Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR družstev ml. žáků 15.06.15

Ve dnech 12.-14.června 2015 se v Hradci Králové uskutečnilo Mistrovství ČR družstev mladších žáků, kterého se zúčastnila i tři družstva z našeho kraje.
Mistrovský titul získalo suverénním způsobem družstvo BŠŠ Frýdek-Místek, druzí byli hráči ŠK Kuřim a třetí zástupci ŠK Lokomotiva Brno, naše družstva skončila za svým očekáváním.


Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2015 v šachu 
Organizátor : ŠŠPM Lipky HK
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. Svatava Ptáčková
Hlavní rozhodčí : Ing. Jaroslav Šmíd
Bedenkzeit : 2 x 25 minut + 10 sekund za tah
Místo : ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec Králové, Tylovo nábřeží 1140
Datum od : 2015/06/12 Datum do 2015/06/14
Ø ELO turnaje : 1326
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 BŠŠ "A" Frýdek-Místek 9 9 0 0 27 139 42
2 7 ŠK Kuřim 9 6 2 1 20 137 36,5
3 9 ŠK Lokomotiva Brno 9 5 3 1 18 147 28,5
4 10 ŠK ERA Poštovní Spořitelna 9 6 0 3 18 143 32
5 16 ŠK Staré Město 9 5 1 3 16 122 30
6 3 TJ Štefanydes Polička 9 5 0 4 15 152 30
7 2 MŠŠ Interchess 9 4 3 2 15 141 30,5
8 5 TJ Spartak Vlašim 9 4 2 3 14 140 29
9 15 BŠŠ "C" Frýdek-Místek 9 4 2 3 14 129 25
10 4 QCC České Budějovice 9 4 2 3 14 117 30,5
11 11 DDM Symfonie Poděbrady 9 4 2 3 14 106 31
12 12 Hraničář Horní Stropnice 9 4 2 3 14 106 28
13 6 2222 ŠK Polabiny "A" 9 4 1 4 13 131 31,5
14 14 ŠK PORG Praha 9 4 1 4 13 127 27
15 17 ŠK Spartak Ústí nad Labem 9 4 1 4 13 112 23,5
16 13 TJ Ostrava 9 4 1 4 13 109 28
17 8 BŠŠ "B" Frýdek-Místek 9 3 3 3 12 139 29,5
18 25 2222 ŠK Polabiny "B" 9 3 3 3 12 102 24,5
19 23 Bohemians Praha 9 3 2 4 11 120 26
20 24 ŠK Karlovy Vary 9 3 2 4 11 106 25,5
21 28 ŠK Zbrojovka Vsetín 9 3 2 4 11 85 19
22 19 ŠK Libštát 9 3 2 4 11 82 24
23 18 ŠK 1921 Zábřeh 9 3 1 5 10 86 23,5
24 20 ŠACHklub SIMOPT Tábor 9 3 1 5 10 85 25
25 22 ŠK Ortex Hradec Králové 9 2 2 5 8 91 22,5
26 21 TJ DYNAMO ZČE Plzeň 9 2 0 7 6 93 25,5
27 26 ŠK Světlá nad Sázavou 9 1 0 8 3 83 13,5
28 27 ŠŠPM Lipky HK 9 0 1 8 1 83 14,5
Detailní výsledky 
6. TJ Štefanydes Polička (Rtg prům.:1538, Kapitán: David Schaffer / PH 1: 15 / PH 2: 152)
Šach. Jméno Rtg FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1 Švanda Ondřej  1863 359670 1 0 1 1 1 ½ ½ 1 ½ 6,5 9 1571
2 Pavlíček Lukáš  1563 373001 0 1 0 1 ½ 0 0 1 0 3,5 9 1613
3 Zeman Daniel  1574 379247 1 0 ½ 1 1 0 1 1 ½ 6 9 1523
4 Švanda Adam  1595 367389 1 1 1 ½ ½ 0 0 1 1 6 9 1426
5 Málková Barbora  1350 388181 1 0 1 1 0 0 0 0 0 3 9 1442
6 Ďuriančík Michal  1282 394130 1 0 1 0 1 0 1 1 0 5 9 1242
13. 2222 ŠK Polabiny "A" (Rtg prům.:1468, Kapitán: Michal Novotný / PH 1: 13 / PH 2: 131)
Šach. Jméno Rtg FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1 Jiroušek Jan  1618 378771 ½ 1 1 0 0 0 0 1 ½ 4 9 1577
2 Jun Rudolf  1688 376612 1 1 1 1 ½ ½ ½ 1 1 7,5 9 1549
3 Žejdlík Erik  1493 374202 1 1 1 0 0 0 ½ 1 ½ 5 9 1515
4 Brázda Vít  1419 386812 1 ½ 1 0 ½ 0 0 ½ 0 3,5 9 1393
5 Stoček Martin  1439 380121 0 1 1 1 1 ½ 1 1 1 7,5 9 1334
6 Pilná Jitka  1153 384372 1 0 1 0 0 1 0 1 0 4 9 1220
18. 2222 ŠK Polabiny "B" (Rtg prům.:1217, Kapitán: Michal Novotný / PH 1: 12 / PH 2: 102)
Šach. Jméno Rtg FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1 Liška Kryštof  1179 376434 ½ ½ 0 0 0 0 0 0 ½ 1,5 9 1571
2 Váňa Vojtěch  1258 381616 1 0 0 0 0 0 ½ 0 0 1,5 9 1507
3 Půlpán Ondřej  1308   0 0 1 0 1 1 ½ 0 1 4,5 9 1353
4 Pilař Vít  1194   0 0 1 1 0 0 1 ½ 1 4,5 9 1269
5 Juchelka Marek  1203   1 0 ½ 1 1 1 1 0 1 6,5 9 1207
6 Šulcová Tereza  1160   + 0 0 1 1 1 1 0 1 6 9 1097

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.