Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - třetí kolo 15.11.15

V první lize západ se Polabiny představily venku proti družstvu Nového Boru B a z duelu dvou prořídlých sestav vytěžily tři body za výhru 3,5:4,5
Další výsledky: České Budějovice - Pankrác 5:3, GROP - Kobylisy 4:4, Vlašim - Unichess 2:6, Jičín - Hradec Králové 5:3, Vyšehrad - Neratovice 5:3


1. ČL 2015/2016 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 15. 11. 2015
QCC České Budějovice – TJ Praha-Pankrác 1. Novoborský ŠK B – 2222 ŠK Polabiny
Rozhodčí: Hejda Martin Rozhodčí: Pletánek Danouš
1. Vokáč M. H 2430 1/2 Jirovský M. H 2458 1. Kriebel T. 2465 1/2 Votava J. H 2522
2. Vybíral Z. 2279 1/2 Doležal R. 2397 2. Kochetkova J. C 2320 1/2 Jedlička A. 2254
3. Richtrová E. 2225 0:1 Polášek J. 2316 3. Kučera P. 2272 1/2 Novotný M. 2273
4. Tupý M. 2258 1:0 Constantinou P. C 2288 4. Kučera P. 2271 1/2 Macháň J. 2274
5. Cuhra M. 2102 0:1 Plešek J. 2178 5. Braun M. H 2220 0:1 Bujnoch R. H 2231
6. Maříková J. H 2146 1:0 Klecker T. 2219 6. Vltavský V. H 2223 0:1 Čižinský P. 2173
7. Blažek J. H 2180 1:0 Soural J. 2188 7. Oreský J. 2154 1:0 Řezníček D. 2022
8. Nejdl E. 1987 1:0 Crha O. H 2186 8. Jínová L. 2064 1/2 Grundman V. 2035
5 : 3 3.5 : 4.5
GROP Praha – Sokol Praha-Kobylisy Spartak Vlašim – Unichess
Rozhodčí: Soukup Václav Rozhodčí: Matyska Jiří
1. Cvek R. H 2535 1/2 Hinks-Edwards  H 2392 1. Rýdl J. 2413 0:1 Bernášek J. H 2515
2. Tričkov V. 2332 1/2 Svatoš J. H 2293 2. Mejzlík O. 2315 0:1 Černoušek L. H 2466
3. Sharashenidze A. 2332 1:0 Rubeš J. H 2253 3. Vojta T. 2382 0:1 Jirka J. H 2419
4. Umanec F. 2274 1/2 Formánek M. 2182 4. Moravec V. H 2209 0:1 Šimek P. 2379
5. Postupa P. 2241 1:0 Kopta P. 2280 5. Mejzlík V. 2236 0:1 Kovář V. 2342
6. Illetško J. 2171 0:1 Dvořák J. 2125 6. Hrdina R. 2128 1/2 Kuba J. 2286
7. Postupa M. 2136 0:1 Chmel K. 2073 7. Vojta P. 2217 1/2 Bakalář P. 2218
8. Ayriyan B. 2043 1/2 Janda J. 2219 8. Bujupi F. H 2174 1:0 Jaščenko O. 2194
4 : 4 2 : 6
AD Jičín – TJ Slavia Hradec Králové ŠK Sokol Vyšehrad – TJ Neratovice
Rozhodčí: Vagenknecht Josef Rozhodčí: Koreček Michail
1. Rašík V. H 2446 1/2 Petr M. H 2511 1. Vlasák L. H 2352 1:0 Gregor J. 2244
2. Kraus T. H 2405 1:0 Nun J. 2342 2. Vichnar D. 2380 1:0 Hába Z. H 2246
3. Schula M. 2305 1/2 Jüptner J. 2324 3. Šuráň J. H 2397 1:0 Adámek Z. H 2269
4. Fajman P. 2226 1/2 Možný M. 2297 4. Londýn R. H 2386 1:0 Jandourek L. 2192
5. Voloshin L. 2401 1:0 Prymula R. 2266 5. Netušil M. 2302 1/2 Vanka M. H 2178
6. Forman Š. 2293 1:0 Ringel Z. 2234 6. Tuma J. 2291 0:1 Purnoch J. 2188
7. Tázlar P. 2210 1/2 Kracík T. H 2222 7. Česal J. 2193 1/2 Havelka J. 2145
8. Kožúšek D. 2269 0:1 Šafařík J. 2119 8. Boukal P. 2158 0:1 Bargel M. 2150
5 : 3 5 : 3
TABULKA PO 3. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Unichess 3 3 0 0 9 18.5 : 5.5 15
2. AD Jičín 3 2 1 0 7 13.5 : 10.5 8
3. 2222 ŠK Polabiny 3 2 0 1 6 14.5 : 9.5 9
4. TJ Slavia Hradec Králové 3 2 0 1 6 12.5 : 11.5 7
5. QCC České Budějovice 3 2 0 1 6 11.5 : 12.5 8
6. ŠK Sokol Vyšehrad 3 1 2 0 5 13 : 11 8
7. TJ Praha-Pankrác 3 1 1 1 4 11.5 : 12.5 7
8. TJ Neratovice 3 1 0 2 3 11 : 13 7
9. 1. Novoborský ŠK B 3 1 0 2 3 10.5 : 13.5 5
10. GROP Praha 3 0 1 2 1 10 : 14 4
11. Sokol Praha-Kobylisy 3 0 1 2 1 9 : 15 4
12. Spartak Vlašim 3 0 0 3 0 8.5 : 15.5 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.