Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - jedenácté kolo 12.04.15

V závěrečném jedenáctém kole Krajské soutěže východ udrželo Ústí n/O. C prvenství a postup do KP2 vítězstvím v Kunvaldě nad místním B družstvem 4:1.
Další výsledky: Kunvald C - Městečko Trnávka 1:4, Letohrad B - Mistrovice B 3,5:1,5, Jablonné n/O. - Lanškroun C 2:3, Mistrovice A - Červená Voda 3:2, Žamberk C - Ústí n/O. D 1,5:3,5


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD 2014/2015 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 12 
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 12. 04. 2015
ŠO K a. s. Kunvald B – ŠK Ústí nad Orlicí C ŠO K a. s. Kunvald C – Sokol Městečko Trnávka
Rozhodčí: Rusz Gustav Rozhodčí: Dvořák Eduard
1. Tobiška J. V 1728 0:1 Volf J. V 2067 1. Dvořák E. V 1706 0:1 Šmíd F. 1683
2. Rusz G. 1641 0:1 Kapoun V. 1786 2. Bém T. 1330 0:1 Navrátil M. 1759
3. Michalička V. 1469 0:1 Kylar P. V 1830 3. Mlynář M. 1640 1:0 Lattenberg F. 1643
4. Pácha L. 1402 1/2 Minařík L. 1613 4. Bém T. 1095 0:1 Izák M. 1638
5. Řehák J. 1083 1/2 Mastný T. 1677 5. Obermajerová G. 1000 0:1 Pavlů P. 1566
1 : 4 1 : 4
TJ Spartak OEZ Letohrad B – TJ Sokol Mistrovice B TJ Jablonné nad Orlicí – TJ Lanškroun C
Rozhodčí: Lorenc Josef Rozhodčí: Černohous Jiří
1. Papáček M. 1777 1:0 Bouchal L. 1449 1. Filip L. 1883 1/2 Palla S. 1767
2. Lorenc J. 1586 1/2 Janota J. 1420 2. Černohous J. 1726 1/2 Kolomý A. 1458
3. Janeček O. 1500 1:0 Špinler B. 1385 3. Kubíček V. 1648 1/2 Pilný J. 1362
4. Černohous J. 1536 1:0 Baláš V. 1000 4. Vorlíček P. 1580 1/2 Lapáček L. 1545
5. Lorencová J. 1336 0:1 Bouchal T. 1000 5. Vaníček P. 1000 0:1 Šolc P. 1225
3.5 : 1.5 2 : 3
TJ Sokol Mistrovice A – SPV Červená Voda SK+Sokol Žamberk C – ŠK Ústí nad Orlicí D
Rozhodčí: Halbrštát Karel Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina
1. Glöckner J. 1869 1:0 Černohous M. 1641 1. Jeništa J. V 1805 1:0 Šmajzrová K. 1705
2. Sysr P. H 1517 0:1 Brychta A. 1679 2. Šulc J. 1537 1/2 Holásek V. 1504
3. Kalousek M. H 1591 1:0 Matoulek V. 1679 3. Janeček M. 1596 0:1 Holásek V. 1489
4. Valenta R. 1502 0:1 Ludvik F. 1701 4. Charvát V. 1308 0:1 Dudla M. 1518
5. Langr P. 1457 1:0 Malý E. 1526 5. Hurdes E. 1459 0:1 Píše J. 1443
3 : 2 1.5 : 3.5
TABULKA PO 11. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí C 11 8 2 1 26 37 : 18 28
2. TJ Sokol Mistrovice A 11 8 1 2 25 34 : 21 25
3. Sokol Městečko Trnávka 11 6 3 2 21 31.5 : 23.5 25
4. TJ Spartak OEZ Letohrad B 11 6 1 4 19 27 : 28 22
5. TJ Jablonné nad Orlicí 11 5 2 4 17 30 : 25 23
6. SPV Červená Voda 11 5 2 4 17 29.5 : 25.5 25
7. ŠK Ústí nad Orlicí D 11 4 3 4 15 30 : 25 22
8. TJ Lanškroun C 11 3 4 4 13 26 : 29 15
9. ŠO K a. s. Kunvald C 11 4 1 6 13 25.5 : 29.5 17
10. ŠO K a. s. Kunvald B 11 2 2 7 8 22.5 : 32.5 10
11. SK+Sokol Žamberk C 11 2 2 7 8 21.5 : 33.5 13
12. TJ Sokol Mistrovice B 11 1 1 9 4 15.5 : 39.5 11

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.