový spolek Železné hory D 6 29½ 38½ 22.50 1004
12 4 Stoček Martin 1439 2222 ŠK Polabiny D 40 52 27.50 1207
13 17 Nejedlý Lukáš 1040 TJ CHS Chotěboř D 36 46½ 26.00 1065
14 15 Nešpůrek Jakub 1045 Šachový spolek Železné hory D 5 39½ 51 24.50 1192
15 13 Kylar Ondřej 1073 TJ Lanškroun D 5 36 46 24.00 1084
16 10 Moravec Jakub 1133 ŠK Svitavy D 5 34½ 44½ 21.50 1124
17 18 Šafář Václav 1017 TJ Štefanydes Polička D 5 34½ 43½ 20.00 1138
18 27 Jun Robert 1000 TJ CHS Chotěboř D 5 33½ 43 19.00 1101
19 29 Kotizová Lucie 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 5 31 40 19.00 1077
20 39 Šlingr Michal 1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. D 5 30½ 39½ 17.50 1050
21 41 Tyč Jakub 1000 Šachový spolek Železné hory D 5 29½ 38½ 20.50 1048
22 48 Zlatník Jiří 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 36½ 46½ 21.00 1129
23 30 Motl Ondřej 1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. D 30 38½ 14.75 1044
24 43 Třasáková Adéla 1000 2222 ŠK Polabiny D 28½ 38 15.75 1040
25 40 Šmajzrová Dominika 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí D 27 36 15.75 1013
26 38 Šlesinger David 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 25 34 15.50 1031
27 35 Pejřimovský Tadeáš Rubel 1000 TJ CHS Chotěboř D 4 35½ 44½ 17.00 1076
28 47 Váňa Jakub 1000 2222 ŠK Polabiny D 4 34 43 16.00 1065
29 31 Nimrichtr Tadeáš 1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s.   4 31 40½ 15.00 1056
30 16 Doskočil Josef 1041 ŠK Svitavy D 4 29½ 39 14.50 1052
31 25 Holásek Tomáš 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí D 4 29 40½ 13.00 1076
32 37 Skoták Michal 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 4 27 35½ 12.50 1024
33 26 Hudec Matěj 1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. D 4 26½ 35 10.50 1066
34 34 Pejřimovská Viola Ruby 1000 TJ CHS Chotěboř D 4 25 32 7.50 1026
35 28 Kašpar Zdeněk 1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s.   32½ 41½ 14.25 1065
36 24 Fajgl Patrik 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald   29½ 37 14.25 1005
37 19 Brunclík Tobias 1000 Šachový spolek Železné hory D 28 35 9.50 1008
38 14 Holásková Markéta 1072 Šachový klub Ústí nad Orlicí D 27½ 39 14.25 1076
39 21 Chabada Jan 1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s.   3 31 38 9.00 1008
40 46 Vodičková Nikol 1000 ŠK Svitavy D 3 29½ 36½ 7.50 1046
41 44 Vašíček Martin 1000 Šachový spolek Železné hory D 3 29 36 7.50 1033
42 23 Coufal Tadeáš 1000 Šachový spolek Železné hory D 3 28½ 36 9.50 1000
43 36 Píšová Adriana 1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s.   3 22 29 5.00 1019
44 20 Černý Matyáš 1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s.   3 19½ 25 4.50 1000
45 42 Tyč Karel 1000 Šachový spolek Železné hory D 23 29 5.25 1002
46 32 Nápravník Lukáš 1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. D 22½ 29½ 3.25 1026
47 33 Pavlas Jiří 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí D 1 22 29 1.00 1018
