Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - páté kolo 13.12.15

V pátém kole první ligy západ zvítězily Polabiny ve Vlašimi 6:2 a zůstávají na druhém místě tabulky.
Další výsledky: Nový Bor B - Pankrác 4:4, GROP - České Budějovice 7:1, Jičín - Kobylisy 5,5:2,5, Vyšehrad - Unichess 3,5:4,5, Neratovice - Hradec Králové 5,5:2,5


1. ČL 2015/2016 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 13. 12. 2015
1. Novoborský ŠK B – TJ Praha-Pankrác GROP Praha – QCC České Budějovice
Rozhodčí: Pletánek Danouš Rozhodčí: Jakuš Lubomír
1. Vrána J. 2333 1/2 Jirovský M. H 2454 1. Cvek R. H 2518 1:0 Vokáč M. H 2421
2. Kučera P. 2282 0:1 Doležal R. 2404 2. Tričkov V. 2336 1/2 Straka V. H 2328
3. Vaculík M. 2284 1/2 Svoboda S. H 2343 3. Sharashenidze A. 2341 1:0 Vybíral Z. 0 2274 0
4. Vltavský V. H 2211 1/2 Šmíd M. H 2210 4. Petr J. H 2293 1:0 Richtrová E. 2211
5. Liška J. 2109 1/2 Plešek J. 2190 5. Umanec F. 2238 1:0 Tupý M. 2269
6. Černý M. H 2160 1/2 Pešout J. 2196 6. Postupa P. 2246 1/2 Cuhra M. 2089
7. Boleslav P. 2038 1/2 Soural J. 2194 7. Illetško J. 2160 1:0 Nídl P. 2187
8. Novotný V. 2119 1:0 Petr J. 2161 8. Postupa M. 2112 1:0 Nejdl E. 1996
4 : 4 7 : 1
Spartak Vlašim – 2222 ŠK Polabiny AD Jičín – Sokol Praha-Kobylisy
Rozhodčí: Horák Vladimír Rozhodčí: Krejnický Jiří
1. Rýdl J. 2412 1/2 Votava J. H 2534 1. Kočiščák J. H 2469 1/2 Svatoš J. H 2265
2. Mejzlík O. 2319 0:1 Půlpán J. 2331 2. Kraus T. H 2414 1:0 Dvořák J. 2153
3. Vojta T. 2372 1:0 Jedlička A. 2275 3. Kourousis E. H 2414 1:0 Chmel K. 2114
4. Moravec V. H 2199 0:1 Macháň J. 2309 4. Schula M. 2313 0:1 Slovák K. 2006
5. Volák M. H 2159 0:1 Bujnoch R. H 2247 5. Fajman P. 2212 1:0 Pařízek V. 1871
6. Hrdina R. 2118 1/2 Hošek M. 2280 6. Voloshin L. 2407 1/2 Janda J. 2216
7. Bujupi F. H 2194 0:1 Čižinský P. 2193 7. Forman Š. 2320 1/2 Málek M. 2064
8. Zvára D. 2127 0:1 Mojžíš J. 2139 8. Tázlar P. 2207 1:0 Žemlička V. 1996
2 : 6 5.5 : 2.5
ŠK Sokol Vyšehrad – Unichess TJ Neratovice – TJ Slavia Hradec Králové
Rozhodčí: Koreček Michail Rozhodčí: Paulovič Milan
1. Vlasák L. H 2380 0:1 Bernášek J. H 2524 1. Velička P. H 2416 1:0 Nun J. 2334
2. Vichnar D. 2362 0:1 Černoušek L. H 2466 2. Vykouk J. H 2421 1:0 Možný M. 2290
3. Šuráň J. H 2402 1/2 Jirka J. H 2422 3. Hába Z. H 2177 1:0 Ringel Z. 2240
4. Petrán P. C 2343 1:0 Šimek P. 2375 4. Jandourek L. 2206 1:0 Němec Z. 2243
5. Netušil M. 2296 0:1 Kovář V. 2345 5. Purnoch J. 2198 0:1 Moravec M. H 2235
6. Tuma J. 2298 0:1 Řehořek M. 2284 6. Havelka J. 2152 0:1 Kracík T. H 2222
7. Česal J. 2198 1:0 Kuba J. 2259 7. Bargel M. 2161 1:0 Ptáček T. 2034
8. Chalupa I. 2166 1:0 Bartoš J. 2175 8. Burda R. 2093 1/2 Jezbera J. 2085
3.5 : 4.5 5.5 : 2.5
TABULKA PO 5. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Unichess 5 5 0 0 15 28.5 : 11.5 23
2. 2222 ŠK Polabiny 5 4 0 1 12 26 : 14 18
3. AD Jičín 5 3 1 1 10 21.5 : 18.5 13
4. ŠK Sokol Vyšehrad 5 2 2 1 8 21 : 19 14
5. TJ Praha-Pankrác 5 2 2 1 8 21 : 19 12
6. 1. Novoborský ŠK B 5 2 1 2 7 19.5 : 20.5 9
7. TJ Neratovice 5 2 0 3 6 19 : 21 13
8. TJ Slavia Hradec Králové 5 2 0 3 6 18.5 : 21.5 11
9. QCC České Budějovice 5 2 0 3 6 15.5 : 24.5 9
10. GROP Praha 5 1 1 3 4 19.5 : 20.5 11
11. Sokol Praha-Kobylisy 5 1 1 3 4 16 : 24 8
12. Spartak Vlašim 5 0 0 5 0 14 : 26 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.