Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - deváté kolo 28.02.16

V devátém kole první ligy východ hostovala Polička v Kroměříži a protože i zde vyšla naprázdno po prohře 5:3, je její sestup prakticky již neodvratný.
Další výsledky: Lokomotiva Brno - Karviná 5:3, Opava - Ostrava 3,5:4,5, Orlová - Zlín 3:5, Grygov - Staré Město 6:2, Frýdek-Místek B - Moravská Slavia Brno 6:2


Výsledky na šachovnicích - 9.kolo
 
Lokomotiva Brno "A" - ŠK Karviná "A"   A64 VALOZ Grygov - ŠK Staré Město "A"
Zwardoň Vojtěch (H,Z) 2452F 1 - 0 2425F Kolosowski Mateusz (C,Z) Biolek Richard (H,Z) 2418F ½ - ½ 2397F Bureš Jaroslav (H,Z)
Plát Vojtěch (H,Z) 2487F ½ - ½ 2249F Sobek Jaroslav (Z) Kaňovský David (H,Z) 2449F ½ - ½ 2353F Sosna Jan (H,Z)
Šimáček Pavel (H,Z) 2446F ½ - ½ 2224F Olšar Jaroslav (Z) Biolek Richard (H,Z) 2454F 1 - 0 2346F Bažant Petr (Z)
Kratochvíl Josef (Z) 2273F 0 - 1 2146F Lys Josef (Z) Obšivač Josef (Z) 2329F 1 - 0 2261F Dobeš Vojtěch (Z)
Šklíba Martin (Z) 2242F 1 - 0 2123F Tauš Martin (Z) Zvolánek Libor 2222F ½ - ½ 2182F Buráň Jaroslav (Z)
Sochorová Petra (Z) 2173F ½ - ½ 2108F Zimniok Lubomír Šobáň Jaroslav 2105F 1 - 0 2071F Stuchlý Ondřej
Hofírek Benedikt 2268F ½ - ½ 2046F Káňa Pavel Švancara Petr 2044F ½ - ½ 1871F Skalský Alexandr
Dvořák Adam 2241F 1 - 0 1973F Szotek Josef Zajíček Tomáš 1987F 1 - 0 0 0
  5 : 3     6 : 2  
 
KVS EKODIVIZE Opava - TJ Ostrava "A"   Slavia Kroměříž "A" - TJ Štefanydes Polička
Caletka Radomír (H,Z) 2336F ½ - ½ 2327F Klíma Lukáš (H,Z) Malinovský Karel (H,Z) 2457F 1 - 0 2273F Červený Petr (Z)
Adámek Jiří (H,Z) 2353F 0 - 1 2319F Walek Milan (H,Z) Lanč Alois (C,Z) 2327F ½ - ½ 2334F Sabol Marian (H,Z)
Černín Radim (Z) 2290F ½ - ½ 2309F Malík Jan (H,Z) Mudrák Josef (Z) 2266F ½ - ½ 2166F Pekař Václav (H,Z)
Nábělek Marek (Z) 2253F ½ - ½ 2185F Hladík Oto (Z) Karlík Vladimír (Z) 2260F ½ - ½ 2122F Trhal Tomáš (H,Z)
Židek Václav (Z) 2202F ½ - ½ 2211F Mrva Marek (Z) Cagašík Tomáš (Z) 2169F 0 - 1 2146F Komárek David (Z)
Rakús Pavel (H,Z) 2157F ½ - ½ 2176F Šplíchal Stanislav (Z) Kapusta Petr 2146F 1 - 0 2017F Houška Bronislav (Z)
Muratidis Nikos (Z) 2174F 1 - 0 2111F Veselý Martin (Z) Stachoň Martin 2214F ½ - ½ 1905F Sodomka Adam
Čempel Jaroslav (Z) 2160F 0 - 1 2318F Břečka Ivan Sojka Aleš 2132F 1 - 0 1718F Schaffer David
  :     5 : 3  
 
SK Slavia Orlová "A" - ŠK Zlín "A"   Beskydská šachová škola F-M "B" - Moravská Slavia Brno "A"
Andreev Eduard (C,Z) 2458F ½ - ½ 2484F Ponížil Cyril (H,Z) Rojíček Vojtěch (V,Z) 2409F ½ - ½ 2523F Polák Tomáš (H,Z)
Talla Vladimír (H,Z) 2452F ½ - ½ 2399F Roubalík Jakub (Z) Vesselovsky Serguei (V,Z) 2350F ½ - ½ 2332F Vyskočil Neklan (H,Z)
Krzyzanowski Marcin (C,Z) 2445F 0 - 1 2310F Rubal Adam (Z) Jasný Stanislav (Z) 2369F 1 - 0 2409F Blahynka Martin (H,Z)
Neděla Vlastimil (Z) 2325F 1 - 0 2226F Paszewski Mateusz (C,Z) Rabatin Jakub (Z) 2311F 1 - 0 2289F Holemář David (Z)
Zabystrzan Pavel (Z) 2288F ½ - ½ 2166F Šenkýř Martin (Z) Piesik Piotr (C,Z) 2292F 1 - 0 2176F Tikovský Alexandr (Z)
Kostka Vít 2178F 0 - 1 2176F Karlík Ondřej (Z) Novosadová Kristýna (Z) 2204F ½ - ½ 2147F Věchet Stanislav (Z)
Novák Jiří 1938F ½ - ½ 2110F Dubina Pavel Kubík Michael (Z) 2177F ½ - ½ 2167F Skácelík Petr (Z)
Novák Jiří 1964F 0 - 1 2091F Bednařík Josef (H) Kaňáková Natálie 2086F 1 - 0 1951F Vávra Michal
  3 : 5     6 : 2  
Tabulka po 9. kole
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Lokomotiva Brno "A" 7 2 0 23 45,5 32
2. Slavia Kroměříž "A" 7 1 1 22 45 27
3. ŠK Staré Město "A" 5 0 4 15 39,5 26
4. SK Slavia Orlová "A" 4 3 2 15 39 23
5. TJ Ostrava "A" 4 1 4 13 36,5 22
6. Moravská Slavia Brno "A" 4 1 4 13 35,5 19
7. ŠK Zlín "A" 4 1 4 13 33,5 21
8. KVS EKODIVIZE Opava 3 2 4 11 35,5 20
9. Beskydská šachová škola F-M "B" 3 1 5 10 35 21
10. A64 VALOZ Grygov 3 1 5 10 34 19
11. ŠK Karviná "A" 2 0 7 6 28 15
12. TJ Štefanydes Polička 1 1 7 4 25 12

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.