Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - deváté kolo 01.03.15

V devátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Městečko Trnávka - Ústí n/O. C 2,5:2,5, Kunvald B - Mistrovice B 3:2, Kunvald C - Lanškroun C 2,5:2,5, Letohrad B - Červená Voda 0:5, Jablonné n/O. - Ústí n/O. D 2,5:2,5, Mistrovice A - Žamberk C 4,5:0,5


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD 2014/2015 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 10 
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 01. 03. 2015
Sokol Městečko Trnávka – ŠK Ústí nad Orlicí C ŠO K a. s. Kunvald B – TJ Sokol Mistrovice B
Rozhodčí: Kapoun Vít Rozhodčí: Rusz Gustav
1. Burian M. 1788 1:0 Smola J. V 1827 1. Tobiška J. V 1728 1:0 Bouchal L. 1449
2. Šmíd F. 1683 0:1 Kapoun V. 1786 2. Rusz G. 1641 1/2 Janota J. 1420
3. Navrátil M. 1759 1/2 Kylar P. V 1830 3. Rusz R. 1519 1/2 Špinler B. 1385
4. Lattenberg F. 1643 0:1 Kodytek T. 1830 4. Michalička V. 1469 1:0 Baláš V. 1000
5. Izák M. 1638 1:0 Mastný T. 1677 5. Krupica Z. 1499 0:1 Bouchal T. 1000
2.5 : 2.5 3 : 2
ŠO K a. s. Kunvald C – TJ Lanškroun C TJ Spartak OEZ Letohrad B – SPV Červená Voda
Rozhodčí: Hodek Roman Rozhodčí: Papáček Miloš
1. Hodek R. V 1761 1/2 Doleček M. 1455 1. Hejl P. 1552 0:1 Černohous M. 1641
2. Dvořák E. V 1706 0:1 Kupsa M. 1497 2. Janeček O. 1500 0:1 Brychta A. 1679
3. Krčmář S. 1537 1/2 Kolomý A. 1458 3. Černohous J. 1536 0:1 Matoulek V. 1679
4. Bém T. 1330 1:0 Lapáček L. 1545 4. Petráček J. 1469 0:1 Ludvik F. 1701
5. Mlynář M. 1640 1/2 Šolc P. 1225 5. Lorencová J. 1336 0:1 Budař J. 1000
2.5 : 2.5 0 : 5
TJ Jablonné nad Orlicí – ŠK Ústí nad Orlicí D TJ Sokol Mistrovice A – SK+Sokol Žamberk C
Rozhodčí: Vaníček Jan Rozhodčí: Halbrštát Karel
1. Černohous J. 1726 1:0 Holásek V. 1504 1. Ježek J. H 1670 1:0 Šulc J. 1537
2. Vaníček J. 1698 1:0 Holásek V. 1489 2. Glöckner J. 1869 1:0 Mazura J. 1582
3. Kubíček V. 1648 1/2 Dudla M. 1518 3. Sysr P. H 1517 1/2 Janeček M. 1596
4. Vaníček P. 1000 0:1 Píše J. 1443 4. Valenta R. 1502 1:0 Charvát V. 1308
5. Filip D. 1100 0:1 Holásková V. 1248 5. Langr P. 1457 1:0 Hurdes E. 1459
2.5 : 2.5 4.5 : 0.5
TABULKA PO 9. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí C 9 6 2 1 20 28 : 17 20
2. TJ Sokol Mistrovice A 9 6 1 2 19 28 : 17 20
3. SPV Červená Voda 9 5 2 2 17 26 : 19 22
4. Sokol Městečko Trnávka 9 4 3 2 15 23.5 : 21.5 18
5. TJ Jablonné nad Orlicí 9 4 2 3 14 24.5 : 20.5 20
6. TJ Spartak OEZ Letohrad B 9 4 1 4 13 20.5 : 24.5 16
7. ŠK Ústí nad Orlicí D 9 3 3 3 12 24.5 : 20.5 18
8. TJ Lanškroun C 9 2 4 3 10 21 : 24 12
9. ŠO K a. s. Kunvald C 9 3 1 5 10 20 : 25 12
10. ŠO K a. s. Kunvald B 9 2 2 5 8 20.5 : 24.5 10
11. SK+Sokol Žamberk C 9 2 2 5 8 20 : 25 12
12. TJ Sokol Mistrovice B 9 1 1 7 4 13.5 : 31.5 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.