Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Velikonoční turnaj mládeže Polička 03.04.15

Ve čtvrtek 2.dubna 2015 uspořádal ŠO TJ Štefanydes Polička 13.ročník Velikonočního turnaje mládeže, kterého se ve dvou skupinách zúčastnilo 72 hráčů a hráček převážně z východní části Pardubického kraje.
V kategorii ELO zvítězil FM Jakub Půlpán z Polabin před Josefem Havelkou z Lanškrouna a Matějem Půlpánem z Polabin, nejlepší z dívek byla Kateřina Dudlová z Ústí n/O..
V kategorii VT skončil na prvním místě Petr Kaška před Petrem Peškem (oba Lanškroun), třetí byl Jakub Dvořák ze Svitav a nejlepší z dívek byla Ilona Langrová z Poličky.
Ohlasy z turnaje můžete nalézt na webových stránkách Mistrovic, Polabin, Poličky, Vysokého Mýta a Ústí n/O..


13. Velikonoční turnaj v šachu mládeže, Polička
Kategorie ELO
Poř. St.č.   Jméno   Rtg Klub věk Body BH.
1 1 FM Půlpán Jakub   2248 2222 ŠK Polabiny 17 6 19
2 2   Havelka Josef   2109 TJ Lanškroun 16 5 22½
3 6   Půlpán Matěj   1779 2222 ŠK Polabiny 14 5 21½
4 5   Tulis Jan   1837 TJ Štefanydes Polička 15 19
5 7   Nešpor Jakub   1764 TJ Štefanydes Polička 15 4 20½
6 8   Ježek Jakub   1668 TJ Lanškroun 15 4 19½
7 10   Zeman Daniel   1574 TJ Štefanydes Polička 12 4 18½
8 3   Grundman Václav   1933 2222 ŠK Polabiny 16 4 18
9 12   Holásek Vít   1522 Šachový klub Ústí nad Orlicí 16 16½
10 4   Švanda Ondřej   1850 TJ Štefanydes Polička 12 16
11 13   Holásek Vojtěch   1518 Šachový klub Ústí nad Orlicí 14 14½
12 19   Dudlová Kateřina F 1414 Šachový klub Ústí nad Orlicí 11 3 18
13 17   Bouchal Lukáš   1477 Sokol Mistrovice 14 3 17
14 11   Švanda Adam   1543 TJ Štefanydes Polička 10 3 16½
15 15   Šmajzrová Veronika F 1499 Šachový klub Ústí nad Orlicí 14 3 11
16 9   Kupsa Matěj   1620 TJ Lanškroun 14 18
17 14   Kalousová Julie F 1506 TJ Lanškroun 13 16
18 21   Brokl Daniel   1356 TJ Štefanydes Polička 12 2 18½
19 18   Simon Michal   1444 TJ Štefanydes Polička 13 16
20 16   Simon Jakub   1498 TJ Štefanydes Polička 15 16
21 20   Málková Barbora F 1412 TJ Lanškroun 11 1 15
Kategorie VT
Poř. St.č.   Jméno   Rtg Klub věk Body BH.
1 8   Kaška Petr   1230 TJ Lanškroun 14 21½
2 3   Pešek Petr   1293 TJ Lanškroun 15 6 20
3 4   Dvořák Jakub   1291 ŠK Svitavy 15 21½
4 13   Václavík Matěj   1168 ŠK Svitavy 13 20
5 9   Anderle Vojtěch   1229 ŠK Svitavy 12 5 22½
6 18   Bulva František   1107 ŠK Svitavy 13 5 21½
7 1   Píše Michal   1335 Šachový klub Ústí nad Orlicí 11 5 18½
8 6   Půlpán Ondřej   1272 2222 ŠK Polabiny 10 5 17½
9 7   Ďuriančík Michal   1252 ŠK Svitavy 9 22½
10 44   Mikmek Jonáš   1000 Sokol Mistrovice 14 21½
11 5   Štulpa Miroslav   1277 ŠK Svitavy 13 19½
12 2   Martínek Michal   1321 TJ Štefanydes Polička 12 18
13 28   Šafář Václav   1045 TJ Štefanydes Polička 9 17
14 17   Langrová Ilona F 1115 TJ Štefanydes Polička 12 4 22
15 12   Spáčilová Anna F 1194 Sokol Mistrovice 13 4 19½
16 14   Kozák Michal   1158 ŠK Svitavy 12 4 19½
17 34   Grubhoffer Stanislav   1000 TJ Štefanydes Polička 12 4 19
18 15   Málek Filip   1150 TJ Lanškroun 8 4 17½
19 11   Chládek Josef   1201 TJ Lanškroun 13 4 17
20 10   Holásková Veronika F 1226 Šachový klub Ústí nad Orlicí 12 4 17
21 22   Huang Pavel   1100 ŠK Svitavy 11 4 17
22 20   Dostálová Hana F 1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 11 4 16½
23 26   Bartoš Andrej   1087 TJ Štefanydes Polička 9 21
24 19   Pavlíčková Tereza F 1104 ŠK Svitavy 11 19
25 39   Kercl Aleš   1000 TJ Štefanydes Polička 14 18½
26 24   Koumar Filip   1089 TJ Štefanydes Polička 13 3 21½
27 31   Baláš Vojtěch   1000 Sokol Mistrovice 12 3 20½
28 27   Dušek Ondřej   1064 Sokol Mistrovice 11 3 20½
29 16   Pittner Martin   1137 ŠK Svitavy 13 3 19½
30 29   Václavík Patrik   1038 ŠK Svitavy 10 3 19
31 23   Zachař Michal   1093 ŠK Svitavy 10 3 18½
32 42   Kýr Michal   1000 Opatov 11 3 17½
33 33   Bohuňovská Tereza F 1000 ŠK Svitavy 13 3 17
34 48   Vodičková Nikol F 1000 ŠK Svitavy 8 3 16
35 21   Holásková Markéta F 1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 10 3 15
36 47   Tanko Pavel   1000 Opatov 12 3 14
37 25   Pytlík Adam   1089 ŠK Svitavy 12 3 14
38 30   Vodička Stanislav   1021 ŠK Svitavy 11 3 13½
39 37   Horský Vojtěch   1000 Sokol Mistrovice 9 14½
40 49   Václavíková Adriana F 1000 ŠK Svitavy 8 13½
41 35   Gálík Jan   1000 Opatov 12 10½
42 40   Krátký Adam   1000 ŠK Svitavy 11 2 18
43 36   Holásek Tomáš   1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7 2 16
44 45   Mráz Václav   1000 Opatov 13 2 15½
45 51   Šmajzrová Dominika F 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 9 2 14½
46 43   Lakatos Jozef   1000 Opatov 13 2 14
47 41   Künzel Tomáš   1000 ŠK Svitavy 9 2 13½
48 50   Zika Jiří   1000 Opatov 16 2 13
49 46   Nastoupil Šimon   1000 Sokol Mistrovice 10 1 14
50 38   Jílek Pavel   1000 TJ Štefanydes Polička 6 1 13½
51 32   Bartoš Nikola   1000 TJ Štefanydes Polička 6 1 12

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.