Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - osmé kolo 14.02.16

V osmém kole první ligy západ nestačily Polabiny na Neratovice a podlehly jim doma poměrem 3:5.
Další výsledky: Pankrác - Unichess 2:6, Kobylisy - Hradec Králové 1,5:6,5, České Budějovice - Vyšehrad 1,5:6,5, Nový Bor B - Jičín 4:4, GROP - Vlašim 4:4


1. ČL 2015/2016 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 8. KOLA HRANÉHO 14. 02. 2016
TJ Praha-Pankrác – Unichess Sokol Praha-Kobylisy – TJ Slavia Hradec Králové
Rozhodčí: Paulovič Milan Rozhodčí: Háse Pavel
1. Jirovský M. H 2450 1/2 Bernášek J. H 2518 1. Svatoš J. H 2269 0:1 Petr M. H 2510
2. Doležal R. 2414 1/2 Černoušek L. H 2470 2. Rubeš J. H 2246 0:1 Roško L. H 2333
3. Polášek J. 2344 0:1 Jirka J. H 2418 3. Formánek M. 2166 1:0 Nun J. 2328
4. Constantinou P. C 2303 0:1 Šimek P. 2379 4. Dvořák J. 2162 1/2 Jüptner J. 2330
5. Šmíd M. H 2200 0:1 Vávra P. 2352 5. Chmel K. 2109 0:1 Havlíková K. H 2319
6. Plešek J. 2191 1:0 Kovář V. 2351 6. Slovák K. 2039 0:1 Možný M. 2286
7. Klecker T. 2216 0:1 Řehořek M. 2280 7. Janda J. 2211 0:1 Prymula R. 2260
8. Vokoun J. 2098 0:1 Kuba J. 2253 8. Plašil P. 2041 0:1 Ringel Z. 2219
2 : 6 1,5 : 6,5
2222 ŠK Polabiny – TJ Neratovice QCC České Budějovice – ŠK Sokol Vyšehrad
Rozhodčí: Kameník David Rozhodčí: Hejda Martin
1. Votava J. H 2518 1:0 Velička P. H 2428 1. Vokáč M. H 2421 0:1 Šuráň J. H 2402
2. Červený M. H 2413 0:1 Přibyl J. 2265 2. Lechtýnský J. 2362 1/2 Petrán P. C 2342
3. Půlpán J. 2346 0:1 Vykouk J. H 2429 3. Vybíral Z. 2273 0:1 Netušil M. 2277
4. Jedlička A. 2270 0:1 Gregor J. 2233 4. Richtrová E. 2191 0:1 Tuma J. 2283
5. Novotný M. 2277 0:1 Hába Z. H 2208 5. Maříková J. H 2187 1/2 Michálek J. H 2280
6. Bujnoch R. H 2249 1:0 Purnoch J. 2173 6. Nídl P. 2176 0:1 Česal J. 2216
7. Hošek M. 2258 1/2 Havelka J. 2101 7. Bostl F. 2195 1/2 Boukal P. 2134
8. Řezníček D. 2118 1/2 Bargel M. 2159 8. Nejdl E. 1974 0:1 Chalupa I. 2156
3 : 5 1,5 : 6,5
1. Novoborský ŠK B – AD Jičín GROP Praha – Spartak Vlašim
Rozhodčí: Pletánek Danouš Rozhodčí: Soukup Václav
1. Kriebel T. 2463 1:0 Kraus T. H 2421 1. Cvek R. H 2516 1:0 Konopka M. H 2412
2. Vrána J. 2336 1/2 Kourousis E. H 2399 2. Tričkov V. 2338 0:1 Rýdl J. 2405
3. Kučera P. 2281 1/2 Schula M. 2302 3. Smolkov I. C 2350 0:1 Mejzlík O. 2309
4. Vaculík M. 2282 1:0 Juřek J. 2289 4. Sharashenidze 2337 0:1 Vojta T. 2384
5. Braun M. H 2201 1/2 Fajman P. 2213 5. Jurásek M. 2310 1/2 Hrdina R. 2153
6. Liška J. 2098 0:1 Šťastný J. 2197 6. Hollan M. H 2195 1:0 Vojta P. 2203
7. Oreský J. 2179 1/2 Voloshin L. 2399 7. Postupa P. 2274 1:0 Bujupi F. H 2184
8. Jínová L. 2069 0:1 Tázlar P. 2204 8. Illetško J. 2182 1/2 Pýchová N. 2111
4 : 4 4 : 4
TABULKA PO 8. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Unichess 8 8 0 0 24 46,5 : 17,5 37
2. AD Jičín 8 5 2 1 17 36 : 28 23
3. 2222 ŠK Polabiny 8 5 0 3 15 36,5 : 27,5 26
4. ŠK Sokol Vyšehrad 8 4 2 2 14 36 : 28 26
5. TJ Neratovice 8 4 0 4 12 31,5 : 32,5 22
6. GROP Praha 8 3 2 3 11 34 : 30 20
7. 1. Novoborský ŠK B 8 3 2 3 11 32,5 : 31,5 17
8. TJ Praha-Pankrác 8 3 2 3 11 30,5 : 33,5 16
9. TJ Slavia Hradec Králové 8 3 0 5 9 29,5 : 34,5 18
10. QCC České Budějovice 8 2 1 5 7 23,5 : 40,5 13
11. Sokol Praha-Kobylisy 8 1 1 6 4 23,5 : 40,5 13
12. Spartak Vlašim 8 0 2 6 2 24 : 40 15

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.