48 22 Chadraba Adam 1000 Šachový spolek Železné Hory   1 20½ 25½ 2.50 1000
Kategorie  H/D 12
Poř. St.č. Jméno ELO Oddíl Sk. Body BHs. BH. SB EloN-Ø
1 1 Švanda Ondřej 1863 TJ Štefanydes Polička C 40½ 52 48.25 1393
2 3 Pavlíček Lukáš 1563 TJ Štefanydes Polička C 38 48 37.25 1378
3 4 Žejdlík Erik 1493 2222 ŠK Polabiny C 40½ 52½ 34.00 1421
4 11 Pražák Viktor 1282 ŠK Lípa C 38½ 51 33.25 1393
5 8 Brázda Vít 1419 2222 ŠK Polabiny C 35 46½ 29.25 1349
6 2 Jiroušek Jan 1618 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 6 37 49½ 30.50 1375
7 12 Rožek Jan 1271 Šachový spolek Železné hory C 34 45½ 24.50 1248
8 16 Holásková Veronika 1193 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 34 42 21.75 1291
9 13 Váňa Vojtěch 1258 2222 ŠK Polabiny C 5 40 51½ 24.00 1417
10 7 Brokl Daniel 1441 TJ Štefanydes Polička C 5 38½ 50 23.00 1335
11 5 Novotný Ondřej 1482 ŠO Hlinsko C 5 38 48½ 21.50 1270
12 19 Martínek Michal 1169 TJ Štefanydes Polička C 5 33½ 44 19.50 1264
13 6 Dudlová Kateřina 1448 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 5 31½ 41 18.50 1230
14 18 Liška Kryštof 1179 2222 ŠK Polabiny C 5 31½ 41 17.50 1227
15 24 Hlína Adam 1069 Šachový spolek Železné hory C 5 30½ 37½ 17.50 1164
16 15 Leksová Soňa 1197 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 5 30 39½ 19.50 1093
17 9 Málková Barbora 1350 TJ Lanškroun C 36 47 21.25 1262
18 32 Svoboda David 1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s.   28½ 34½ 13.75 1141
19 14 Langrová Ilona 1215 TJ Štefanydes Polička C 4 34 43 16.50 1252
20 10 Píše Michal 1283 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 4 33 42½ 13.50 1212
21 26 Bakrlík Adam 1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. C 4 28½ 35 13.50 1196
22 29 Kýr Michal 1000 Opatov   4 28 35 11.50 1174
23 31 Pozner Jakub 1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. C 4 26½ 33 12.50 1112
24 25 Huang Pavel 1061 ŠK Svitavy C 4 26 34 9.00 1127
25 23 Pytlík Adam 1071 ŠK Svitavy C 4 22 28½ 9.50 1112
26 28 Kössler Ondřej 1000 ŠK Svitavy C 4 21½ 29 7.00 1103
27 21 Dostálová Hana 1092 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 33½ 43 13.25 1198
28 22 Serbouti Youness 1090 ŠK Rapid Pardubice, o.s.   3 30½ 38½ 12.00 1197
29 30 Michalička Patrik 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 3 28½ 34½ 8.00 1108
30 17 Minář Milan 1186 TJ Lanškroun C 3 26½ 36 10.00 1071
31 34 Černil Michal 1000 Šachový spolek Železné Hory   3 22 28 4.00 1078
32 33 Tanko Pavel 1000 Opatov   25½ 32 4.50 1055
33 20 Vodička Stanislav 1100 ŠK Svitavy C 24½ 33 2.00 1077
34 27 Gálik Jan 1000 Opatov   1 24 30½ 1.50 1070
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno ELO Oddíl Sk. Body BHs. BH. SB EloN-Ø
1 4 Cach Ondřej 1564 2222 ŠK Polabiny C 8 39½ 49 42.75 1472
2 6 Holásek Vojtěch 1487 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 7 36½ 48 35.25 1449
3 10 Nešpůrek Jan 1411 2222 ŠK Polabiny C 35 46 30.50 1339
