Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Orlická šachovnice + KP do 8 let 28.03.15

V sobotu 28.března 2015 se v Ústí n/O. uskutečnil 45.ročník turnaje mládeže 'Orlická šachovnice', jehož součástí byl také Krajský přebor mládeže do 8 let.
V Krajském přeboru mládeže do 8 let kraloval suverénní Karel Brožka ze Zaječic s plným bodovým ziskem, druhý byl Radek Nejedlý z Chotěboře a na třetím místě skončil Matěj Kobr z Ústí n/O., z dívek byla nejúspěšnější Adriana Václavíková ze Svitav.
Vítězem Orlické šachovnice se stal Ondřej Švanda z Poličky před Matějem Půlpánem z Polabin a Matějem Kupsou z Lanškrouna, z dívek byla nejlepší Kateřina Dudlová z Ústí n/O..
Ohlasy z turnaje naleznete na webových stránkách České Třebové, Hlinska, Chotěboře, Mistrovic, Moravské Třebové, Polabin, Poličky, Ústí n/O., Vysokého Mýta a Železných hor.


Krajský přebor PDŠS 2015 do 8 let 
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Jméno Typ Skup. Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Brožka Karel  KP D 1402 TJ Sokol Zaječice 9 48 51 45
2 2 Nejedlý Radek  KP D 1183 TJ CHS Chotěboř 7 43 49,5 35
3 6 Kobr Matěj  KP D 1097 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7 38,5 45,5 34
4 14 Jun Robert  KP D 1000 TJ CHS Chotěboř 6 43 49,5 29
5 8 Nejedlý Lukáš  KP D 1085 TJ CHS Chotěboř 6 41 47 28
6 7 Kylar Ondřej  KP D 1089 TJ Lanškroun 6 38 42 29
7 3 Málek Filip  KP D 1150 TJ Lanškroun 5 47 54,5 33
8 4 Pešek Martin Jakub  KP D 1119 ŠO Hlinsko 5 43 49 30
9 5 Nešpůrek Jakub  KP D 1100 Šachový spolek Železné hory 5 41,5 48,5 28
10 23 Stoklásek Ondřej  KP D 1000 TJ Štefanydes Polička 5 41 49 27
11 11 Hetfleischová Elen    D 1000 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 5 40,5 47,5 30
12 10 Fajgl Patrik      1000 ŠO K a.s. Kunvald 5 35 38,5 22
13 12 Holásek Tomáš  KP D 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 33 37,5 22
14 19 Poláček Luděk    D 1000 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 4,5 33,5 41 18
15 9 Borek Tomáš      1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 30,5 37 18
16 21 Rous Matěj      1000 ŠO K a.s. Kunvald 4 38,5 44 21
17 24 Tyč Karel  KP D 1000 Šachový spolek Železné hory 4 37,5 44 23
18 27 Václavíková Adriana  KP D 1000 ŠK Svitavy 4 33,5 41,5 22
19 22 Seidlová Tereza      1000 DDM Moravská Třebová 4 30 35 18
20 15 Kočí Václav  KP D 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 29,5 36,5 16
21 13 Holík Josef      1000 DDM Moravská Třebová 4 27,5 35 17
22 16 Krupička Filip  KP D 1000 TJ CHS Chotěboř 3,5 30 35,5 17,5
23 26 Vodičková Nikol  KP D 1000 ŠK Svitavy 3,5 29,5 37,5 18
24 25 Večeř Martin      1000 TJ Sokol Horní Čermná 3 32 40 17
25 20 Půlpán Jan      1000 Slatiňany 2,5 27 37 14
26 18 Nahodilová Ludmila  KP D 1000 ŠK Svitavy 2,5 26,5 34,5 8
27 17 Křičenská Nikola      1000 ŠO K a.s. Kunvald 2 27 36,5 10,5
Orlická šachovnice 2015 45. ročník
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Jméno Typ Skup. Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Švanda Ondřej  HS   1850 TJ Štefanydes Polička 8 43,5 55 42,5
2 3 Půlpán Matěj  HS   1779 2222 ŠK Polabiny 7,5 45 56,5 41
3 9 Kupsa Matěj  HS   1620 TJ Lanškroun 7 39,5 52 37,5
4 18 Píše Jiří  HS   1498 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7 39,5 51 35
5 2 Tulis Jan  HS   1837 TJ Štefanydes Polička 7 39,5 51 34,5
6 5 Buločkin Martin  HS   1691 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 7 38 48 34
7 6 Ježek Jakub  HS   1668 TJ Lanškroun 6,5 41,5 51,5 35,5
8 20 Simon Michal  HS   1444 TJ Štefanydes Polička 6,5 36 47 30,5
9 14 Jareš Michal  HM   1531 Šachový spolek Železné hory 6,5 33 41,5 30
10 4 Nešpor Jakub  HS   1764 TJ Štefanydes Polička 6 43 54 36,5
11 10 Jiroušek Jan  HM   1593 TJ Lokomotiva Česká Třebová 6 42 53 37
12 12 Zeman Daniel  HS   1574 TJ Štefanydes Polička 6 40 51,5 33
13 11 Rokoš Filip  HM   1574 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 6 38 50 31
14 22 Dudlová Kateřina  DM   1414 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 35 44,5 32
15 7 Jun Rudolf  HM   1668 TJ CHS Chotěboř 5,5 42 53 33
16 13 Švanda Adam  HM   1543 TJ Štefanydes Polička 5,5 40 51 31,5
17 16 Kalousová Julie  DS   1506 TJ Lanškroun 5,5 38,5 50 30,5
18 21 Klabeneš Petr  HS   1440 TJ CHS Chotěboř 5,5 38,5 48,5 29,5
19 17 Šmajzrová Veronika  DS   1499 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 37 48 30,5
20 23 Málková Barbora  DM   1412 TJ Lanškroun 5,5 37 47 29,5
21 8 Nešpůrek Jan  HS   1631 2222 ŠK Polabiny 5,5 36 47,5 29,5
22 19 Bouchal Lukáš  HS   1477 Sokol Mistrovice 5,5 35 42,5 30,5
23 30 Půlpán Ondřej  HM   1272 2222 ŠK Polabiny 5,5 33,5 42,5 26,5
