Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - desáté kolo 22.03.15

V desátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Polabiny I - Miřetice 2,5:2,5, Polabiny F - Rapid Pardubice F 0:5, Chvaletice - Chrudim C 2,5:2,5, Hlinsko C - Chrudim D 3:2, Rapid Pardubice G - Polabiny G 4:1, Krucemburk - Polabiny H 3:2
Železné hory ztratily první body v soutěži, ale na jejich vítězství a postupu do KP2 to už nemá žádný vliv.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2014/2015 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 11 
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 22. 03. 2015
2222 ŠK Polabiny I – NOPO Miřetice 2222 ŠK Polabiny F – ŠK Rapid Pardubice F
Rozhodčí: Janoušek Ladislav Rozhodčí: Kvapil Pavel
1. Ludvík T. V 1629 1:0 Cach T. H 1249 1. Krejčí J. 1636 1:0 Kalhous M. 1613
2. Pelcl L. 1100 1/2 Janoušek L. 1455 2. Škorpík F. 1654 0:1 Král M. 1606
3. Brázda V. 1267 1:0 Kůs M. 1351 3. Vorel B. 1670 1:0 Halousek J. 1554
4. Stoček M. 1282 0:1 Šebek M. 1493 4. Kvapil P. 1617 1:0 Kolomý R. 1000
5. Plíva P. 1088 0:1 Janoušek P. 1503 5. Melichar Z. 1387 1:0 Soukup J. H 1000
2.5 : 2.5 4 : 1
Šachový spolek Železné hory – TJ ŠO Chrudim C ŠO DDM Hlinsko C – TJ ŠO Chrudim D
Rozhodčí: Šilar Lubomír Rozhodčí: Indra Antonín
1. Šilar L. 2144 1:0 Linhart Z. V 1969 1. Ročňák M. 1285 0:1 Honek J. H 1820
2. Dunajčík J. 1902 1/2 Němec B. V 1913 2. Štěrba B. 1000 1:0 Mužík F. 1576
3. Jareš M. 1247 0:1 Sokol P. 1529 3. Indra A. 1365 0:1 Bureš Z. 1578
4. Koláček P. 1000 -:+ Němec V. 1590 4. Ročňák Z. 1121 1:0 Stryka R. 1523
5. Tyč M. 1000 1:0 Chvojka J. 1102 5. Peňáz V. 1239 1:0 Krečmer J. 1387
2.5 : 2.5 3 : 2
ŠK Rapid Pardubice G – 2222 ŠK Polabiny G TJ Sokol Krucemburk – 2222 ŠK Polabiny H
Rozhodčí: Svítil Radek Rozhodčí: 
1. Svítil R. V 1712 1/2 Bureš M. 1620 1. Kafka R. 1542 1/2 Žejdlík E. 1343
2. Joukl J. 1492 1:0 Fišnar K. 1431 2. Kašpar L. 1572 1:0 Bílek M. 1427
3. Joukl M. 1423 1:0 Kantor T. 1282 3. Kačor P. 1000 1:0 Bílek J. 1319
4. Fiala J. 1356 1/2 Nešpůrek J. 1289 4. Štorek L. 1480 0:1 Pilná J. 1100
5. Dědek P. 1240 1:0 Lysý K. 1111 5. Hrančík J. 1415 1/2 Liška K. 1252
4 : 1 3 : 2
TABULKA PO 10. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Šachový spolek Železné hory 10 9 1 0 28 37 : 13 29
2. ŠK Rapid Pardubice G 10 7 0 3 21 31.5 : 18.5 27
3. TJ ŠO Chrudim C 10 6 2 2 20 31.5 : 18.5 28
4. TJ ŠO Chrudim D 10 5 2 3 17 27.5 : 22.5 22
5. ŠK Rapid Pardubice F 10 5 1 4 16 25.5 : 24.5 23
6. 2222 ŠK Polabiny F 10 4 2 4 14 27 : 23 22
7. TJ Sokol Krucemburk 10 3 4 3 13 26 : 24 17
8. ŠO DDM Hlinsko C 10 4 1 5 13 22 : 28 17
9. 2222 ŠK Polabiny G 10 3 2 5 11 20 : 30 14
10. NOPO Miřetice 10 2 3 5 9 23 : 27 18
11. 2222 ŠK Polabiny I 10 2 2 6 8 18 : 32 14
12. 2222 ŠK Polabiny H 10 0 0 10 0 11 : 39 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.