Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR družstev st. žáků v rapidu 31.05.15

Ve dnech 30.-31.května 2015 uspořádal TJ Sokol Zaječice v Juniorhotelu na Seči již 53.ročník šachového turnaje 'Šachové Zaječice', hraný jako Mistrovství ČR družstev st. žáků v rapidu, jehož součástí byl i Turnaj nejmladších dvojic a Open turnaj.
V Mistrovství ČR družstev st. žáků byly mezi 53 zúčastněnými družstvy z našich zástupců opět nejlepší pardubické Polabiny A, které vybojovaly stříbrné medaile - Blahopřejeme !!!, ostatní družstva tentokrát většinou skončila více či méně za očekáváním.
Ani v turnaji nejmladších dvojic to nebyla žádná velká sláva - v první desítce skončily jen dvojice Polabiny B a A, přes 50% získaly už jen dvojice Hlinska a Chotěboře A.
Našincům se dařilo alespoň v přidruženém rapidu jednotlivců, v němž zvítězil FM Jakub Půlpán z Polabin před Pavlem Holáskem z Ústí n/O., vysoce favorizovaný IM Vojtěch Plát z Třince skončil (a to nejen díky neúčasti v prvním kole turnaje !) až na třetím místě.
O tom, že letošní ročník se našim zástupcům (až na Polabiny) příliš nevydařil, svědčí i skutečnost, že se o něm alespoň něco dočtete jen na webových stránkách Hlinska, Polabin a Železných hor.


Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 SK OAZA Praha "A" 9 8 0 1 24 145 39,5
2 4 2222 ŠK Polabiny "A" 9 7 0 2 21 153 32
3 2 TJ Spartak Vlašim "A" 9 6 2 1 20 158 35
13 5 TJ Štefanydes Polička "A" 9 5 1 3 16 138 31,5
27 26 ŠO Hlinsko 9 4 1 4 13 116 28
28 32 ŠK Ústí nad Orlicí 9 4 1 4 13 116 27,5
29 21 TJ Štefanydes Polička "B" 9 4 1 4 13 114 29
34 37 2222 ŠK Polabiny "B" 9 4 0 5 12 98 26
37 18 TJ Lanškroun 9 3 1 5 10 138 24
48 46 TJ Sokol Zaječice 9 2 2 5 8 80 23,5
51 48 ŠS Železné Hory 9 2 1 6 7 81 22,5
Turnaj dvojic nejmladšího žactva v rapidšachu
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 BŠŠ Frýdek-Místek "A" 9 7 2 0 1 15 23
2 5 MUKS MDK Fabryczna Wroclaw 9 7 1 1 1 14,5 22
3 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna "A" 9 6 2 1 1 13,5 20
7 9 2222 ŠK Polabiny "B" 9 5 1 3 1 11 16
9 6 2222 ŠK Polabiny "A" 9 4 2 3 1 11 14
13 23 ŠO Hlinsko 9 4 2 3 1 10 14
16 15 TJ CHS Chotěboř "A" 9 3 4 2 1 10 13
22 27 TJ Štefanydes Polička 9 2 5 2 1 8,5 11
23 34 2222 ŠK Polabiny "C" 9 2 4 3 1 8,5 10
28 21 TJ Lanškroun 9 3 2 4 1 8 11
29 41 ŠS Železné Hory "B" 9 3 2 4 1 8 11
30 44 TJ CHS Chotěboř "B" 9 1 6 2 1 8 9
33 24 ŠS Železné Hory "A" 9 2 3 4 1 7,5 9
41 42 ŠS Železné Hory "C" 9 0 3 6 1 3,5 3
44 33 2222 + ŠK Ústí 9 0 5 4 0 5 5
Turnaj v rapidšachu jednotlivců
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 FM Půlpán Jakub  2263 2222 ŠK Polabiny 8,5 42,5 54 50
2 7 Holásek Pavel  2070 ŠK Ústí nad Orlicí 7 40 52,5 38,75
3 1 IM Plát Vojtěch  2589 TŽ Třinec 6,5 41 52,5 34
7 19 Jun Rudolf  1688 TJ CHS Chotěboř 6 38 49 30
8 3 Vařejčko Josef  2205 TJ Sokol Zaječice 5,5 39 50,5 28,25
9 11 Půlpán David  1908 TJ ŠO Chrudim 5,5 37,5 50 25,75
10 13 Konrád František  1887 TJ Sokol Zaječice 5,5 35,5 47,5 23,75
11 5 Hájek Lukáš  2110 TJ Sokol Zaječice 5,5 35 45 24,75
15 9 Šlosar Jan  2051 ŠK Rapid Pardubice 5,5 31 39,5 22
16 12 Cach Jakub  1893 2222 ŠK Polabiny 5 37,5 47,5 23,75
21 34 Kubeš Ivan  1283 TJ Sokol Zaječice 4,5 33 42 19,25
25 23 Holásek Vít  1527 ŠK Ústí nad Orlicí 4,5 28,5 35,5 15,75
26 22 Tyč Miroslav  1528 ŠS Železné hory 4,5 28 36 15,75
28 29 Žídek Jan  1393 TJ Sokol Zaječice 4 32,5 42 14,5
39 33 Samková Pavla  1299 TJ Sokol Zaječice 3 28,5 36 9
42 32 Houška František  1303 TJ Štefanydes Polička 3 23 29 7
46 39 Holásková Markéta  1072 ŠK Ústí nad Orlicí 1 21,5 27,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.