24 24 Brokl Daniel  HS   1356 TJ Štefanydes Polička 5,5 33 43 29,5
25 38 Leksová Soňa  DM   1159 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5,5 29 37,5 24,5
26 15 Holásek Vojtěch  HS   1518 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 37,5 48,5 28,5
27 29 Pešek Petr  HS   1293 TJ Lanškroun 5 35,5 46 26
28 35 Chládek Josef  HS   1201 TJ Lanškroun 5 35,5 45,5 26
29 48 Králová Gabriela  DS   1097 TJ Sokol Zaječice 5 35 45 24
30 32 Kaška Petr  HS   1230 TJ Lanškroun 5 34,5 44 26
31 33 Holásková Veronika  DS   1226 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 34 45 25
32 25 Bém Tadeáš  HS   1341 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 33,5 42 26
33 31 Balcar Vojtěch  HS   1248 TJ Sokol Horní Čermná 5 33 41,5 25
34 28 Wagnerová Tereza  DS   1300 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 5 28,5 38,5 21
35 27 Martínek Michal  HS   1321 TJ Štefanydes Polička 5 28,5 36,5 22
36 57 Bílek Jaroslav  HM   1000 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 5 28 37 21
37 55 Hlaváček Radan  HS   1003 Šachový spolek Železné hory 4,5 35,5 45 23,5
38 26 Píše Michal  HM   1335 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 32,5 42,5 26,5
39 59 Grubhoffer Stanislav  HS   1000 TJ Štefanydes Polička 4,5 30 40 19,5
40 34 Hrdina Filip  HS   1207 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4,5 29,5 38 21,5
41 69 Mikmek Jonáš  HS   1000 Sokol Mistrovice 4,5 29,5 37 22
42 71 Nosál Marek  HM   1000 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 4,5 29 37 19,5
43 47 Seibert Nataniel  HS   1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 28,5 36,5 18,5
44 39 Hendrych Daniel  HS   1135 ŠK Vysoké Mýto 4 36 46 25
45 36 Spáčilová Anna  DS   1194 Sokol Mistrovice 4 33,5 42 23,5
46 51 Zlatník Jiří  HM   1063 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 32,5 39,5 21
47 41 Langrová Ilona  DS   1115 TJ Štefanydes Polička 4 31,5 41,5 17
48 53 Pataki Alexandr  HM   1042 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 30,5 40 19
49 37 Leksa Roman  HS   1167 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 30,5 38,5 23
50 40 Nikolinko Tomáš  HS   1129 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 29,5 40,5 21
51 78 Svatoš Martin  HS   1000 TJ Lanškroun 4 29,5 38 21
52 70 Nastoupil Adam  HM   1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 29 36,5 20
53 54 Šejnoha Jan  HS   1005 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 28,5 36 17
54 50 Sedlák Jakub  HM   1066 TJ Lanškroun 4 28 37 18
55 44 Haas Matouš  HS   1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 27,5 37,5 17
56 56 Baláš Vojtěch  HS   1000 Sokol Mistrovice 4 26,5 34 15
57 72 Novotný Matěj Denis  HS   1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 26 33 15
58 52 Šafář Václav  HM   1045 TJ Štefanydes Polička 4 24,5 32 16
59 68 Michalička Patrik  HM   1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 24 31 11
60 73 Obermajerová Gabriela  DS   1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 31 41 21,5
61 42 Hrůšová Natálie  DS   1114 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 29,5 40,5 19
62 62 Klejch Filip  HM   1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 28 35,5 15,5
63 67 Marešová Kristýna  DM   1000 TJ Sokol Horní Čermná 3,5 27 35 16
64 43 Dostálová Hana  DM   1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 31,5 41 16
65 49 Balcar Michal  HM   1069 TJ Sokol Horní Čermná 3 30,5 37,5 17
66 63 Kotizová Lucie  DM   1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 28,5 36 13
67 61 Jirásek Matouš  HS   1000 TJ Sokol Horní Čermná 3 28 37 14
68 75 Pejřimovská Viola Ruby  DM   1000 TJ CHS Chotěboř 3 28 36,5 14
69 65 Krsek Šimon  HS   1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 27,5 33,5 13
70 77 Šmajzrová Dominika  DM   1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 25,5 32 11
71 60 Jahoda Vojtěch  HM   1000 Šachový spolek Železné hory 3 25 32,5 12
72 46 Roub Radek  HM   1100 Šachový spolek Železné hory 3 24 31,5 9
73 74 Pavlas Jiří  HM   1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 22 28 9
74 66 Kulhavý Martin  HS   1000 TJ Sokol Horní Čermná 2,5 26,5 33,5 15
75 58 Chu Phoong Anit  DM   1000 DDM Moravská Třebová 2,5 22 28,5 9
76 45 Holásková Markéta  DM   1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 27,5 36 13
77 76 Pejřimovský Tadeáš Rubel  HM   1000 TJ CHS Chotěboř 2 25 32 11
78 64 Kotyza Zbyněk  HS   1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 23 30 7
79 79 Večeřílek Pavel  HM   1000 TJ CHS Chotěboř 1 24,5 32,5 9

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.