Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - osmé kolo 14.02.16

V osmém kole první ligy východ Polička v domácím zápase, hraném už v sobotu, nestačila na Grygov a prohrála 3,5:4,5.
Další výsledky: Karviná - Frýdek-Místek B 1,5:6,5, Moravská Slavia Brno - Kroměříž 5:3, Staré Město - Orlová 3,5:4,5, Zlín - Opava 4:4, Ostrava - Lokomotiva Brno 3:5


Výsledky na šachovnicích - 8.kolo
 
ŠK Karviná "A" - Beskydská šachová škola F-M "B"   ŠK Staré Město "A" - SK Slavia Orlová "A"
Jurčík Martin (C,Z) 2349F ½ - ½ 2405F Rojíček Vojtěch (V,Z) Bureš Jaroslav (H,Z) 2396F 0 - 1 2469F Kislinsky Alexey (Z)
Poloch Petr (Z) 2304F ½ - ½ 2346F Vesselovsky Serguei (V,Z) Zpěvák Pavel (H,Z) 2382F 0 - 1 2334F Neděla Vlastimil (Z)
Olšar Jaroslav (Z) 2201F ½ - ½ 2372F Jasný Stanislav (Z) Bažant Petr (Z) 2351F 0 - 1 2292F Rodhstein Tereza (Z)
Lys Josef (Z) 2214F 0 - 1 2316F Rabatin Jakub (Z) Worek Joanna (C,Z) 2341F 1 - 0 2252F Olšarová Karolína (Z)
Tauš Martin (Z) 2142F 0 - 1 2292F Piesik Piotr (C,Z) Dobeš Vojtěch (Z) 2261F ½ - ½ 2296F Zabystrzan Pavel (Z)
Zimniok Lubomír 2122F 0 - 1 2231F Novosadová Kristýna (Z) Bažant Petr (Z) 2265F ½ - ½ 2286F Dmitrenko Viktor (C)
Walowy Bohumír 2102F 0 - 1 2185F Kubík Michael (Z) Buráň Jaroslav (Z) 2180F ½ - ½ 2129F Kuboš Rostislav
Káňa Pavel 2046F 0 - 1 2185F Holeksa Zdeněk Horsák Jan 2058F 1 - 0 1943F Novák Jiří
  :     :  
 
Moravská Slavia Brno "A" - Slavia Kroměříž "A"   ŠK Zlín "A" - KVS EKODIVIZE Opava
Polák Tomáš (H,Z) 2524F ½ - ½ 2510F Krejčí Jan (H,Z) Ponížil Cyril (H,Z) 2493F 1 - 0 2336F Caletka Radomír (H,Z)
Kalod Radek (Z) 2481F ½ - ½ 2455F Malinovský Karel (H,Z) Roubalík Jakub (Z) 2399F ½ - ½ 2342F Adámek Jiří (H,Z)
Vyskočil Neklan (H,Z) 2339F 1 - 0 2294F Mudrák Josef (Z) Krčál Michal (Z) 2223F 1 - 0 2283F Černín Radim (Z)
Blahynka Martin (H,Z) 2409F ½ - ½ 2264F Karlík Vladimír (Z) Šenkýř Martin (Z) 2165F ½ - ½ 2246F Nábělek Marek (Z)
Holemář David (Z) 2289F ½ - ½ 2362F Pastirčák Milan (Z) Karlík Ondřej (Z) 2177F ½ - ½ 2176F Židek Václav (Z)
Tikovský Alexandr (Z) 2184F 1 - 0 2163F Cagašík Tomáš (Z) Bednařík Josef (H) 2111F 0 - 1 2150F Čempel Jaroslav (Z)
Věchet Stanislav (Z) 2161F ½ - ½ 2116F Kapusta Petr Beneš Miroslav 2072F 0 - 1 2173F Hromada Pavel
Vávra Michal 1951F ½ - ½ 2205F Stachoň Martin Svoboda Rostislav 2015F ½ - ½ 1993F Rambousek Jan
  5 : 3     4 : 4  
 
TJ Štefanydes Polička - A64 VALOZ Grygov   TJ Ostrava "A" - Lokomotiva Brno "A"
Červený Petr (Z) 2278F ½ - ½ 2414F Biolek Richard (H,Z) Klíma Lukáš (H,Z) 2324F 1 - 0 2446F Zwardoň Vojtěch (H,Z)
Sabol Marian (H,Z) 2380F 0 - 1 2453F Biolek Richard (H,Z) Walek Milan (H,Z) 2326F 0 - 1 2473F Plát Vojtěch (H,Z)
Komárek David (Z) 2150F ½ - ½ 2322F Sluka Radek (Z) Malík Jan (H,Z) 2312F 0 - 1 2436F Šimáček Pavel (H,Z)
Houška Bronislav (Z) 2042F 0 - 1 2332F Obšivač Josef (Z) Hladík Oto (Z) 2191F ½ - ½ 2210F Ramík Zdeněk (Z)
Pokorný Tomáš (H) 2241F ½ - ½ 2171F Fuksík Jakub (Z) Růžička Petr (Z) 2227F 0 - 1 2246F Kratochvíl Josef (Z)
Havelka Josef (H) 2271F 1 - 0 2118F Zatloukal Petr (Z) Mrva Marek (Z) 2203F 1 - 0 2244F Šklíba Martin (Z)
Lorenc Oldřich 2076F 0 - 1 2030F Švancara Petr Šplíchal Stanislav (Z) 2171F ½ - ½ 2182F Kulovaná Eva (Z)
Stodola Marek 1915F 1 - 0 1892F Vysloužil Lukáš Veselý Martin (Z) 2102F 0 - 1 2173F Sochorová Petra (Z)
  :     3 : 5  
Tabulka po 8. kole
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Lokomotiva Brno "A" 6 2 0 20 40,5 29
2. Slavia Kroměříž "A" 6 1 1 19 40 24
3. ŠK Staré Město "A" 5 0 3 15 37,5 26
4. SK Slavia Orlová "A" 4 3 1 15 36 22
5. Moravská Slavia Brno "A" 4 1 3 13 33,5 19
6. KVS EKODIVIZE Opava 3 2 3 11 32 19
7. TJ Ostrava "A" 3 1 4 10 32 20
8. ŠK Zlín "A" 3 1 4 10 28,5 18
9. Beskydská šachová škola F-M "B" 2 1 5 7 29 17
10. A64 VALOZ Grygov 2 1 5 7 28 15
11. ŠK Karviná "A" 2 0 6 6 25 14
12. TJ Štefanydes Polička 1 1 6 4 22 11

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.