Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Pardubickou kotvu 08.05.15

V pátek 8.května 2015 se v Chotči uskutečnil 12.ročník turnaje v rapidu 'O Pardubickou kotvu', kterého se zúčastnilo 83 hráčů z 20 oddílů. Vítězem se stal FM Michal Novotný se ziskem 7,5/9 jen na pomocné hodnocení před FM Martinem Červeným (oba Polabiny), na třetím místě skončil Josef Havelka z Lanškrouna, nejlepší ženou byla Jana Londinová z Hlinska.


O Pardubickou kotvu 12. ročník 
Organizátor : 2222 ŠK Polabiny
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Vladimír Dudek
Hlavní rozhodčí : Pavel Kvapil
Rozhodčí : Milan Hošek, Michal Novotný
Bedenkzeit : 15 minut
Místo : Obecní hostinec Choteč
Datum : 2015/05/08
Ø ELO turnaje : 1682
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo PH 1 PH 2 PH 3
1 2 FM Novotný Michal  2341 2222 ŠK Polabiny 7,5 43,5 44,25
2 1 FM Červený Martin  2392 2222 ŠK Polabiny 7,5 39,5 42,5
3 5   Havelka Josef  2177 TJ Lanškroun 7 42 39,5
4 4   Šír Zbyněk  2237 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 6,5 42,5 38,5
5 9   Šilar Lubomír  2130 Šachový spolek Železné hory 6,5 40 35
6 7   Galíček Stanislav  2148 ŠK Tachov 6,5 39 35,25
7 3   Pokorný Tomáš  2271 TJ Štefanydes Polička 6,5 38 33,5
8 17   Just Pavel  2001 2222 ŠK Polabiny 6,5 37 32,25
9 15   Solil Roman  2009 TJ Lanškroun 6 36,5 30,25
10 12   Veselý Tomáš  2074 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 6 36 28,5
11 35   Veselý Emanuel  1804 Sokol Lázně Bohdaneč 6 36 28,25
12 6   Hrubeš Pavel  2158 TJ Lanškroun 6 35,5 30
13 25   Novák Jiří  1934 Sokol Sendražice 6 35,5 30
14 16   Trojan Luboš  2002 2222 ŠK Polabiny 5,5 40,5 28,5
15 22   Daněk Pavel  1964 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 39,5 27,75
16 11   Horáček Michal  2113 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 37 26,75
17 8 FM Mojžíš Jaroslav  2145 2222 ŠK Polabiny 5,5 37 26,25
18 20   Nadrchal Tomáš  1979 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 37 26,25
19 13   Šlosar Jan  2051 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5,5 36,5 27,5
20 14   Vodička Pavel  2024 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 35,5 25,25
21 32   Cach Jakub  1862 2222 ŠK Polabiny 5,5 35,5 21,75
22 24   Novotný Aleš  1938 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5,5 35 23,75
23 36   Hon Jiří  1790 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5,5 34,5 23
24 34   Uhlíř Václav  1829 Sokol Sendražice 5,5 33 23
25 29   Kopecký Tomáš  1899 TJ Sparta Kutná Hora 5,5 31 21,75
26 19   Třasák Ondřej  1980 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5 39,5 26
27 26   Starý Lukáš  1927 Jiskra Heřmanův Městec 5 39 26,75
28 27   Hrnčiarik Karel  1910 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5 37 22,5
29 31   Škroch Martin  1875 2222 ŠK Polabiny 5 36,5 23,5
30 54   Londinová Jana  1564 ŠO Hlinsko 5 36 24,75
31 28   Mazura Tomáš  1910 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5 35,5 20,5
32 10   Lipták Pavel  2119 Šachklub Jilemnice 5 35 22,25
33 41   Ludvík Tomáš  1759 2222 ŠK Polabiny 5 34 19,5
