Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - desáté kolo 22.03.15

V desátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. C - Žamberk C 5:0, Ústí n/O. D - Mistrovice A 2:3, Červená Voda - Jablonné n/O. 1,5:3,5, Lanškroun C - Letohrad B 2:3, Mistrovice B - Kunvald C 1,5:4,5, Městečko Trnávka - Kunvald B 4:1
O vítězství ve skupině a postupu do KP2 stále není rozhodnuto a bude se o ně hrát i v posledním kole.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD 2014/2015 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 11 
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 22. 03. 2015
ŠK Ústí nad Orlicí C – SK+Sokol Žamberk C ŠK Ústí nad Orlicí D – TJ Sokol Mistrovice A
Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina
1. Volf J. V 2067 1:0 Mazura J. 1582 1. Netušil J. V 1941 1:0 Glöckner J. 1869
2. Kapoun V. 1786 1:0 Janeček M. 1596 2. Šmajzrová K. 1705 1/2 Sysr P. H 1517
3. Kylar P. V 1830 1:0 Charvát V. 1308 3. Dudla M. 1518 0:1 Kalousek M. H 1591
4. Minařík L. 1613 1:0 Uřičář P. 1396 4. Píše J. 1443 1/2 Valenta R. 1502
5. Mastný T. 1677 1:0 Hurdes E. 1459 5. Dudlová K. 1093 0:1 Langr P. 1457
5 : 0 2 : 3
SPV Červená Voda – TJ Jablonné nad Orlicí TJ Lanškroun C – TJ Spartak OEZ Letohrad B
Rozhodčí: Matoulek Václav Rozhodčí: Palla Stanislav
1. Černohous M. 1641 0:1 Filip L. 1883 1. Palla S. 1767 1:0 Janeček O. 1500
2. Brychta A. 1679 1/2 Černohous J. 1726 2. Doleček M. 1455 0:1 Lorenc J. V 1785
3. Matoulek V. 1679 0:1 Vaníček J. 1698 3. Kupsa M. 1497 1:0 Lorenc A. V 1746
4. Ludvik F. 1701 0:1 Kubíček V. 1648 4. Pilný J. 1362 0:1 Černohous J. 1536
5. Malý E. 1526 1:0 Vaníček P. 1000 5. Lapáček L. 1545 0:1 Lorencová J. 1336
1.5 : 3.5 2 : 3
TJ Sokol Mistrovice B – ŠO K a. s. Kunvald C Sokol Městečko Trnávka – ŠO K a. s. Kunvald B
Rozhodčí: Janota Jiří Rozhodčí: Tobiška Jaroslav
1. Bouchal L. 1449 1/2 Hodek R. V 1761 1. Burian M. 1788 1/2 Tobiška J. V 1728
2. Janota J. 1420 0:1 Dvořák E. V 1706 2. Šmíd F. 1683 1:0 Rusz G. 1641
3. Špinler B. 1385 0:1 Krčmář S. 1537 3. Navrátil M. 1759 1/2 Rusz R. 1519
4. Spáčilová A. 1095 0:1 Bém T. 1330 4. Izák M. 1638 1:0 Michalička V. 1469
5. Dušek O. 1094 0:1 Mlynář M. 1640 5. Pavlů P. 1566 +:- 0 0
0.5 : 4.5 4 : 1
TABULKA PO 10. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí C 10 7 2 1 23 33 : 17 25
2. TJ Sokol Mistrovice A 10 7 1 2 22 31 : 19 22
3. Sokol Městečko Trnávka 10 5 3 2 18 27.5 : 22.5 21
4. TJ Jablonné nad Orlicí 10 5 2 3 17 28 : 22 23
5. SPV Červená Voda 10 5 2 3 17 27.5 : 22.5 23
6. TJ Spartak OEZ Letohrad B 10 5 1 4 16 23.5 : 26.5 19
7. ŠO K a. s. Kunvald C 10 4 1 5 13 24.5 : 25.5 16
8. ŠK Ústí nad Orlicí D 10 3 3 4 12 26.5 : 23.5 19
9. TJ Lanškroun C 10 2 4 4 10 23 : 27 14
10. ŠO K a. s. Kunvald B 10 2 2 6 8 21.5 : 28.5 10
11. SK+Sokol Žamberk C 10 2 2 6 8 20 : 30 12
12. TJ Sokol Mistrovice B 10 1 1 8 4 14 : 36 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.