Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - jedenácté kolo 12.04.15

V závěrečném jedenáctém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Polabiny H - Polabiny I 2:3, Polabiny G - Krucemburk 1,5:3,5, Chrudim D - Rapid Pardubice G 4,5:0,5, Chrudim C - Hlinsko C 3,5:1,5, Rapid Pardubice F - Chvaletice 4,5:0,5, Miřetice - Polabiny F 2:3.
Vítězem a postupujícím do KP2, kterým se již dvě kola před koncem soutěže stalo družstvo Šachového spolku Železné hory, na čemž nic nezměnila ani jeho vysoká prohra v posledním kole.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2014/2015 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 12 
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 12. 04. 2015
2222 ŠK Polabiny H – 2222 ŠK Polabiny I 2222 ŠK Polabiny G – TJ Sokol Krucemburk
Rozhodčí: Nešpůrek Vojtěch Rozhodčí: Nešpůrek Vojtěch
1. Frgalová H. 1619 1/2 Ludvík T. V 1629 1. Bureš M. 1620 1/2 Kašpar L. 1572
2. Bílek M. 1427 1/2 Pelcl L. 1100 2. Fišnar K. 1431 1/2 Kačor P. 1000
3. Formánek M. 1293 1/2 Brázda V. 1267 3. Kantor T. 1282 0:1 Štorek L. 1480
4. Pilná J. 1100 1/2 Pelcl R. 1086 4. Nešpůrek J. 1289 1/2 Hrančík J. 1415
5. Liška K. 1252 0:1 Plíva P. 1088 5. Vlček T. 1100 0:1 Mottl J. H 1311
2 : 3 1.5 : 3.5
TJ ŠO Chrudim D – ŠK Rapid Pardubice G TJ ŠO Chrudim C – ŠO DDM Hlinsko C
Rozhodčí: Bureš Zbyněk Rozhodčí: Sokol Pavel
1. Honek J. H 1820 1/2 Hon J. 1790 1. Linhart Z. V 1969 1:0 Ročňák M. 1285
2. Ždímal P. V 1773 1:0 Joukl J. 1492 2. Němec B. V 1913 1/2 Indra A. 1365
3. Krys J. 1754 1:0 Joukl M. 1423 3. Sokol P. 1529 1/2 Severýn J. V 1000
4. Mužík F. 1576 1:0 Dědek P. 1240 4. Němec V. 1590 1:0 Říha P. 1000
5. Bureš Z. 1578 1:0 Macek O. 1203 5. Chvojka J. 1102 1/2 Peňáz V. 1239
4.5 : 0.5 3.5 : 1.5
ŠK Rapid Pardubice F – Šachový spolek Železné hory NOPO Miřetice – 2222 ŠK Polabiny F
Rozhodčí: Kalhous Miroslav Rozhodčí: Janoušek Ladislav
1. Veselý E. H 1828 1:0 Jareš O. H 1418 1. Kubeš I. H 1265 1:0 Krejčí J. 1636
2. Kalhous M. 1613 1/2 Jareš M. 1247 2. Janoušek L. 1455 0:1 Škorpík F. 1654
3. Král M. 1606 1:0 Rožek J. 1250 3. Kůs M. 1351 0:1 Vorel B. 1670
4. Kocian Š. 1256 1:0 Hlína A. 1100 4. Janoušek P. 1503 0:1 Kvapil P. 1617
5. Kolomý R. 1000 1:0 Nešpůrek J. 1100 5. Kubelka L. 1402 +:- 0 0
4.5 : 0.5 2 : 3
TABULKA PO 11. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Šachový spolek Železné hory 11 9 1 1 28 37.5 : 17.5 29
2. TJ ŠO Chrudim C 11 7 2 2 23 35 : 20 30
3. ŠK Rapid Pardubice G 11 7 0 4 21 32 : 23 27
4. TJ ŠO Chrudim D 11 6 2 3 20 32 : 23 26
5. ŠK Rapid Pardubice F 11 6 1 4 19 30 : 25 27
6. 2222 ŠK Polabiny F 11 5 2 4 17 30 : 25 25
7. TJ Sokol Krucemburk 11 4 4 3 16 29.5 : 25.5 19
8. ŠO DDM Hlinsko C 11 4 1 6 13 23.5 : 31.5 17
9. 2222 ŠK Polabiny G 11 3 2 6 11 21.5 : 33.5 14
10. 2222 ŠK Polabiny I 11 3 2 6 11 21 : 34 15
11. NOPO Miřetice 11 2 3 6 9 25 : 30 20
12. 2222 ŠK Polabiny H 11 0 0 11 0 13 : 42 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.