Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - čtvrté kolo 29.11.15

V první lize východ nestačila Polička doma na Ostravu a podlehla jí 2,5:5,5, takže i nadále setrvává v pásmu sestupu.
Další výsledky: Karviná - Grygov 4,5:3,5, Kroměříž - Orlová 5,5:2,5, Frýdek-Místek B - Opava 6:2, Moravská Slavia Brno - Lokomotiva Brno 4:4, Staré Město - Zlín 5,5:2,5


Výsledky na šachovnicích - 4.kolo
 
ŠK Karviná "A" - A64 VALOZ Grygov   Moravská Slavia Brno "A" - Lokomotiva Brno "A"
Jurčík Marián (C,Z) 2497F 1 - 0 2455F Kaňovský David (H,Z) Kalod Radek (Z) 2473F 1 - 0 2430F Zwardoň Vojtěch (H,Z)
Jurčík Martin (C,Z) 2366F 0 - 1 2449F Biolek Richard (H,Z) Blahynka Martin (H,Z) 2417F 0 - 1 2463F Plát Vojtěch (H,Z)
Sobek Jaroslav (Z) 2252F 0 - 1 2331F Obšivač Josef (Z) Holemář David (Z) 2267F ½ - ½ 2454F Šimáček Pavel (H,Z)
Poloch Petr (Z) 2302F ½ - ½ 2117F Hrabal Michal (Z) Tikovský Alexandr (Z) 2181F ½ - ½ 2245F Kratochvíl Josef (Z)
Lys Josef (Z) 2188F 1 - 0 2170F Fuksík Jakub (Z) Věchet Stanislav (Z) 2140F ½ - ½ 2213F Kulovaná Eva (Z)
Tauš Martin (Z) 2136F 0 - 1 2104F Zatloukal Petr (Z) Skácelík Petr (Z) 2172F ½ - ½ 2285F Hofírek Benedikt
Zimniok Lubomír 2123F 1 - 0 2063F Švancara Petr Bureš Vít 2187F 1 - 0 2232F Kratochvíl Milan
Walowy Bohumír 2096F 1 - 0 1956F Bareš Jáchym Vávra Michal 1953F 0 - 1 2215F Dvořák Adam
  :     4 : 4  
 
Slavia Kroměříž "A" - SK Slavia Orlová "A"   TJ Štefanydes Polička - TJ Ostrava "A"
Krejčí Jan (H,Z) 2500F 1 - 0 2447F Talla Vladimír (H,Z) Červený Petr (Z) 2286F ½ - ½ 2318F Klíma Lukáš (H,Z)
Malinovský Karel (H,Z) 2456F ½ - ½ 2438F Krzyzanowski Marcin (C,Z) Sabol Marian (H,Z) 2364F ½ - ½ 2325F Walek Milan (H,Z)
Lanč Alois (C,Z) 2302F 1 - 0 2326F Neděla Vlastimil (Z) Trhal Tomáš (H,Z) 2121F 0 - 1 2309F Malík Jan (H,Z)
Mudrák Josef (Z) 2292F ½ - ½ 2307F Rodhstein Tereza (Z) Komárek David (Z) 2136F ½ - ½ 2198F Hladík Oto (Z)
Karlík Vladimír (Z) 2263F ½ - ½ 2224F Olšarová Karolína (Z) Paščenko Jaromír (Z) 2053F 0 - 1 2233F Růžička Petr (Z)
Pastirčák Milan (Z) 2363F ½ - ½ 2292F Zabystrzan Pavel (Z) Houška Bronislav (Z) 2069F 0 - 1 2218F Mrva Marek (Z)
Dvořák Martin (Z) 2189F 1 - 0 2183F Kuboš Rostislav Lorenc Oldřich 2095F ½ - ½ 2157F Šplíchal Stanislav (Z)
Kapusta Petr 2097F ½ - ½ 2214F Kostka Vít Švanda Ondřej 1884F ½ - ½ 2119F Neuschl Zdeněk
  :     :  
 
Beskydská šachová škola F-M "B" - KVS EKODIVIZE Opava   ŠK Staré Město "A" - ŠK Zlín "A"
Rojíček Vojtěch (V,Z) 2417F ½ - ½ 2345F Caletka Radomír (H,Z) Bureš Jaroslav (H,Z) 2402F 0 - 1 2469F Ponížil Cyril (H,Z)
Vesselovsky Serguei (V,Z) 2339F ½ - ½ 2350F Adámek Jiří (H,Z) Sosna Jan (H,Z) 2336F 1 - 0 2320F Rubal Adam (Z)
Jasný Stanislav (Z) 2371F 1 - 0 2289F Černín Radim (Z) Bažant Petr (Z) 2347F 1 - 0 2266F Paszewski Mateusz (C,Z)
Rabatin Jakub (Z) 2326F 1 - 0 2266F Nábělek Marek (Z) Worek Joanna (C,Z) 2350F 1 - 0 2243F Krčál Michal (Z)
Piesik Piotr (C,Z) 2293F 1 - 0 2190F Židek Václav (Z) Dobeš Vojtěch (Z) 2217F ½ - ½ 2185F Šenkýř Martin (Z)
Kubík Michael (Z) 2183F 1 - 0 2148F Čempel Jaroslav (Z) Vrána František (Z) 2207F 1 - 0 2207F Karlík Ondřej (Z)
Holeksa Zdeněk 2184F 1 - 0 2048F Záleský Karel Horsák Jan 2023F 1 - 0 2130F Dubina Pavel
Beluská Tereza 1960F 0 - 1 1995F Rambousek Jan Zpěváková Jana 2040F 0 - 1 2131F Koutný Petr (H)
  6 : 2     :  
Tabulka po 4. kole
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK Staré Město "A" 4 0 0 12 21,5 16
2. Slavia Kroměříž "A" 3 1 0 10 21,5 15
3. ŠK Zlín "A" 3 0 1 9 17 12
4. Lokomotiva Brno "A" 2 2 0 8 18 11
5. SK Slavia Orlová "A" 1 2 1 5 16,5 8
6. Beskydská šachová škola F-M "B" 1 1 2 4 16 11
7. TJ Ostrava "A" 1 1 2 4 16 10
8. Moravská Slavia Brno "A" 1 1 2 4 14,5 9
9. KVS EKODIVIZE Opava 1 1 2 4 13,5 8
10. ŠK Karviná "A" 1 0 3 3 12,5 7
11. TJ Štefanydes Polička 1 0 3 3 12,5 6
12. A64 VALOZ Grygov 0 1 3 1 12,5 7

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.