Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - jedenácté kolo 10.04.16

V jedenáctém kole první ligy západ přivezly Polabiny poslední tři body z pražských Kobylis za výhru 4,5:3,5, která už na umístění obou týmů v tabulce nemohla nic změnit.
Další výsledky: Neratovice - GROP 4:4, Vyšehrad - Vlašim 4,5:3,5, Jičín - Pankrác 5,5:2,5, Hradec Králové - Nový Bor B 4:4, Unichess - České Budějovice 4:4
O vítězství a postupu Unichessu Praha do Extraligy bylo rozhodnuto již dvě kola před koncem, k již jistým sestupujícím družstvům Kobylis a Vlašimi přibyl ještě dlouholetý účastník 1.ligy Hradec Králové.


1. ČL 2015/2016 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 10. 04. 2016
AD Jičín – TJ Praha-Pankrác ŠK Sokol Vyšehrad – Spartak Vlašim
Rozhodčí: Vagenknecht Josef Rozhodčí: Háse Pavel
1. Kočiščák J. H 2454 1:0 Doležal R. 2400 1. Vlasák L. H 2375 1/2 Rýdl J. 2421
2. Kraus T. H 2426 1:0 Constantinou P. C 2288 2. Vichnar D. 2324 1/2 Vojta T. 2377
3. Kourousis E. H 2391 1/2 Šmíd M. H 2198 3. Netušil M. 2275 1/2 Moravec V. H 2193
4. Schula M. 2315 1/2 Plešek J. 2183 4. Jaček M. 2150 1:0 Volák M. H 2154
5. Fajman P. 2203 1/2 Vokoun J. 2098 5. Česal J. 2176 1:0 Hrdina R. 2160
6. Forman Š. 2292 1/2 Pešout J. 2190 6. Boukal P. 2111 0:1 Bujupi F. H 2179
7. Tázlar P. 2231 1:0 Soural J. 2166 7. Vodička V. 2092 0:1 Zvára D. 2090
8. Novotný J. 2190 1/2 Petr J. 2195 8. Šturz O. 2168 1:0 Hradecký I. 2057
5.5 : 2.5 4.5 : 3.5
TJ Neratovice – GROP Praha TJ Slavia Hradec Králové – 1. Novoborský ŠK B
Rozhodčí: Jakuš Lubomír Rozhodčí: Bielavský Jiří
1. Vykouk J. H 2450 1/2 Tričkov V. 2328 1. Nun J. 2321 0:1 Vrána J. 2343
2. Adámek Z. H 2294 0:1 Sharashenidze 2327 2. Jüptner J. 2291 0:1 Kochetkova J. C 2328
3. Jandourek L. 2217 1/2 Postupa P. 2272 3. Kořínek O. 2327 1/2 Kučera P. 2262
4. Purnoch J. 2155 1/2 Krátký J. 2165 4. Možný M. 2295 1/2 Vaculík M. 2290
5. Havelka J. 2167 0:1 Postupa M. 2096 5. Ringel Z. 2218 1/2 Braun M. H 2195
6. Bargel M. 2151 1:0 Matocha P. 2016 6. Pokorný Z. 2279 1/2 Vltavský V. H 2214
7. Drábek V. 2134 1:0 Klaus J. 1996 7. Šafařík J. 2112 1:0 Liška J. 2016
8. Burda R. 2061 1/2 Klaus V. 1910 8. Jezbera J. 2100 +:- 0 0
4 : 4 4 : 4
Unichess – QCC České Budějovice Sokol Praha-Kobylisy – 2222 ŠK Polabiny
Rozhodčí: Soukup Václav Rozhodčí: Koreček Michail
1. Bernášek J. H 2508 1:0 Vokáč M. H 2422 1. Hinks-Edwards  H 2375 1/2 Votava J. H 2522
2. Šimek P. 2387 0:1 Straka V. H 2323 2. Svatoš J. H 2264 1/2 Jedlička A. 2280
3. Kovář V. 2346 1/2 Vybíral Z. 2281 3. Formánek M. 2172 0:1 Novotný M. 2276
4. Kuba J. 2262 1/2 Richtrová E. 2179 4. Dvořák J. 2171 1:0 Bujnoch R. H 2257
5. Bartoš J. 2197 1/2 Tupý M. 2252 5. Chmel K. 2117 1/2 Čižinský P. 2190
6. Jaščenko O. 2154 1:0 Cuhra M. 2145 6. Slovák K. 1899 0:1 Mojžíš J. 2144
7. Pokorný P. 2179 1/2 Borkovec M. H 2226 7. Pařízek V. 1910 1/2 Navrátil F. 2133
8. Kozák M. 2147 0:1 Bostl F. 2193 8. Janda J. 2209 1/2 Řezníček D. 2165
4 : 4 3.5 : 4.5
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Unichess Praha 11 9 1 1 28 60.5 : 27.5 46
2. AD Jičín 11 8 2 1 26 53 : 35 35
3. 2222 ŠK Polabiny 11 7 1 3 22 50 : 38 32
4. ŠK Sokol Vyšehrad 11 5 2 4 17 44.5 : 43.5 30
5. TJ Neratovice 11 5 1 5 16 42.5 : 45.5 27
6. GROP Praha 11 4 3 4 15 47 : 41 29
7. 1. Novoborský ŠK B 11 4 3 4 15 45 : 43 23
8. TJ Praha-Pankrác 11 4 2 5 14 41.5 : 46.5 23
9. QCC České Budějovice 11 4 2 5 14 39.5 : 48.5 24
10. TJ Slavia Hradec Králové 11 3 2 6 11 39 : 49 21
11. Spartak Vlašim 11 1 2 8 5 35 : 53 22
12. Sokol Praha-Kobylisy 11 1 1 9 4 30.5 : 57.5 16

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.