4 1 Kupsa Matěj 1665 TJ Lanškroun C 6 38 50 31.00 1479
5 5 Simon Michal 1547 TJ Štefanydes Polička C 6 37½ 49 28.00 1458
6 8 Bouchal Lukáš 1453 Sokol Mistrovice C 6 36 48 28.00 1387
7 2 Píše Jiří 1613 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 37 47½ 26.50 1440
8 16 Bílek Marek 1238 2222 ŠK Polabiny C 30 39 22.25 1322
9 9 Vašková Marie 1436 ŠO Hlinsko C 5 35½ 46½ 21.00 1319
10 11 Kaška Petr 1388 TJ Lanškroun C 5 33½ 41½ 18.00 1282
11 28 Štekl Filip 1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s.   5 30½ 40 19.50 1281
12 22 Bulva František 1093 ŠK Svitavy C 5 25 33 15.00 1176
13 3 Klabeneš Petr 1603 TJ CHS Chotěboř C 38 49 23.50 1424
14 7 Kalousová Julie 1479 TJ Lanškroun C 37 48 18.50 1424
15 14 Fiala Jan 1313 ŠK Rapid Pardubice, o.s. C 35 45 19.75 1331
16 13 Bém Tadeáš 1329 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 34 42 18.25 1260
17 12 Šmajzrová Veronika 1367 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 4 31½ 40 16.00 1312
18 15 Chládek Josef 1254 TJ Lanškroun C 4 31½ 38½ 11.50 1262
19 17 Hlaváček Radan 1175 Šachový spolek Železné hory C 4 27½ 35 11.00 1154
20 23 Šmíd Jaroslav 1040 Šachový spolek Železné hory C 4 27 33½ 10.50 1203
21 19 Mikmek Jonáš 1156 Sokol Mistrovice C 30½ 38½ 12.75 1193
22 20 Pittner Martin 1123 ŠK Svitavy C 27 35 7.25 1153
23 24 Kaplan Dominik 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 3 26½ 34 10.00 1154
24 21 Obermajerová Gabriela 1101 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 3 26½ 34 7.50 1121
25 26 Novotný Matěj Denis 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí   3 24 30 6.50 1165
26 18 Leksa Roman 1159 TJ Lokomotiva Česká Třebová C 25 34 4.75 1201
27 27 Svatoš Martin 1000 TJ Lanškroun C 2 23 29 4.00 1107
28 25 Mráz Václav 1000 Opatov   1 24 31 3.00 1127
Kategorie H/D 16-20
Poř. St.č. Jméno ELO Oddíl Typ Body BHs. BH. SB EloN-Ø
1 1 Grundman Václav 1999 2222 ŠK Polabiny H16 8 36½ 46 40.00 1544
2 6 Prokop Matěj 1602 ŠK Rapid Pardubice, o.s. H16 37½ 48½ 32.00 1615
3 2 Cach Jakub 1893 2222 ŠK Polabiny H16 6 36 46½ 29.00 1559
4 9 Simon Jakub 1495 TJ Štefanydes Polička H16 6 34½ 43 23.25 1571
5 8 Joukl Jakub 1511 ŠK Rapid Pardubice, o.s. H16 35½ 44½ 23.00 1529
6 5 Gregor Jiří 1648 2222 ŠK Polabiny H20 30 38½ 17.50 1515
7 3 Ježek Jakub 1717 TJ Lanškroun H16 5 32½ 39½ 16.25 1492
8 7 Holásek Vít 1527 Šachový klub Ústí nad Orlicí H16 5 31½ 40 14.00 1485
9 4 Vaculík Jakub 1695 TJ Lanškroun H20 29 37½ 9.50 1466
10 10 Joukl Martin 1482 ŠK Rapid Pardubice, o.s. H16 4 28½ 37 9.50 1425
11 13 Biben Vojtěch 1047 TJ ŠO Chrudim H16 3 30 38½ 5.50 1510
12 11 Dvořák Jakub 1313 ŠK Svitavy H16 29 35½ 4.25 1432
13 14 Randis Jan 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald H18 1 29½ 35½ 0.50 1449
14 12 Biedla Vojtěch 1098 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald H18 ½ 29½ 36½ 1.25 1436

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.