Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - čtvrté kolo 29.11.15

Ve čtvrtém kole 1.ligy západ Polabiny přivítaly doma družstvo GROP Praha a po přesvědčivém vítězství 5,5:2,5 se posunuly na druhou příčku tabulky.
Další výsledky: Pankrác - Neratovice 5,5:2,5, Hradec Králové - Vyšehrad 3,5:4,5, Unichess - Jičín 5,5:2,5, Kobylisy - Vlašim 4,5:3,5, České Budějovice - Nový Bor B 3:5


1. ČL 2015/2016 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 29. 11. 2015
TJ Praha-Pankrác – TJ Neratovice TJ Slavia Hradec Králové – ŠK Sokol Vyšehrad
Rozhodčí: Jakuš Lubomír Rozhodčí: Bielavský Jiří
1. Jirovský M. H 2458 1/2 Velička P. H 2412 1. Petr M. H 2511 0:1 Vlasák L. H 2352
2. Doležal R. 2397 1:0 Vykouk J. H 2431 2. Nun J. 2342 1/2 Vichnar D. 2380
3. Svoboda S. H 2330 1:0 Gregor J. 2244 3. Jüptner J. 2324 1/2 Šuráň J. H 2397
4. Polášek J. 2316 1:0 Hába Z. H 2246 4. Havlíková K. H 2323 1/2 Netušil M. 2302
5. Constantinou P. C 2288 1/2 Purnoch J. 2188 5. Možný M. 2297 0:1 Tuma J. 2291
6. Plešek J. 2178 1:0 Černík L. 2165 6. Prymula R. 2266 1:0 Jaček M. 2148
7. Vokoun J. 2121 0:1 Havelka J. 2145 7. Ringel Z. 2234 1:0 Filipi Š. 2201
8. Pešout J. 2194 1/2 Bargel M. 2150 8. Ptáček T. 2122 0:1 Boukal P. 2158
5.5 : 2.5 3.5 : 4.5
Unichess – AD Jičín Sokol Praha-Kobylisy – Spartak Vlašim
Rozhodčí: Háse Pavel Rozhodčí: Paulovič Milan
1. Michalík P. C 2573 1:0 Rašík V. H 2446 1. Hinks-Edwards  H 2392 1/2 Konopka M. H 2416
2. Bernášek J. H 2515 1:0 Kočiščák J. H 2473 2. Svatoš J. H 2293 0:1 Mejzlík O. 2315
3. Černoušek L. H 2466 0:1 Kourousis E. H 2420 3. Rubeš J. H 2253 1/2 Vojta T. 2382
4. Šimek P. 2379 1/2 Schula M. 2305 4. Formánek M. 2182 1:0 Mejzlík V. 2236
5. Vávra P. 2354 1:0 Juřek J. 2290 5. Kopta P. 2280 1:0 Volák M. H 2172
6. Kovář V. 2342 1:0 Fajman P. 2226 6. Chmel K. 2073 1/2 Hrdina R. 2128
7. Řehořek M. 2297 1/2 Voloshin L. 2401 7. Pařízek V. 1966 0:1 Vojta P. 2217
8. Kuba J. 2286 1/2 Forman Š. 2293 8. Janda J. 2219 1:0 Bujupi F. H 2174
5.5 : 2.5 4.5 : 3.5
2222 ŠK Polabiny – GROP Praha QCC České Budějovice – 1. Novoborský ŠK B
Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina Rozhodčí: Hejda Martin
1. Votava J. H 2522 1/2 Cvek R. H 2535 1. Vokáč M. H 2430 0:1 Navara D. V 2730
2. Červený M. H 2415 1:0 Studnička T. H 2373 2. Straka V. H 2302 1/2 Kriebel T. 2465
3. Půlpán J. 2328 0:1 Tričkov V. 2332 3. Vybíral Z. 2279 0:1 Vrána J. 2326
4. Jedlička A. 2254 1/2 Petr J. H 2312 4. Richtrová E. 2225 1/2 Kochetkova J. C 2320
5. Novotný M. 2273 1/2 Jurásek M. 2250 5. Cuhra M. 2102 1/2 Kučera P. 2271
6. Macháň J. 2274 1:0 Umanec F. 2274 6. Borkovec M. H 2215 0:1 Vaculík M. 2276
7. Bujnoch R. H 2231 1:0 Postupa P. 2241 7. Nídl P. 2175 1:0 Liška J. 2138
8. Lahner J. 2294 1:0 Postupa M. 2136 8. Nejdl E. 1987 1/2 Oreský J. 2154
5.5 : 2.5 3 : 5
TABULKA PO 4. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Unichess 4 4 0 0 12 24 : 8 19
2. 2222 ŠK Polabiny 4 3 0 1 9 20 : 12 13
3. ŠK Sokol Vyšehrad 4 2 2 0 8 17.5 : 14.5 11
4. TJ Praha-Pankrác 4 2 1 1 7 17 : 15 11
5. AD Jičín 4 2 1 1 7 16 : 16 9
6. TJ Slavia Hradec Králové 4 2 0 2 6 16 : 16 9
7. 1. Novoborský ŠK B 4 2 0 2 6 15.5 : 16.5 8
8. QCC České Budějovice 4 2 0 2 6 14.5 : 17.5 9
9. Sokol Praha-Kobylisy 4 1 1 2 4 13.5 : 18.5 7
10. TJ Neratovice 4 1 0 3 3 13.5 : 18.5 8
11. GROP Praha 4 0 1 3 1 12.5 : 19.5 5
12. Spartak Vlašim 4 0 0 4 0 12 : 20 7

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.