Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga družstev mládeže sever 2015/16 - první dvoukolo 05.10.15

V sobotu 3.října 2015 odstartoval nový ročník 1.ligy družstev mládeže prvními koly. Ve skupině sever máme mezi pouhými deseti (!) účastníky čtyři zástupce, z nichž se nejvíce dařilo hráčům Hlinska (4 body ze 2 zápasů) před Poličkou B (3/2), Lanškrounem (1/2) a Ústím n/O. (0/2).


Kolo 1
1.1 3 ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 2½ - 3½ 1 ŠK Hlinsko
1   Gloser David 1716 ½ : ½   Říha Vojtěch 1780
2   Malák Petr 1373 0 : 1   Novotný Ondřej 1493
3   Kořínek Vojtěch 1562 1 : 0   Vašková Marie 1453
4   Ležík Jan 1289 0 : 1   Ročňák Michal 1466
5   Pražák Viktor 1435 0 : 1   Pešek Patrik 1424
6   Krtička Jakub 1174 1 : 0   Zelenka Petr 1264
1.2 4 DDM Symfonie Poděbrady 4 - 2 2 TJ Štefanydes Polička B
1   Škrabánek Matěj 1535 0 : 1   Simon Jakub 1561
2   Kronowetter Bořivoj 1527 0 : 1   Pavlíček Lukáš 1488
3   Novotný Martin 1510 1 : 0   Zeman Daniel 1533
4   Němeček Lukáš 1462 1 : 0   Simon Michal 1556
5   Novotná Tereza 1474 1 : 0   Jareš Michal 1693
6   Kronowetter Aleš 1264 1 : 0   Brokl Daniel 1522
1.3 7 ŠK Ústí n. O. 2½ - 3½ 5 Novoborská šachová akademie
1   Holásek Vojtěch 1568 0 : 1   Hofman Kryštof 1632
2   Píše Jiří 1526 0 : 1   Doubek Jakub 1514
3   Holásek Vít 1549 1 : 0   Křížek Vladimír 1488
4   Šmajzrová Veronika 1219 ½ : ½   Přenosil Julián 1353
5   Holásková Veronika 1144 0 : 1   Paulus Václav 1521
6   Píše Michal 1178 1 : 0   Draboň Filip 1419
1.4 8 ŠKM Lanškroun 2½ - 3½ 6 ŠK AD Jičín
1 FM Havelka Josef 2183 1 : 0   Kožúšek Daniel 2286
2   Ježek Jakub 1553 0 : 1   Kabelka Ondřej 1928
3   Bouchal Lukáš 1514 1 : 0   Sajdl Jan 1657
4   Kupsa Matěj 1658 ½ : ½   Kašík Martin 1569
5   Kalousová Julie 1363 0 : 1   Janouch Jáchym Štěpán 1526
6   Chládek Josef 1277 0 : 1   Fojt Petr 1454
Kolo 2
2.1 1 ŠK Hlinsko 3 - 3 4 DDM Symfonie Poděbrady
1   Říha Vojtěch 1780 1 : 0   Škrabánek Matěj 1535
2   Novotný Ondřej 1493 0 : 1   Kronowetter Bořivoj 1527
3   Vašková Marie 1453 1 : 0   Novotný Martin 1510
4   Ročňák Michal 1466 0 : 1   Němeček Lukáš 1462
5   Pešek Patrik 1424 0 : 1   Novotná Tereza 1474
6   Zelenka Petr 1264 1 : 0   Němeček Pavel 1349
2.2 2 TJ Štefanydes Polička B 3½ - 2½ 3 ŠK Lípa - DDM Hradec Králové
1   Simon Jakub 1561 ½ : ½   Gloser David 1716
2   Pavlíček Lukáš 1488 1 : 0   Malák Petr 1373
3   Zeman Daniel 1533 1 : 0   Kořínek Vojtěch 1562
4   Simon Michal 1556 0 : 1   Ležík Jan 1289
5   Jareš Michal 1693 1 : 0   Pražák Viktor 1435
6   Brokl Daniel 1522 0 : 1   Krtička Jakub 1174
2.3 5 Novoborská šachová akademie 3 - 3 8 ŠKM Lanškroun
1   Hofman Kryštof 1632 0 : 1 FM Havelka Josef 2183
2   Doubek Jakub 1514 ½ : ½   Ježek Jakub 1553
3   Křížek Vladimír 1488 1 : 0   Bouchal Lukáš 1514
4   Přenosil Julián 1353 0 : 1   Kupsa Matěj 1658
5   Paulus Václav 1521 ½ : ½   Kalousová Julie 1363
6   Draboň Filip 1419 1 : 0   Chládek Josef 1277
2.4 6 ŠK AD Jičín 4½ - 1½ 7 ŠK Ústí n. O.
1   Kožúšek Daniel 2286 1 : 0   Holásek Vojtěch 1568
2   Kabelka Ondřej 1928 ½ : ½   Píše Jiří 1526
3   Sajdl Jan 1657 ½ : ½   Holásek Vít 1549
4   Kašík Martin 1569 ½ : ½   Šmajzrová Veronika 1219
5   Janouch Jáchym Štěpán 1526 1 : 0   Holásková Veronika 1144
6   Fojt Petr 1454 1 : 0   Píše Michal 1178
Pořadí po kole 2
Poř. Družstvo Part. + = - MP3 Body
1 ŠK AD Jičín 2 2 0 0 6 8
2 DDM Symfonie Poděbrady 2 1 1 0 4 7
3 ŠK Hlinsko 2 1 1 0 4
  Novoborská šachová akademie 2 1 1 0 4
5 TJ Štefanydes Polička B 2 1 0 1 3
  ŠK Ortex Hradec Králové 1 1 0 0 3
7 ŠKM Lanškroun 2 0 1 1 1
8 ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 2 0 0 2 0 5
9 ŠK Ústí n. O. 2 0 0 2 0 4
10 Panda Rychnov n. Kn. 1 0 0 1 0 ½

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.