Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Putovní pohár Chotěboř 14.06.15

V sobotu 13.června 2015 se v Chotěboři uskutečnil 32.ročník turnaje v rapidu 'O Putovní pohár', kterého se zúčastnilo 68 hráčů.
V turnaji hraném švýcarským systémem na devět kol zvítězil FM Martin Červený z Polabin před FM Jiřím Tůmou z Chotěboře, třetí skončil Tomáš Popper z ERA Praha a z žen byla nejúspěšnější Simona Suchomelová ze Světlé n/S..


O putovní pohár 2015 
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Petr Ďoubal
Hlavní rozhodčí : Tomáš Novotný
Bedenkzeit : 2x 15 minut + 3s na tah
Místo : Chotěboř
Datum : 2014/06/13
Ø ELO turnaje : 1866
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo PH 1 PH 2 PH 3
1 1 FM Cerveny Martin  2392 2222 Sk Polabiny 8 39,5 51,5
2 3 FM Tuma Jiri  2301 Tj Chs Chotebor 7,5 38 49
3 18   Popper Tomas  2004 Sk Era Postovni Sporitelna 6,5 36,5 47
4 4 FM Valenta Vit  2148 Tj Sokol Lazne Velke Losiny 6,5 35 45
5 12   Vrkota Milos  2049 Tj Sparta Kutna Hora 6 40,5 53
6 5   Vincze Roman  2145 Sk Gordic Jihlava 6 40,5 52,5
7 9   Trhal Tomas  2116 Sk Vysoke Myto 6 39 51
8 6   Silar Lubomir  2130 Sachovy Spolek Zelezne Hory 6 38 49
9 27   Skala Jaromir  1966 Tj Sparta Kutna Hora 6 38 47,5
10 2 FM Sabol Marian  2302 Sk Vysoke Myto 6 37 49
11 10 FM Svanda Pavel  2099 Sk Gordic Jihlava 6 36,5 46
12 7   Petuchov Sergej  2124 Sk Rapid Pardubice, O.S. 6 34,5 44,5
13 29   Hospodka Josef  1941 Tj Chs Chotebor 5,5 37 45
14 21   Tesar Jan  2001 Sk Caissa Trebic 5,5 36,5 48,5
15 46   Broz Pavel  1833 Sk Sklo-Bohemia Svetla N.Saz. 5,5 36,5 45
16 8   Ruzicka Josef  2116 Tj Znojmo 5,5 35 47
17 17   Jelinek Vaclav  2004 Sk Bohemia Pardubice O.S. 5,5 32 41,5
18 33   Svizensky Lubos  1904 Sk Caissa Trebic 5,5 32 40
19 44   Fiala Milan  1849 Tj Chs Chotebor 5,5 29,5 38,5
20 13   Jiruse Josef  2024 Tj Slavia Hradec Kralove 5 38,5 49,5
21 25   Mares Vladimir  1975 Sk Pyrit Pribram 5 37 44,5
22 24   Svoboda Ivo  1976 Tj Zdar Nad Sazavou 5 35,5 44,5
23 42   Stolfa Jaroslav  1853 Tj Chs Chotebor 5 34,5 42
24 37   Glockner Jaromir  1879 Sokol Mistrovice 5 33,5 44
25 19   Trojan Lubos  2002 2222 Sk Polabiny 5 33,5 43,5
26 23   Trasak Ondrej  1980 Sk Bohemia Pardubice O.S. 5 33,5 42
27 26   Muller Petr  1967 Jiskra Hermanuv Mestec 5 33 42,5
28 31   Stukheil Martin  1918 Sk Sklo-Bohemia Svetla N.Saz. 5 33 42,5
29 30   Stary Lukas  1927 Jiskra Hermanuv Mestec 5 32,5 39,5
30 20   Just Pavel  2001 2222 Sk Polabiny 5 32 42
31 40   Oburka Vladislav  1856 Tj Zdar Nad Sazavou 5 31 39,5
32 14   Suchomelova Simona  2022 Sk Sklo-Bohemia Svetla N.Saz. 4,5 37 49,5
33 39   Pertl Jaroslav  1858 Sk Sklo-Bohemia Svetla N.Saz. 4,5 32 41,5
34 11   Michalek Frantisek  2064 Sokol Kolin 4,5 31,5 42
35 48   Tomek Karel  1810 Tj Chs Chotebor 4,5 31 40,5
36 66   Broz Petr  1415 Sk Sklo-Bohemia Svetla N.Saz. 4,5 30 39,5
37 50   Hon Jiri  1790 Sk Rapid Pardubice, O.S. 4,5 30 38,5
38 35   Sukdolak Radek  1891 Tj Chs Chotebor 4,5 29,5 40
39 43   Pribyl Jiri  1851 Jiskra Hermanuv Mestec 4,5 29,5 37,5
40 15   Splichal Petr  2016 Sk Era Postovni Sporitelna 4,5 28 36,5
41 52   Cvejn Jaroslav  1713 Tj Spartak Rychnov Nad Kneznou 4,5 27 35,5
42 16   Janacek Jaroslav  2015 Sk Mahrla Praha 4 36,5 46,5
43 41   Zavurkova Monika  1856 Tj Kavalier Sazava 4 35 44,5
44 28   Danek Pavel  1964 Sk Bohemia Pardubice O.S. 4 33,5 41,5
45 38   Vocilka Jiri  1860 Tj Sparta Kutna Hora 4 31,5 41,5
46 36   Beranek Ondrej  1884 Tj Jiskra Havlickuv Brod 4 31 40,5
47 51   Polansky Jiri  1762 Gambit Jihlava 4 29 37,5
48 32   Tejkal Jiri  1913 Sk Lokomotiva Radlice, O.S. 4 28,5 36
49 55   Radvanovsky Petr  1651 Tj Jiskra Havlickuv Brod 4 26,5 34,5
50 56   Jezek Jakub  1641 Tj Lanskroun 4 25 32
51 68   Klabenes Petr  1324 Tj Chs Chotebor 3,5 30 38
52 45   Sanak Frantisek  1848 Sk Borsice 3,5 29,5 37,5
53 47   Eisner Oldrich  1831 Sokol Pecky 3,5 29 36
54 53   Zavurka Vladimir  1706 Tj Kavalier Sazava 3,5 28 36
55 60   Dejmal Ondrej  1553 Sk Sklo-Bohemia Svetla N.Saz. 3,5 28 35
56 49   Michal Milan  1791 Tj Chs Chotebor 3,5 28 34
57 34   Nemec Otakar  1901 Sk Lipa 3,5 27 34
58 22   Petrus Ludek  1998 Tj Chs Chotebor 3 32,5 44
59 58   Halbrstat Petr  1573 Tj Znojmo 3 27 34
60 65   Severyn Jaromir  1455 So Hlinsko 3 27 34
61 61   Sterba Bohumir  1523 So Hlinsko 3 25 32
62 54   Molik Zdenek  1660 Tj Znojmo 2,5 25 32,5
63 62   Valenta Rudolf  1512 Sokol Mistrovice 2,5 22 27,5
64 67   Lorencova Jitka  1347 Tj Spartak Oez Letohrad 2,5 20,5 27
65 63   Horak Jaroslav  1488 Gambit Jihlava 2 25 31,5
66 57   Ruffer Vaclav  1600 Tj Spartak Rychnov Nad Kneznou 2 22,5 28,5
67 59   Glacner Karel  1567 Sk Bystrc Oilers 1 19,5 25,5
68 64   Storek Ladislav  1469 Sokol Krucemburk 1 19 25

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.