Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - první kolo 13.10.15

V 1.lize západ má náš kraj po několikaleté odmlce opět svého zástupce - 2222 ŠK Polabiny, kterým se však úvodní zápas nepovedl a prohrály doma s Pankrácem Praha 3,5:4,5.
Další výsledky: Č.Budějovice - Kobylisy 5:3, Nový Bor B - Unichess 1:7, GROP - Hradec Králové 3,5:4,5, Vlašim - Neratovice 3,5:4,5, Jičín - Vyšehrad 4:4


VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 11. 10. 2015
2222 ŠK Polabiny – TJ Praha-Pankrác QCC České Budějovice – Sokol Praha-Kobylisy
Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina Rozhodčí: Hejda Martin
1. Votava J. H 2521 1/2 Doležal R. 2396 1. Vokáč M. H 2430 1/2 Hinks-Edwards  H 2396
2. Jedlička A. 2249 1/2 Svoboda S. H 2323 2. Straka V. H 2290 1:0 Formánek M. 2189
3. Novotný M. 2278 0:1 Constantinou P. C 2280 3. Vybíral Z. 2290 0:1 Kopta P. 2269
4. Macháň J. 2275 1:0 Šmíd M. H 2236 4. Richtrová E. 2217 1:0 Dvořák J. 2144
5. Bujnoch R. H 2236 0:1 Plešek J. 2166 5. Maříková J. H 2148 1/2 Paulovič M. 2063
6. Hošek M. 2276 1/2 Vokoun J. 2117 6. Cífka S. 2407 1:0 Chmel K. 2075
7. Čižinský P. 2163 1:0 Soural J. 2188 7. Nídl P. 2170 1:0 Pařízek V. 1959
8. Mojžíš J. 2118 0:1 Petr J. 2147 8. Nejdl E. 2002 0:1 Janda J. 2214
3.5 : 4.5 5 : 3
1. Novoborský ŠK B – Unichess GROP Praha – TJ Slavia Hradec Králové
Rozhodčí: Pletánek Danouš Rozhodčí: Koreček Michail
1. Vrána J. 2331 0:1 Bernášek J. H 2512 1. Studnička T. H 2376 0:1 Petr M. H 2508
2. Kučera P. 2277 0:1 Černoušek L. H 2463 2. Tričkov V. 2332 1/2 Nun J. 2343
3. Kučera P. 2272 0:1 Jirka J. H 2421 3. Sharashenidze A. 2321 1/2 Jüptner J. 0 2322 0
4. Braun M. H 2220 0:1 Šimek P. 2390 4. Petr J. H 2290 1/2 Havlíková K. H 2330
5. Vltavský V. H 2224 1/2 Kovář V. 2341 5. Umanec F. 2274 1/2 Možný M. 2292
6. Liška J. 2122 1/2 Řehořek M. 2299 6. Hollan M. H 2240 0:1 Ringel Z. 2228
7. Jínová L. 2069 0:1 Kuba J. 2278 7. Postupa P. 2226 1:0 Ptáček T. 2122
8. Boleslav P. 2044 0:1 Bakalář P. 2210 8. Illetško J. 2171 1/2 Döring R. 2163
1 : 7 3.5 : 4.5
Spartak Vlašim – TJ Neratovice AD Jičín – ŠK Sokol Vyšehrad
Rozhodčí: Matyska Jiří Rozhodčí: Háse Pavel
1. Konopka M. H 2416 1/2 Velička P. H 2412 1. Rašík V. H 2447 1/2 Vlasák L. H 2349
2. Rýdl J. 2413 1/2 Vykouk J. H 2445 2. Kraus T. H 2398 1/2 Vichnar D. 2379
3. Vojta T. 2376 1:0 Gregor J. 2235 3. Matsenko A. H 2307 1/2 Šuráň J. H 2398
4. Moravec V. H 2206 1/2 Hába Z. H 2251 4. Fajman P. 2231 0:1 Londýn R. H 2380
5. Volák M. H 2182 0:1 Purnoch J. 2181 5. Voloshin L. 2395 1:0 Česal J. 2200
6. Hrdina R. 2148 0:1 Havelka J. 2152 6. Forman Š. 2278 1:0 Filipi Š. 2219
7. Vojta P. 2225 0:1 Bargel M. 2119 7. Tázlar P. 2206 1/2 Boukal P. 2158
8. Zvára D. 2117 1:0 Burda R. 2103 8. Richterová N. 2165 0:1 Chalupa I. 2143
3.5 : 4.5 4 : 4
TABULKA PO 1. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Unichess 1 1 0 0 3 7 : 1 6
2. QCC České Budějovice 1 1 0 0 3 5 : 3 4
3. TJ Neratovice 1 1 0 0 3 4,5 : 3,5 3
3. TJ Praha-Pankrác 1 1 0 0 3 4,5 : 3,5 3
5. TJ Slavia Hradec Králové 1 1 0 0 3 4,5 : 3,5 2
6. ŠK Sokol Vyšehrad 1 0 1 0 1 4 : 4 2
6. AD Jičín 1 0 1 0 1 4 : 4 2
8. Spartak Vlašim 1 0 0 1 0 3,5 : 4,5 2
8. 2222 ŠK Polabiny 1 0 0 1 0 3,5 : 4,5 2
10. GROP Praha 1 0 0 1 0 3,5 : 4,5 1
11. Sokol Praha-Kobylisy 1 0 0 1 0 3 : 5 2
12. 1. Novoborský ŠK B 1 0 0 1 0 1 : 7 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.