Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - deváté kolo 28.02.16

V devátém kole první ligy západ si Polabiny zajely do Hradce Králové pro remizu 4:4, což se zřejmě více líbilo hostům než domácím.
Další výsledky: Unichess - Kobylisy 7:1, Neratovice - České Budějovice 2,5:5,5, Vyšehrad - Nový Bor B 3:5, Jičín - GROP 6:2, Vlašim - Pankrác 5:3
Dvě kola před koncem soutěže se doposud 100%-ní Unichess již stává vítězem a postupujícím do Extraligy, sestup zřejmě nemine Kobylisy a i přes výhru v tomto kole také Vlašim.


1. ČL 2015/2016 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 28. 02. 2016
Spartak Vlašim – TJ Praha-Pankrác AD Jičín – GROP Praha
Rozhodčí: Matyska Jiří Rozhodčí: Vagenknecht Josef
1. Konopka M. H 2412 1/2 Jirovský M. H 2450 1. Rašík V. H 2452 1/2 Tričkov V. 2338
2. Rýdl J. 2405 1:0 Doležal R. 2414 2. Kraus T. H 2421 1:0 Smolkov I. C 2350
3. Vojta T. 2384 0:1 Svoboda S. H 2344 3. Kourousis E. H 2399 1:0 Sharashenidze A. 2337 0
4. Moravec V. H 2180 1/2 Polášek J. 2344 4. Kubečka D. 2247 1:0 Jurásek M. 2310
5. Volák M. H 2144 1:0 Constantinou P. C 2303 5. Schula M. 2302 1:0 Postupa P. 2274
6. Hrdina R. 2153 1:0 Plešek J. 2191 6. Fajman P. 2213 0:1 Illetško J. 2182
7. Pýchová N. 2111 0:1 Vokoun J. 2098 7. Forman Š. 2312 1/2 Postupa M. 2098
8. Zvára D. 2105 1:0 Pešout J. 2200 8. Novotný J. 2184 1:0 Klaus V. 1917
5 : 3 6 : 2
ŠK Sokol Vyšehrad – 1. Novoborský ŠK B TJ Neratovice – QCC České Budějovice
Rozhodčí: Koreček Michail Rozhodčí: Paulovič Milan
1. Vlasák L. H 2373 1/2 Kriebel T. 2463 1. Přibyl J. 2265 0:1 Vokáč M. H 2421
2. Vichnar D. 2323 1/2 Vrána J. 2336 2. Vykouk J. H 2429 1/2 Straka V. H 2315
3. Šuráň J. H 2402 0:1 Kulhánek T. H 2359 3. Gregor J. 2233 0:1 Lechtýnský J. 2362
4. Londýn R. H 2407 1/2 Vaculík M. 2282 4. Hába Z. H 2208 0:1 Vybíral Z. 2273
5. Netušil M. 2277 1:0 Braun M. H 2201 5. Adámek Z. H 2274 1:0 Richtrová E. 2191
6. Tuma J. 2283 0:1 Vltavský V. H 2191 6. Jandourek L. 2219 1/2 Cuhra M. 2119
7. Česal J. 2216 0:1 Liška J. 2098 7. Purnoch J. 2173 0:1 Borkovec M. H 2199
8. Chalupa I. 2156 1/2 Völfl Z. 2131 8. Drábek V. 2138 1/2 Nejdl E. 1974
3 : 5 2.5 : 5.5
TJ Slavia Hradec Králové – 2222 ŠK Polabiny Unichess – Sokol Praha-Kobylisy
Rozhodčí: Bielavský Jiří Rozhodčí: Soukup Václav
1. Petr M. H 2510 1/2 Votava J. H 2518 1. Černoušek L. H 2470 1:0 Hinks-Edwards  H 2386
2. Roško L. H 2333 1/2 Červený M. H 2413 2. Jirka J. H 2418 1:0 Svatoš J. H 2269
3. Nun J. 2328 1/2 Půlpán J. 2346 3. Vávra P. 2352 1:0 Formánek M. 2166
4. Jüptner J. 2330 0:1 Jedlička A. 2270 4. Kovář V. 2351 1:0 Dvořák J. 2162
5. Kořínek O. 2328 1/2 Novotný M. 2277 5. Řehořek M. 2280 1/2 Chmel K. 2109
6. Možný M. 2286 1/2 Macháň J. 2313 6. Kuba J. 2253 1/2 Slovák K. 2039
7. Ringel Z. 2219 1:0 Bujnoch R. H 2249 7. Bartoš J. 2181 1:0 Pařízek V. 1852
8. Pokorný Z. 2289 1/2 Mojžíš J. 2135 8. Jaščenko O. 2150 1:0 Plašil P. 2041
4 : 4 7 : 1
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Unichess 9 9 0 0 27 53.5 : 18.5 43
2. AD Jičín 9 6 2 1 20 42 : 30 28
3. 2222 ŠK Polabiny 9 5 1 3 16 40.5 : 31.5 27
4. ŠK Sokol Vyšehrad 9 4 2 3 14 39 : 33 27
5. 1. Novoborský ŠK B 9 4 2 3 14 37.5 : 34.5 20
6. TJ Neratovice 9 4 0 5 12 34 : 38 23
7. GROP Praha 9 3 2 4 11 36 : 36 21
8. TJ Praha-Pankrác 9 3 2 4 11 33.5 : 38.5 18
9. TJ Slavia Hradec Králové 9 3 1 5 10 33.5 : 38.5 19
10. QCC České Budějovice 9 3 1 5 10 29 : 43 17
11. Spartak Vlašim 9 1 2 6 5 29 : 43 19
12. Sokol Praha-Kobylisy 9 1 1 7 4 24.5 : 47.5 13

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.