Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - desáté kolo 20.03.16

V desátém kole první ligy západ přivítaly Polabiny na domácí půdě již postupující Unichess a (s přispěním Štěstěny) zvítězily 5:3.
Další výsledky: Pankrác - Kobylisy 5,5:2,5, České Budějovice - Hradec Králové 6,5:1,5, Nový Bor B - Neratovice 3,5:4,5, GROP - Vyšehrad 7:1, Vlašim - Jičín 2,5:5,5
O vítězství Unichessu bylo rozhodnuto už v minulém kole, předposlední kolo potvrdilo sestup Kobylis a Vlašimi.


1. ČL 2015/2016 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 20. 03. 2016
TJ Praha-Pankrác – Sokol Praha-Kobylisy 2222 ŠK Polabiny – Unichess
Rozhodčí: Paulovič Milan Rozhodčí: Novotný Michal
1. Jirovský M. H 2455 1:0 Hinks-Edwards  H 2377 1. Votava J. H 2526 1:0 Bernášek J. H 2508
2. Doležal R. 2409 0:1 Svatoš J. H 2259 2. Červený M. H 2397 0:1 Černoušek L. H 2475
3. Svoboda S. H 2358 1:0 Formánek M. 2177 3. Jedlička A. 2253 1:0 Vávra P. 2360
4. Polášek J. 2332 1:0 Kopta P. 2264 4. Novotný M. 2279 1/2 Kovář V. 2342
5. Constantinou P. C 2279 1:0 Chmel K. 2118 5. Hošek M. 2250 1/2 Kuba J. 2264
6. Plešek J. 2198 0:1 Slovák K. 2013 6. Čižinský P. 2190 1/2 Bartoš J. 2188
7. Vokoun J. 2093 1:0 Pařízek V. 1922 7. Řezníček D. 2125 1:0 Jaščenko O. 2168
8. Petr J. 2195 1/2 Janda J. 2209 8. Grundman V. 2106 1/2 Pokorný P. 2181
5.5 : 2.5 5 : 3
QCC České Budějovice – TJ Slavia Hradec Králové 1. Novoborský ŠK B – TJ Neratovice
Rozhodčí: Hejda Martin Rozhodčí: Pletánek Danouš
1. Vokáč M. H 2416 1:0 Petr M. H 2507 1. Kriebel T. 2467 1/2 Velička P. H 2429
2. Straka V. H 2320 1/2 Roško L. H 2349 2. Vrána J. 2345 1/2 Přibyl J. 2267
3. Lechtýnský J. 2361 1/2 Jüptner J. 2306 3. Kučera P. 2271 0:1 Vykouk J. H 2434
4. Vybíral Z. 2281 1/2 Možný M. 2295 4. Vaculík M. 2292 1/2 Gregor J. 2237
5. Richtrová E. 2168 1:0 Ringel Z. 2230 5. Braun M. H 2187 1/2 Hába Z. H 2211
6. Cuhra M. 2129 1:0 Pokorný Z. 2293 6. Liška J. 2132 0:1 Purnoch J. 2145
7. Cífka S. 2408 1:0 Döring R. 2147 7. Oreský J. 2203 1/2 Havelka J. 2174
8. Borkovec M. H 2221 1:0 Novák R. 2148 8. Jínová L. 2077 1:0 Bargel M. 2163
6.5 : 1.5 3.5 : 4.5
GROP Praha – ŠK Sokol Vyšehrad Spartak Vlašim – AD Jičín
Rozhodčí: Soukup Václav Rozhodčí: Drahotský Luboš
1. Cvek R. H 2521 1:0 Vlasák L. H 2381 1. Konopka M. H 2421 1/2 Rašík V. H 2451
2. Studnička T. H 2332 1/2 Šuráň J. H 2402 2. Rýdl J. 2414 0:1 Kraus T. H 2426
3. Tričkov V. 2328 1:0 Londýn R. H 2407 3. Vojta T. 2382 1/2 Matsenko A. H 2321
4. Sharashenidze A.  2316 1:0 Netušil M. 2284 4. Moravec V. H 2205 0:1 Schula M. 2304
5. Petr J. H 2306 1:0 Tuma J. 2260 5. Hrdina R. 2156 1/2 Juřek J. 2286
6. Jurásek M. 2311 1:0 Boukal P. 2125 6. Vojta P. 2175 0:1 Šťastný J. 2197
7. Umanec F. 2255 1/2 Chalupa I. 2159 7. Bujupi F. H 2165 1:0 Forman Š. 2312
8. Postupa P. 2278 1:0 Vaněk P. 2117 8. Zvára D. 2103 0:1 Tázlar P. 2218
7 : 1 2.5 : 5.5
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Unichess 10 9 0 1 27 56.5 : 23.5 44
2. AD Jičín 10 7 2 1 23 47.5 : 32.5 32
3. 2222 ŠK Polabiny 10 6 1 3 19 45.5 : 34.5 30
4. TJ Neratovice 10 5 0 5 15 38.5 : 41.5 25
5. GROP Praha 10 4 2 4 14 43 : 37 27
6. 1. Novoborský ŠK B 10 4 2 4 14 41 : 39 21
7. ŠK Sokol Vyšehrad 10 4 2 4 14 40 : 40 27
8. TJ Praha-Pankrác 10 4 2 4 14 39 : 41 23
9. QCC České Budějovice 10 4 1 5 13 35.5 : 44.5 22
10. TJ Slavia Hradec Králové 10 3 1 6 10 35 : 45 19
11. Spartak Vlašim 10 1 2 7 5 31.5 : 48.5 20
12. Sokol Praha-Kobylisy 10 1 1 8 4 27 : 53 15

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.