Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - třetí kolo 15.11.15

V první lize východ cestovala Polička do vzdáleného Zlína, kde však vyšla naprázdno po prohře 5,5:2,5.
Další výsledky: Staré Město - Karviná 5,5:2,5, Ostrava - Moravská Slavia Brno 3,5:4,5, Lokomotiva Brno - Frýdek-Místek B 5,5:2,5, Opava - Kroměříž 1:7 , Orlová - Grygov 4:4


Výsledky na šachovnicích - 3.kolo
 
ŠK Staré Město "A" - ŠK Karviná "A"   Lokomotiva Brno "A" - Beskydská šachová škola F-M "B"
Bureš Jaroslav (H,Z) 2394F 1 - 0 2243F Sobek Jaroslav (Z) Plát Vojtěch (H,Z) 2463F ½ - ½ 2339F Vesselovsky Serguei (V,Z)
Zpěvák Pavel (H,Z) 2377F ½ - ½ 2300F Poloch Petr (Z) Šimáček Pavel (H,Z) 2448F 1 - 0 2307F Rabatin Jakub (Z)
Sosna Jan (H,Z) 2340F ½ - ½ 2229F Olšar Jaroslav (Z) Burdalev Kirill (C,Z) 2306F ½ - ½ 2278F Piesik Piotr (C,Z)
Bažant Petr (Z) 2345F ½ - ½ 2178F Lys Josef (Z) Kratochvíl Josef (Z) 2243F 1 - 0 2195F Pecha Tomáš (Z)
Bažant Petr (Z) 2255F 1 - 0 2127F Tauš Martin (Z) Šklíba Martin (Z) 2228F 1 - 0 2171F Holeksa Zdeněk
Vrána František (Z) 2204F 1 - 0 2134F Zimniok Lubomír Hofírek Benedikt 2250F ½ - ½ 2179F Kozel Jiří
Buráň Jaroslav (Z) 2184F ½ - ½ 2037F Káňa Pavel Kratochvíl Milan 2232F 0 - 1 2080F Milat Patrik
Vavruška Antonín 2080F ½ - ½ 1846F Konečný Vladimír Dvořák Adam 2234F 1 - 0 1955F Štěpán Patrik
  :     :  
 
ŠK Zlín "A" - TJ Štefanydes Polička   KVS EKODIVIZE Opava - Slavia Kroměříž "A"
Ponížil Cyril (H,Z) 2462F 1 - 0 2285F Červený Petr (Z) Caletka Radomír (H,Z) 2350F 0 - 1 2447F Malinovský Karel (H,Z)
Rubal Adam (Z) 2308F ½ - ½ 2366F Sabol Marian (H,Z) Adámek Jiří (H,Z) 2337F 0 - 1 2290F Mudrák Josef (Z)
Krčál Michal (Z) 2254F ½ - ½ 2109F Trhal Tomáš (H,Z) Černín Radim (Z) 2287F ½ - ½ 2275F Karlík Vladimír (Z)
Šenkýř Martin (Z) 2177F ½ - ½ 2142F Komárek David (Z) Nábělek Marek (Z) 2279F 0 - 1 2361F Pastirčák Milan (Z)
Karlík Ondřej (Z) 2201F ½ - ½ 2079F Paščenko Jaromír (Z) Židek Václav (Z) 2184F 0 - 1 2179F Dvořák Martin (Z)
Dubina Pavel 2136F ½ - ½ 2069F Houška Bronislav (Z) Muratidis Nikos (Z) 2163F ½ - ½ 2206F Cagašík Tomáš (Z)
Bednařík Josef (H) 2114F 1 - 0 1999F Komárková Magdaléna (Z) Čempel Jaroslav (Z) 2149F 0 - 1 2098F Kapusta Petr
Beneš Miroslav 2025F 1 - 0 1941F Tulis Jan Záleský Karel 2037F 0 - 1 2181F Stachoň Martin
  :     1 : 7  
 
TJ Ostrava "A" - Moravská Slavia Brno "A"   SK Slavia Orlová "A" - A64 VALOZ Grygov
Klíma Lukáš (H,Z) 2325F 0 - 1 2524F Polák Tomáš (H,Z) Talla Vladimír (H,Z) 2433F 1 - 0 2445F Biolek Richard (H,Z)
Walek Milan (H,Z) 2329F ½ - ½ 2370F Vyskočil Neklan (H,Z) Neděla Vlastimil (Z) 2324F ½ - ½ 2455F Kaňovský David (H,Z)
Malík Jan (H,Z) 2301F 1 - 0 2400F Blahynka Martin (H,Z) Zabystrzan Pavel (Z) 2313F ½ - ½ 2447F Biolek Richard (H,Z)
Hladík Oto (Z) 2208F 0 - 1 2281F Holemář David (Z) Mrázek Lumír 2249F ½ - ½ 2326F Obšivač Josef (Z)
Růžička Petr (Z) 2252F ½ - ½ 2180F Tikovský Alexandr (Z) Kuboš Rostislav 2199F 0 - 1 2102F Zatloukal Petr (Z)
Mrva Marek (Z) 2205F 0 - 1 2168F Věchet Stanislav (Z) Kostka Vít 2231F 0 - 1 2072F Šobáň Jaroslav
Šplíchal Stanislav (Z) 2138F 1 - 0 2172F Skácelík Petr (Z) Sieber Martin (H) 2012F 1 - 0 2057F Švancara Petr
Veselý Martin (Z) 2105F ½ - ½ 1958F Vávra Michal Novák Jiří 1928F ½ - ½ 2066F Zajíček Tomáš
  :     4 : 4  
Tabulka po 3. kole
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK Staré Město "A" 3 0 0 9 16 11
2. ŠK Zlín "A" 3 0 0 9 14,5 10
3. Slavia Kroměříž "A" 2 1 0 7 16 12
4. Lokomotiva Brno "A" 2 1 0 7 14 9
5. SK Slavia Orlová "A" 1 2 0 5 14 8
6. KVS EKODIVIZE Opava 1 1 1 4 11,5 7
7. Moravská Slavia Brno "A" 1 0 2 3 10,5 7
8. TJ Štefanydes Polička 1 0 2 3 10 6
9. TJ Ostrava "A" 0 1 2 1 10,5 7
10. Beskydská šachová škola F-M "B" 0 1 2 1 10 6
11. A64 VALOZ Grygov 0 1 2 1 9 4
12. ŠK Karviná "A" 0 0 3 0 8 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.