34 18   Mojžíš Martin  2001 2222 ŠK Polabiny 5 32,5 20,25
35 39   Papáček Miloš  1775 TJ Spartak OEZ Letohrad 5 31,5 20,75
36 45   Dudek Vladimír  1708 2222 ŠK Polabiny 5 31,5 20,75
37 21   Mašek Jan  1971 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 5 31,5 18,5
38 40   Podgorný Radim  1769 ŠK Vysoké Mýto 5 30,5 18,25
39 37   Lorenc Adam  1783 TJ Spartak OEZ Letohrad 5 30,5 18
40 33   Hamrník Jan  1856 Sokol Sendražice 5 29,5 17,5
41 42   Palla Stanislav  1753 TJ Lanškroun 5 29,5 15
42 30   Glöckner Jaromír  1879 Sokol Mistrovice 5 28,5 18
43 49   Lajsek Tomáš  1663 TJ Sparta Kutná Hora 4,5 35,5 20
44 48   Vorel Bohuslav  1671 2222 ŠK Polabiny 4,5 32 15,5
45 60   Vašková Marie  1453 ŠO Hlinsko 4,5 31 15,25
46 38   Janko Jan  1779 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4,5 28,5 13
47 44   Vaníček Jan  1716 TJ Jablonné nad Orlicí 4,5 28 16,75
48 76   Juchelka Marek  1088 2222 ŠK Polabiny 4,5 27 13,5
49 47   Juchelka Petr  1701 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4 36 17,5
50 23   Jecha Petr  1958 2222 ŠK Polabiny 4 34 14,5
51 43   Svítil Radek  1737 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 33,5 14,5
52 46   Lukša Aleš  1708 Sokol Sendražice 4 31,5 15,5
53 67   Kantor Tomáš  1329 2222 ŠK Polabiny 4 31,5 15,5
54 51   Krejčí Jan  1591 2222 ŠK Polabiny 4 31 14
55 50   Bodlák Stanislav  1648 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 30,5 12,5
56 63   Fišnar Karel  1407 2222 ŠK Polabiny 4 28 11
57 61   Halbrštát Karel  1437 Sokol Mistrovice 4 27 11,75
58 64   Nešpůrek Jan  1378 2222 ŠK Polabiny 4 27 10
59 56   Matějček František  1547 Sokol Sendražice 4 22 9
60 58   Vašek Petr  1488 ŠO Hlinsko 3,5 30,5 9
61 69   Bílek Marek  1265 2222 ŠK Polabiny 3,5 29,5 13,5
62 53   Cach Ondřej  1573 2222 ŠK Polabiny 3,5 29 12,25
63 57   Kvapil Pavel  1543 2222 ŠK Polabiny 3,5 28 11,25
64 65   Indra Antonín  1367 ŠO Hlinsko 3,5 27,5 10,75
65 62   Špinler Bronislav  1425 Sokol Mistrovice 3,5 25,5 9,75
66 80   Soukup Jan  1000 Šachklub Jilemnice 3,5 25,5 8,5
67 72   Nešpůrek Vojtěch  1200 2222 ŠK Polabiny 3,5 24,5 10,5
68 55   Tesař Miloš  1563 Šachklub Jilemnice 3 29 9
69 71   Faltýnek David  1212 Sokol Hradec Králové 3 28 13
70 66   Lorencová Jitka  1347 TJ Spartak OEZ Letohrad 3 28 10
  75   Nešpůrek Jakub  1100 Šachový spolek Železné hory 3 28 10
72 81   Sůra Pavel  1000 neregistrovaný 3 27 10
73 78   Erlebach Vojtěch  1000 Šachklub Jilemnice 3 26,5 11,25
74 52   Sysr Pavel  1586 TJ Spartak OEZ Letohrad 3 26,5 7
75 70   Peňáz Vladimír  1251 ŠO Hlinsko 3 26 8
76 74   Plíva Petr  1104 2222 ŠK Polabiny 3 24,5 10
77 73   Horáčková Isabela  1115 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 3 23,5 6
78 68   Zelenka Jiří  1268 Sokol Sendražice 3 22 5,5
79 77   Mikmek Jonáš  1074 Sokol Mistrovice 2,5 24,5 7,5
80 82   Zaoral Jan  1000 Šachklub Jilemnice 2 24,5 6
81 59   Štorek Ladislav  1469 Sokol Krucemburk 2 23,5 4
82 79   Faltýnek Lukáš  1000 neregistrovaný 2 22,5 6
83 83   Šlosar Jan  1000 neregistrovaný 2 22 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.