Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - druhé kolo 02.11.15

Ve druhém kole 1.ligy západ se Polabiny představily doma takřka kompletní a výsledekem střetnutí proti hodně děravým Českým Budějovicím byla jejich vysoká výhra 6,5:1,5.
Další výsledky: Pankrác - Vyšehrad 4:4, Neratovice - Jičín 3,5:4,5, Hradec Králové - Vlašim 5:3, Unichess - GROP 5,5:2,5, Kobylisy - Nový Bor B 2:6


1. ČL 2015/2016 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 01. 11. 2015
TJ Praha-Pankrác – ŠK Sokol Vyšehrad TJ Neratovice – AD Jičín
Rozhodčí: Jakuš Lubomír Rozhodčí: Paulovič Milan
1. Doležal R. 2397 1/2 Vlasák L. H 2352 1. Velička P. H 2412 1/2 Rašík V. H 2446
2. Svoboda S. H 2330 1:0 Vichnar D. 2380 2. Přibyl J. 2277 0:1 Kočiščák J. H 2473
3. Constantinou P. C 2288 1/2 Londýn R. H 2386 3. Vykouk J. H 2431 1/2 Kourousis E. H 2420
4. Plešek J. 2178 0:1 Petrán P. C 2340 4. Gregor J. 2244 1/2 Schula M. 2305
5. Pešout J. 2194 1/2 Netušil M. 2302 5. Hába Z. H 2246 1:0 Juřek J. 2290
6. Soural J. 2188 0:1 Tuma J. 2291 6. Jandourek L. 2192 1:0 Fajman P. 2226
7. Crha O. H 2186 1/2 Jaček M. 2148 7. Purnoch J. 2188 0:1 Voloshin L. 2401
8. Petr J. 2148 1:0 Filipi Š. 2201 8. Bargel M. 2150 0:1 Forman Š. 2293
4 : 4 3.5 : 4.5
TJ Slavia Hradec Králové – Spartak Vlašim Unichess – GROP Praha
Rozhodčí: Bielavský Jiří Rozhodčí: Koreček Michail
1. Petr M. H 2511 1:0 Rýdl J. 2413 1. Michalík P. C 2573 1:0 Cvek R. H 2535
2. Roško L. H 2346 1/2 Mejzlík O. 2315 2. Bernášek J. H 2515 1:0 Studnička T. H 2373
3. Nun J. 2342 0:1 Vojta T. 2382 3. Černoušek L. H 2466 1:0 Tričkov V. 2332
4. Jüptner J. 2324 1:0 Mejzlík V. 2236 4. Šimek P. 2379 1/2 Sharashenidze A. 2332 0
5. Havlíková K. H 2323 1:0 Volák M. H 2172 5. Vávra P. 2354 0:1 Petr J. H 2312
6. Možný M. 2297 1:0 Hrdina R. 2128 6. Kovář V. 2342 1:0 Jurásek M. 2250
7. Prymula R. 2266 1/2 Vojta P. 2217 7. Řehořek M. 2297 1/2 Postupa P. 2241
8. Šafařík J. 2119 0:1 Bujupi F. H 2174 8. Kuba J. 2286 1/2 Postupa M. 2136
5 : 3 5.5 : 2.5
Sokol Praha-Kobylisy – 1. Novoborský ŠK B 2222 ŠK Polabiny – QCC České Budějovice
Rozhodčí: Háse Pavel Rozhodčí: John Jiří
1. Hinks-Edwards  H 2392 1/2 Navara D. V 2730 1. Votava J. H 2522 1:0 Vokáč M. H 2430
2. Svatoš J. H 2293 0:1 Kriebel T. 2465 2. Červený M. H 2415 1:0 Straka V. H 2302
3. Rubeš J. H 2253 1/2 Vrána J. 2326 3. Půlpán J. 2328 1/2 Lechtýnský J. 2363
4. Formánek M. 2182 0:1 Kulhánek T. H 2350 4. Jedlička A. 2254 1:0 Richtrová E. 2225
5. Kopta P. 2280 1/2 Kochetkova J. C 2320 5. Novotný M. 2273 1:0 Cuhra M. 2102
6. Routner J. 2149 0:1 Kučera P. 2271 6. Macháň J. 2274 1/2 Nídl P. 2175
7. Chmel K. 2073 1/2 Liška J. 2138 7. Čižinský P. 2173 1/2 Olejníček J. 2015
8. Janda J. 2219 0:1 Oreský J. 2154 8. Mojžíš J. 2101 1:0 Rajnyš V. H 2058
2 : 6 6.5 : 1.5
TABULKA PO 2. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Unichess 2 2 0 0 6 12.5 : 3.5 10
2. TJ Slavia Hradec Králové 2 2 0 0 6 9.5 : 6.5 6
3. AD Jičín 2 1 1 0 4 8.5 : 7.5 5
3. TJ Praha-Pankrác 2 1 1 0 4 8.5 : 7.5 5
5. 2222 ŠK Polabiny 2 1 0 1 3 10 : 6 7
6. TJ Neratovice 2 1 0 1 3 8 : 8 5
7. 1. Novoborský ŠK B 2 1 0 1 3 7 : 9 4
8. QCC České Budějovice 2 1 0 1 3 6.5 : 9.5 4
9. ŠK Sokol Vyšehrad 2 0 2 0 2 8 : 8 4
10. Spartak Vlašim 2 0 0 2 0 6.5 : 9.5 4
11. GROP Praha 2 0 0 2 0 6 : 10 2
12. Sokol Praha-Kobylisy 2 0 0 2 0 5 : 11 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.