Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - první kolo 13.10.15

V 1.lize východ se v prvním kole představil náš staronový zástupce - Štefanydes Polička, která do soutěže vstoupila úspěšně výhrou 4,5:3,5 nad Karvinou.
Další výsledky: Staré Město - Moravská Slavia 5,5:2,5, Zlín - Frýdek-Místek B 4,5:3,5, Ostrava - Kroměříž 3:5, Loko Brno - Grygov 4,5:3,5, Opava - Orlová 4:4


Výsledky na šachovnicích - 1.kolo
 
TJ Štefanydes Polička - ŠK Karviná "A"   TJ Ostrava "A" - Slavia Kroměříž "A"
Červený Petr (Z) 2285F 1 - 0 2338F Mroziak Maciej (C,Z) Klíma Lukáš (H,Z) 2325F 0 - 1 2503F Krejčí Jan (H,Z)
Sabol Marian (H,Z) 2366F 1 - 0 2243F Sobek Jaroslav (Z) Walek Milan (H,Z) 2329F 0 - 1 2447F Malinovský Karel (H,Z)
Pekař Václav (H,Z) 2195F 0 - 1 2229F Olšar Jaroslav (Z) Malík Jan (H,Z) 2301F ½ - ½ 2290F Mudrák Josef (Z)
Trhal Tomáš (H,Z) 2109F 1 - 0 2178F Lys Josef (Z) Hladík Oto (Z) 2208F ½ - ½ 2275F Karlík Vladimír (Z)
Komárek David (Z) 2142F ½ - ½ 2127F Tauš Martin (Z) Růžička Petr (Z) 2252F 0 - 1 2361F Pastirčák Milan (Z)
Paščenko Jaromír (Z) 2079F 0 - 1 2134F Zimniok Lubomír Mrva Marek (Z) 2205F 1 - 0 2206F Cagašík Tomáš (Z)
Houška Bronislav (Z) 2069F 0 - 1 2037F Káňa Pavel Šplíchal Stanislav (Z) 2138F 1 - 0 2098F Kapusta Petr
Lorenc Oldřich 2067F 1 - 0 1996F Szotek Josef Veselý Martin (Z) 2105F 0 - 1 2181F Stachoň Martin
  :     3 : 5  
 
ŠK Staré Město "A" - Moravská Slavia Brno "A"   Lokomotiva Brno "A" - A64 VALOZ Grygov
Bureš Jaroslav (H,Z) 2394F 1 - 0 2370F Vyskočil Neklan (H,Z) Zwardoň Vojtěch (H,Z) 2414F ½ - ½ 2445F Biolek Richard (H,Z)
Sosna Jan (H,Z) 2340F 0 - 1 2400F Blahynka Martin (H,Z) Šimáček Pavel (H,Z) 2448F ½ - ½ 2455F Kaňovský David (H,Z)
Bažant Petr (Z) 2345F ½ - ½ 2281F Holemář David (Z) Kratochvíl Josef (Z) 2243F 0 - 1 2447F Biolek Richard (H,Z)
Worek Joanna (C,Z) 2324F 1 - 0 2180F Tikovský Alexandr (Z) Kulovaná Eva (Z) 2213F 1 - 0 2347F Sluka Radek (Z)
Dobeš Vojtěch (Z) 2223F ½ - ½ 2168F Věchet Stanislav (Z) Sochorová Petra (Z) 2171F 0 - 1 2326F Obšivač Josef (Z)
Bažant Petr (Z) 2255F 1 - 0 2172F Skácelík Petr (Z) Hofírek Benedikt 2250F 1 - 0 2130F Hrabal Michal (Z)
Buráň Jaroslav (Z) 2184F ½ - ½ 2187F Bureš Vít Kratochvíl Milan 2232F 1 - 0 2189F Fuksík Jakub (Z)
Horsák Jan 2033F 1 - 0 2087F Kredl Karel Dvořák Adam 2234F ½ - ½ 1940F Bareš Jáchym
  :     :  
 
ŠK Zlín "A" - Beskydská šachová škola F-M "B"   KVS EKODIVIZE Opava - SK Slavia Orlová "A"
Ponížil Cyril (H,Z) 2462F ½ - ½ 2412F Rojíček Vojtěch (V,Z) Caletka Radomír (H,Z) 2350F 0 - 1 2433F Talla Vladimír (H,Z)
Rubal Adam (Z) 2308F 1 - 0 2384F Jasný Stanislav (Z) Adámek Jiří (H,Z) 2337F ½ - ½ 2420F Krzyzanowski Marcin (C,Z)
Paszewski Mateusz (C,Z) 2293F 0 - 1 2307F Rabatin Jakub (Z) Černín Radim (Z) 2287F ½ - ½ 2324F Neděla Vlastimil (Z)
Krčál Michal (Z) 2254F 0 - 1 2226F Novosadová Kristýna (Z) Nábělek Marek (Z) 2279F 0 - 1 2298F Rodhstein Tereza (Z)
Šenkýř Martin (Z) 2177F 1 - 0 2247F Kubík Michael (Z) Židek Václav (Z) 2184F ½ - ½ 2230F Olšarová Karolína (Z)
Karlík Ondřej (Z) 2201F ½ - ½ 2171F Holeksa Zdeněk Rakús Pavel (H,Z) 2110F ½ - ½ 2313F Zabystrzan Pavel (Z)
Dubina Pavel 2136F ½ - ½ 2050F Fusková Martina Muratidis Nikos (Z) 2163F 1 - 0 2249F Mrázek Lumír
Koutný Petr (H) 2116F 1 - 0 2023F Kaňáková Natálie Čempel Jaroslav (Z) 2149F 1 - 0 2199F Kuboš Rostislav
  :     4 : 4  
Tabulka po 1. kole
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK Staré Město "A" 1 0 0 3 5,5 4
2. Slavia Kroměříž "A" 1 0 0 3 5 4
3. TJ Štefanydes Polička 1 0 0 3 4,5 4
4. ŠK Zlín "A" 1 0 0 3 4,5 3
5. Lokomotiva Brno "A" 1 0 0 3 4,5 3
6. KVS EKODIVIZE Opava 0 1 0 1 4 2
7. SK Slavia Orlová "A" 0 1 0 1 4 2
8. ŠK Karviná "A" 0 0 1 0 3,5 3
9. A64 VALOZ Grygov 0 0 1 0 3,5 2
10. Beskydská šachová škola F-M "B" 0 0 1 0 3,5 2
11. TJ Ostrava "A" 0 0 1 0 3 2
12. Moravská Slavia Brno "A" 0 0 1 0 2,5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.