Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - sedmé kolo 31.01.16

V sedmém kole první ligy západ v dramatickém zápase s jedinou remizou zvítězily Polabiny v Praze nad Vyšehradem 4,5:3,5 a udržely si tak třetí příčku tabulky s větším odstupem od dalších pronásledovatelů.
Další výsledky: GROP - Pankrác 5,5:2,5, Vlašim - Nový Bor B 2:6, Jičín - České Budějovice 5,5:2,5, Neratovice - Kobylisy 5:3, Hradec Králové - Unichess 1,5:6,5


1. ČL 2015/2016 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 31. 01. 2016
GROP Praha – TJ Praha-Pankrác Spartak Vlašim – 1. Novoborský ŠK B
Rozhodčí: Paulovič Milan Rozhodčí: Vojta Tomáš
1. Cvek R. H 2520 1:0 Doležal R. 2407 1. Vojta T. 2377 0:1 Kriebel T. 2471
2. Studnička T. H 2355 1/2 Polášek J. 2344 2. Moravec V. H 2185 0:1 Vrána J. 2336
3. Sharashenidze A  2337 1/2 Plešek J. 2188 3. Volák M. H 2151 0:1 Kulhánek T. H 2368
4. Jurásek M. 2286 1:0 Vokoun J. 2113 4. Vojta P. 2208 1/2 Vaculík M. 2286
5. Umanec F. 2249 1/2 Pešout J. 2195 5. Stoklasa J. 2165 0:1 Liška J. 2110
6. Hollan M. H 2214 1/2 Soural J. 2164 6. Bujupi F. H 2184 0:1 Oreský J. 2171
7. Postupa P. 2233 1/2 Petr J. 2161 7. Pýchová N. 2066 1/2 Novotný V. 2130
8. Illetško J. 2171 1:0 Kratochvíl J. 2083 8. Zvára D. 2120 +:- 0 0
5.5 : 2.5 2 : 6
AD Jičín – QCC České Budějovice ŠK Sokol Vyšehrad – 2222 ŠK Polabiny
Rozhodčí: Vagenknecht Josef Rozhodčí: Soukup Václav
1. Rašík V. H 2446 1:0 Vokáč M. H 2416 1. Vlasák L. H 2379 1/2 Votava J. H 2525
2. Kočiščák J. H 2466 1/2 Straka V. H 2317 2. Vichnar D. 2360 1:0 Červený M. H 2423
3. Kraus T. H 2425 1:0 Lechtýnský J. 2362 3. Londýn R. H 2401 1:0 Půlpán J. 2341
4. Kubečka D. 2247 0:1 Vybíral Z. 2266 4. Petrán P. C 2346 1:0 Jedlička A. 2268
5. Schula M. 2296 1:0 Richtrová E. 2203 5. Netušil M. 2287 0:1 Novotný M. 2286
6. Voloshin L. 2397 1:0 Tupý M. 2258 6. Tuma J. 2296 0:1 Bujnoch R. H 2265
7. Forman Š. 2317 1/2 Cuhra M. 2093 7. Česal J. 2208 0:1 Čižinský P. 2203
8. Tázlar P. 2207 1/2 Nídl P. 2176 8. Filipi Š. 2176 0:1 Navrátil F. 2121
5.5 : 2.5 3.5 : 4.5
TJ Neratovice – Sokol Praha-Kobylisy TJ Slavia Hradec Králové – Unichess
Rozhodčí: Koreček Michail Rozhodčí: Bielavský Jiří
1. Velička P. H 2418 1:0 Hinks-Edwards  H 2394 1. Roško L. H 2334 1/2 Michalík P. C 2582
2. Vykouk J. H 2427 1:0 Svatoš J. H 2268 2. Nun J. 2330 1/2 Bernášek J. H 2522
3. Hába Z. H 2197 1/2 Formánek M. 2154 3. Prymula R. 2254 0:1 Černoušek L. H 2473
4. Jandourek L. 2217 1/2 Kopta P. 2276 4. Ringel Z. 2227 0:1 Šimek P. 2374
5. Purnoch J. 2177 0:1 Dvořák J. 2149 5. Pokorný Z. 2289 1/2 Vávra P. 2352
6. Havelka J. 2121 1:0 Routner J. 2142 6. Kracík T. H 2227 0:1 Kovář V. 2360
7. Bargel M. 2168 1:0 Slovák K. 2053 7. Šafařík J. 2139 0:1 Řehořek M. 2298
8. Drábek V. 2113 0:1 Janda J. 2221 8. Jezbera J. 2091 0:1 Kuba J. 2238
5 : 3 1.5 : 6.5
TABULKA PO 7. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Unichess 7 7 0 0 21 40.5 : 15.5 32
2. AD Jičín 7 5 1 1 16 32 : 24 21
3. 2222 ŠK Polabiny 7 5 0 2 15 33.5 : 22.5 24
4. ŠK Sokol Vyšehrad 7 3 2 2 11 29.5 : 26.5 21
5. TJ Praha-Pankrác 7 3 2 2 11 28.5 : 27.5 15
6. GROP Praha 7 3 1 3 10 30 : 26 17
7. 1. Novoborský ŠK B 7 3 1 3 10 28.5 : 27.5 15
8. TJ Neratovice 7 3 0 4 9 26.5 : 29.5 18
9. QCC České Budějovice 7 2 1 4 7 22 : 34 13
10. TJ Slavia Hradec Králové 7 2 0 5 6 23 : 33 12
11. Sokol Praha-Kobylisy 7 1 1 5 4 22 : 34 12
12. Spartak Vlašim 7 0 1 6 1 20 : 36 12

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.