Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - druhé kolo 25.10.15

V neděli 25.října 2015 pokračovala 1.liga východ druhým kolem, v němž náš zástupce Štefanydes Polička podlehla doma Starému Městu 3:5.
Další výsledky: Karviná - Orlová 2:6, Grygov - Opava 1,5:6,5, Kroměříž - Loko Brno 4:4, Frýdek-Místek B - Ostrava 4:4, Moravská Slavia - Zlín 3,5:4,5


Výsledky na šachovnicích - 2.kolo
 
ŠK Karviná "A" - SK Slavia Orlová "A"   Beskydská šachová škola F-M "B" - TJ Ostrava "A"
Sobek Jaroslav (Z) 2243F ½ - ½ 2459F Kislinsky Alexey (Z) Rabatin Jakub (Z) 2307F 1 - 0 2325F Klíma Lukáš (H,Z)
Poloch Petr (Z) 2300F ½ - ½ 2433F Talla Vladimír (H,Z) Piesik Piotr (C,Z) 2278F ½ - ½ 2329F Walek Milan (H,Z)
Olšar Jaroslav (Z) 2229F 0 - 1 2420F Krzyzanowski Marcin (C,Z) Novosadová Kristýna (Z) 2226F ½ - ½ 2301F Malík Jan (H,Z)
Lys Josef (Z) 2178F 0 - 1 2324F Neděla Vlastimil (Z) Kubík Michael (Z) 2247F 1 - 0 2208F Hladík Oto (Z)
Tauš Martin (Z) 2127F 0 - 1 2298F Rodhstein Tereza (Z) Holeksa Zdeněk 2171F 1 - 0 2252F Růžička Petr (Z)
Zimniok Lubomír 2134F 0 - 1 2230F Olšarová Karolína (Z) Holeček Vladimír 1904F 0 - 1 2205F Mrva Marek (Z)
Walowy Bohumír 2105F ½ - ½ 2313F Zabystrzan Pavel (Z) Milat Patrik 2080F 0 - 1 2138F Šplíchal Stanislav (Z)
Káňa Pavel 2037F ½ - ½ 2199F Kuboš Rostislav Štěpán Patrik 1955F 0 - 1 2105F Veselý Martin (Z)
  2 : 6     4 : 4  
 
A64 VALOZ Grygov - KVS EKODIVIZE Opava   Moravská Slavia Brno "A" - ŠK Zlín "A"
Biolek Richard (H,Z) 2445F ½ - ½ 2350F Caletka Radomír (H,Z) Polák Tomáš (H,Z) 2524F 0 - 1 2462F Ponížil Cyril (H,Z)
Sluka Radek (Z) 2347F 0 - 1 2337F Adámek Jiří (H,Z) Kalod Radek (Z) 2472F ½ - ½ 2332F Vojtek Vladimír (C,Z)
Obšivač Josef (Z) 2326F ½ - ½ 2287F Černín Radim (Z) Vyskočil Neklan (H,Z) 2370F 0 - 1 2293F Paszewski Mateusz (C,Z)
Hrabal Michal (Z) 2130F 0 - 1 2279F Nábělek Marek (Z) Blahynka Martin (H,Z) 2400F 1 - 0 2136F Dubina Pavel
Fuksík Jakub (Z) 2189F 0 - 1 2184F Židek Václav (Z) Holemář David (Z) 2281F 0 - 1 2025F Beneš Miroslav
Zvolánek Libor 2229F ½ - ½ 2110F Rakús Pavel (H,Z) Tikovský Alexandr (Z) 2180F 1 - 0 2089F Slovák Pavel
Švancara Petr 2057F 0 - 1 2149F Čempel Jaroslav (Z) Věchet Stanislav (Z) 2168F 0 - 1 2003F Kocián Miroslav
Zajíček Tomáš 2066F 0 - 1 2037F Záleský Karel Skácelík Petr (Z) 2172F 1 - 0 1838F Phamová Xuan Mai
  :     :  
 
Slavia Kroměříž "A" - Lokomotiva Brno "A"   TJ Štefanydes Polička - ŠK Staré Město "A"
Krejčí Jan (H,Z) 2503F 0 - 1 2414F Zwardoň Vojtěch (H,Z) Červený Petr (Z) 2285F 0 - 1 2394F Bureš Jaroslav (H,Z)
Malinovský Karel (H,Z) 2447F 1 - 0 2463F Plát Vojtěch (H,Z) Sabol Marian (H,Z) 2366F 0 - 1 2377F Zpěvák Pavel (H,Z)
Lanč Alois (C,Z) 2290F ½ - ½ 2306F Burdalev Kirill (C,Z) Pekař Václav (H,Z) 2195F 0 - 1 2345F Bažant Petr (Z)
Mudrák Josef (Z) 2290F ½ - ½ 2228F Šklíba Martin (Z) Komárek David (Z) 2142F 0 - 1 2324F Worek Joanna (C,Z)
Karlík Vladimír (Z) 2275F ½ - ½ 2213F Kulovaná Eva (Z) Houška Bronislav (Z) 2069F ½ - ½ 2223F Dobeš Vojtěch (Z)
Pastirčák Milan (Z) 2361F ½ - ½ 2250F Hofírek Benedikt Pokorný Tomáš (H) 2260F ½ - ½ 2255F Bažant Petr (Z)
Dvořák Martin (Z) 2179F 1 - 0 2191F Kratochvíl Karel Lorenc Oldřich 2067F 1 - 0 2204F Vrána František (Z)
Cagašík Tomáš (Z) 2206F 0 - 1 2234F Dvořák Adam Švanda Ondřej 1981F 1 - 0 2033F Horsák Jan
  4 : 4     3 : 5  
Tabulka po 2. kole
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK Staré Město "A" 2 0 0 6 10,5 8
2. ŠK Zlín "A" 2 0 0 6 9 7
3. KVS EKODIVIZE Opava 1 1 0 4 10,5 7
4. SK Slavia Orlová "A" 1 1 0 4 10 6
5. Slavia Kroměříž "A" 1 1 0 4 9 6
6. Lokomotiva Brno "A" 1 1 0 4 8,5 5
7. TJ Štefanydes Polička 1 0 1 3 7,5 6
8. Beskydská šachová škola F-M "B" 0 1 1 1 7,5 5
9. TJ Ostrava "A" 0 1 1 1 7 5
10. Moravská Slavia Brno "A" 0 0 2 0 6 4
11. ŠK Karviná "A" 0 0 2 0 5,5 3
12. A64 VALOZ Grygov 0 0 2 0 5 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.