Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - desáté kolo 20.03.16

V desátém kole první ligy východ podlehla Polička doma Frýdku-Místku B 3:5 a bez ohledu na výsledek posledního kola z 1.ligy sestupuje.
Další výsledky: Karviná - Moravská Slavia Brno 2,5:5,5, Staré Město - Kroměříž 5,5:2,5, Zlín - Grygov 5:3, Ostrava - Orlová 4:4, Lokomotiva Brno - Opava 4,5:3,5
Předposlední kolo rozhodlo o tom, že vítězem a postupujícím se stává Lokomotiva Brno, jistými sestupujícími již jsou Polička a Karviná.


Výsledky na šachovnicích - 10.kolo
 
ŠK Karviná "A" - Moravská Slavia Brno "A"   ŠK Zlín "A" - A64 VALOZ Grygov
Jurčík Marián (C,Z) 2498F ½ - ½ 2514F Polák Tomáš (H,Z) Ponížil Cyril (H,Z) 2483F 1 - 0 2425F Biolek Richard (H,Z)
Mroziak Maciej (C,Z) 2308F ½ - ½ 2350F Vyskočil Neklan (H,Z) Roubalík Jakub (Z) 2395F 1 - 0 2447F Kaňovský David (H,Z)
Sobek Jaroslav (Z) 2235F 0 - 1 2398F Blahynka Martin (H,Z) Vojtek Vladimír (C,Z) 2285F 0 - 1 2461F Biolek Richard (H,Z)
Olšar Jaroslav (Z) 2230F 0 - 1 2287F Holemář David (Z) Rubal Adam (Z) 2308F 0 - 1 2333F Sluka Radek (Z)
Lys Josef (Z) 2149F 0 - 1 2178F Tikovský Alexandr (Z) Krčál Michal (Z) 2235F 0 - 1 2335F Obšivač Josef (Z)
Zimniok Lubomír 2083F ½ - ½ 2165F Věchet Stanislav (Z) Šenkýř Martin (Z) 2157F 1 - 0 2067F Hrabal Michal (Z)
Walowy Bohumír 2076F ½ - ½ 2176F Skácelík Petr (Z) Karlík Ondřej (Z) 2190F 1 - 0 2166F Fuksík Jakub (Z)
Káňa Pavel 2052F ½ - ½ 1960F Vávra Michal Dubina Pavel 2098F 1 - 0 2105F Šobáň Jaroslav
  :     5 : 3  
 
TJ Štefanydes Polička - Beskydská šachová škola F-M "B"   TJ Ostrava "A" - SK Slavia Orlová "A"
Červený Petr (Z) 2279F 1 - 0 2411F Rojíček Vojtěch (V,Z) Klíma Lukáš (H,Z) 2343F ½ - ½ 2427F Talla Vladimír (H,Z)
Sabol Marian (H,Z) 2336F ½ - ½ 2352F Vesselovsky Serguei (V,Z) Walek Milan (H,Z) 2325F ½ - ½ 2329F Neděla Vlastimil (Z)
Pekař Václav (H,Z) 2174F 0 - 1 2364F Jasný Stanislav (Z) Malík Jan (H,Z) 2290F ½ - ½ 2274F Zabystrzan Pavel (Z)
Trhal Tomáš (H,Z) 2130F 0 - 1 2309F Rabatin Jakub (Z) Hladík Oto (Z) 2189F ½ - ½ 2261F Mrázek Lumír
Komárek David (Z) 2180F 0 - 1 2190F Holeksa Zdeněk Růžička Petr (Z) 2212F ½ - ½ 2124F Kuboš Rostislav
Houška Bronislav (Z) 1998F 1 - 0 2182F Kozel Jiří Mrva Marek (Z) 2229F ½ - ½ 2140F Kostka Vít
Komárková Magdaléna (Z) 1998F ½ - ½ 2136F Štukner Šimon Šplíchal Stanislav (Z) 2170F ½ - ½ 2090F Sieber Martin (H)
Schaffer David 1688F 0 - 1 2131F Štěpán Patrik Veselý Martin (Z) 2093F ½ - ½ 1941F Novák Jiří
  3 : 5     4 : 4  
 
ŠK Staré Město "A" - Slavia Kroměříž "A"   Lokomotiva Brno "A" - KVS EKODIVIZE Opava
Bureš Jaroslav (H,Z) 2394F ½ - ½ 2501F Krejčí Jan (H,Z) Zwardoň Vojtěch (H,Z) 2442F 1 - 0 2338F Caletka Radomír (H,Z)
Zpěvák Pavel (H,Z) 2374F ½ - ½ 2455F Malinovský Karel (H,Z) Plát Vojtěch (H,Z) 2496F ½ - ½ 2359F Adámek Jiří (H,Z)
Sosna Jan (H,Z) 2348F 1 - 0 2329F Lanč Alois (C,Z) Šimáček Pavel (H,Z) 2452F 1 - 0 2291F Černín Radim (Z)
Bažant Petr (Z) 2328F 1 - 0 2296F Mudrák Josef (Z) Kratochvíl Josef (Z) 2270F ½ - ½ 2260F Nábělek Marek (Z)
Dobeš Vojtěch (Z) 2251F ½ - ½ 2363F Pastirčák Milan (Z) Šklíba Martin (Z) 2246F 1 - 0 2194F Židek Václav (Z)
Bažant Petr (Z) 2252F ½ - ½ 2149F Cagašík Tomáš (Z) Sochorová Petra (Z) 2178F 0 - 1 2166F Rakús Pavel (H,Z)
Vrána František (Z) 2217F ½ - ½ 2157F Kapusta Petr Hofírek Benedikt 2236F ½ - ½ 2180F Čempel Jaroslav (Z)
Horsák Jan 2075F 1 - 0 2203F Stachoň Martin Kratochvíl Milan 2214F 0 - 1 2177F Hromada Pavel
  :     :  
Tabulka po 10. kole
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Lokomotiva Brno "A" 8 2 0 26 50 35
2. Slavia Kroměříž "A" 7 1 2 22 47,5 27
3. ŠK Staré Město "A" 6 0 4 18 45 29
4. SK Slavia Orlová "A" 4 4 2 16 43 23
5. Moravská Slavia Brno "A" 5 1 4 16 41 22
6. ŠK Zlín "A" 5 1 4 16 38,5 26
7. TJ Ostrava "A" 4 2 4 14 40,5 22
8. Beskydská šachová škola F-M "B" 4 1 5 13 40 25
9. KVS EKODIVIZE Opava 3 2 5 11 39 22
10. A64 VALOZ Grygov 3 1 6 10 37 22
11. ŠK Karviná "A" 2 0 8 6 30,5 15
12. TJ Štefanydes Polička 1 1 8 4 28 14

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.