Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - jedenácté kolo 10.04.16

V jedenáctém kole první ligy východ nestačila Polička venku na Moravskou Slavii Brno a podlehla jí vysoko 6:2.
Další výsledky: Opava - Karviná 7:1, Orlová - Lokomotiva Brno 3:5, Grygov - Ostrava 6:2, Kroměříž - Zlín 5,5:2,5, Frýdek-Místek B - Staré Město 3,5:4,5
Výsledky posledního kola potvrdily vítězství a postup Lokomotivy Brno do Extraligy a současně přidaly k již dříve sestupující Poličce a Karviné posledního sestupujícího, kterým se těsně stal ještě nedávno extraligový Grygov.


Výsledky na šachovnicích - 11.kolo
 
KVS EKODIVIZE Opava - ŠK Karviná "A"   Slavia Kroměříž "A" - ŠK Zlín "A"
Caletka Radomír (H,Z) 2331F ½ - ½ 2229F Sobek Jaroslav (Z) Malinovský Karel (H,Z) 2454F ½ - ½ 2487F Ponížil Cyril (H,Z)
Adámek Jiří (H,Z) 2363F 1 - 0 2227F Olšar Jaroslav (Z) Lanč Alois (C,Z) 2329F 0 - 1 2154F Šenkýř Martin (Z)
Černín Radim (Z) 2285F ½ - ½ 2138F Lys Josef (Z) Mudrák Josef (Z) 2298F ½ - ½ 2199F Karlík Ondřej (Z)
Nábělek Marek (Z) 2260F 1 - 0 2103F Tauš Martin (Z) Karlík Vladimír (Z) 2262F 1 - 0 2108F Dubina Pavel
Židek Václav (Z) 2185F 1 - 0 2087F Zimniok Lubomír Cagašík Tomáš (Z) 2145F ½ - ½ 2099F Hodovský Jiří (H)
Rakús Pavel (H,Z) 2188F 1 - 0 1902F Sobek Martin Kapusta Petr 2156F 1 - 0 2058F Beneš Miroslav
Muratidis Nikos (Z) 2194F 1 - 0 1847F Konečný Vladimír Sojka Aleš 2142F 1 - 0 2068F Slovák Pavel
Čempel Jaroslav (Z) 2182F 1 - 0 1780F Canibal Jaromír Kašík Miroslav 1930F 1 - 0 2017F Kocián Miroslav
  7 : 1     :  
 
SK Slavia Orlová "A" - Lokomotiva Brno "A"   Beskydská šachová škola F-M "B" - ŠK Staré Město "A"
Talla Vladimír (H,Z) 2426F 0 - 1 2446F Zwardoň Vojtěch (H,Z) Rojíček Vojtěch (V,Z) 2404F ½ - ½ 2396F Bureš Jaroslav (H,Z)
Krzyzanowski Marcin (C,Z) 2445F 1 - 0 2455F Šimáček Pavel (H,Z) Vesselovsky Serguei (V,Z) 2352F ½ - ½ 2358F Sosna Jan (H,Z)
Neděla Vlastimil (Z) 2329F ½ - ½ 2351F Burdalev Kirill (C,Z) Jasný Stanislav (Z) 2367F 0 - 1 2332F Bažant Petr (Z)
Olšarová Karolína (Z) 2234F ½ - ½ 2268F Kratochvíl Josef (Z) Rabatin Jakub (Z) 2299F 0 - 1 2342F Worek Joanna (C,Z)
Kuboš Rostislav 2126F ½ - ½ 2255F Šklíba Martin (Z) Piesik Piotr (C,Z) 2289F 1 - 0 2239F Dobeš Vojtěch (Z)
Kostka Vít 2148F ½ - ½ 2163F Kulovaná Eva (Z) Novosadová Kristýna (Z) 2213F 0 - 1 2256F Bažant Petr (Z)
Novák Jiří 1945F 0 - 1 2179F Kratochvíl Karel Kubík Michael (Z) 2226F 1 - 0 2207F Vrána František (Z)
Novák Jiří 1960F 0 - 1 2228F Dvořák Adam Holeksa Zdeněk 2200F ½ - ½ 2171F Buráň Jaroslav (Z)
  3 : 5     :  
 
A64 VALOZ Grygov - TJ Ostrava "A"   Moravská Slavia Brno "A" - TJ Štefanydes Polička
Biolek Richard (H,Z) 2421F 1 - 0 2345F Klíma Lukáš (H,Z) Polák Tomáš (H,Z) 2511F 1 - 0 2286F Červený Petr (Z)
Kaňovský David (H,Z) 2441F ½ - ½ 2291F Malík Jan (H,Z) Kalod Radek (Z) 2478F 1 - 0 2123F Trhal Tomáš (H,Z)
Biolek Richard (H,Z) 2464F 1 - 0 2191F Hladík Oto (Z) Vyskočil Neklan (H,Z) 2342F ½ - ½ 2159F Komárek David (Z)
Sluka Radek (Z) 2343F ½ - ½ 2210F Růžička Petr (Z) Blahynka Martin (H,Z) 2420F 1 - 0 2012F Houška Bronislav (Z)
Obšivač Josef (Z) 2339F 1 - 0 2227F Mrva Marek (Z) Holemář David (Z) 2295F ½ - ½ 2250F Pokorný Tomáš (H)
Fuksík Jakub (Z) 2169F ½ - ½ 2168F Šplíchal Stanislav (Z) Tikovský Alexandr (Z) 2187F ½ - ½ 1933F Sion David
Šobáň Jaroslav 2095F ½ - ½ 2089F Veselý Martin (Z) Věchet Stanislav (Z) 2148F ½ - ½ 1831F Nešpor Jakub
Švancara Petr 2040F 1 - 0 1943F Poláček Michal Kopeček Ivan 1913F 1 - 0 1702F Schaffer David
  6 : 2     6 : 2  
Tabulka po 11. kole
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Lokomotiva Brno "A" 9 2 0 29 55 38
2. Slavia Kroměříž "A" 8 1 2 25 53 31
3. ŠK Staré Město "A" 7 0 4 21 49,5 32
4. Moravská Slavia Brno "A" 6 1 4 19 47 26
5. SK Slavia Orlová "A" 4 4 3 16 46 24
6. ŠK Zlín "A" 5 1 5 16 41 27
7. KVS EKODIVIZE Opava 4 2 5 14 46 28
8. TJ Ostrava "A" 4 2 5 14 42,5 22
9. Beskydská šachová škola F-M "B" 4 1 6 13 43,5 27
10. A64 VALOZ Grygov 4 1 6 13 43 26
11. ŠK Karviná "A" 2 0 9 6 31,5 15
12. TJ Štefanydes Polička 1 1 9 4 30 14

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.