Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - první kolo 18.10.15

V prvním kole 2.ligy skupina D se pět z našich šesti zástupců představilo na domácí půdě, která však pardubickým družstvům nesvědčila.
Nejvyšší vítězství z našinců docílilo Ústí n/O., které zvítězilo nad Velkými Losinami 5:3, nejtěsnější výhry 4,5:3,5 si připsalo Vysoké Mýto nad Rychnovem n/Kn. a také Chrudim nad Zábřehem, ovšem Polabiny B podlehly 3,5:4,5 Lípě a Rapid Pardubice B prohrál s Litovlí B 3:5.
Venku hrály jen Polabiny C v Hradci Králové s místním B družstvem a prohrály 5,5:2,5.


2. ČL 2015/2016 – SKUPINA D – ZPRAVODAJ Č. 2 
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 18. 10. 2015
ŠK Vysoké Mýto – Region Panda Rychnov n. Kněž. TJ Slavia Hradec Králové B – 2222 ŠK Polabiny C
Rozhodčí: Kosek Jiří Rozhodčí: Marek Petr
1. Sabol M. 2366 1/2 Sabuk P. C 2408 1. Nun J. V 2343 1/2 Půlpán J. V 2306
2. Červený P. H 2285 1/2 Kracík T. 2220 2. Možný M. V 2292 1:0 Macháň J. V 2275
3. Trhal T. 2109 1/2 Machlowski S. 2106 3. Ringel Z. 2228 1/2 Szücs M. 2060
4. Kosek M. 2133 1:0 Nývlt O. H 1961 4. Pokorný Z. 2280 1:0 Liduch F. 2032
5. Kosek J. 2063 0:1 Novotný J. 2141 5. Ptáček T. 2122 1:0 Řezníček D. 2022
6. Lorenc O. H 2067 1:0 Černý D. H 1949 6. Šafařík J. 2103 1:0 Cach J. 1958
7. Doseděl J. 2042 0:1 Buločkin M. 1997 7. Döring R. 2163 1/2 Půlpán M. 1937
8. Houška B. H 2069 1:0 Daniel J. 1940 8. Šolc F. 1922 0:1 Ludvík T. 1944
4,5 : 3,5 5,5 : 2,5
TJ ŠO Chrudim – ŠK 1921 Zábřeh ŠK Ústí nad Orlicí – TJ Sokol Lázně Velké Losiny
Rozhodčí: Němec Pavel Rozhodčí: Šmajzr Martin
1. Bujnoch R. 2236 1:0 Strašil P. 2116 1. Havelka J. H 2268 0:1 Stratil L. 2345
2. Hlaváček R. 2189 1/2 Zapletal J. 2134 2. Pokorný T. H 2260 1/2 Valenta V. 2135
3. Němec P. 2245 1:0 Doležel J. H 2073 3. Šmajzr M. 2178 1:0 Vaculík J. 2152
4. Krys J. 2050 1/2 Stratil P. 2087 4. Grundman V. H 2029 1:0 Malý M. 2179
5. Česenek J. 1987 1/2 Opravil K. 1985 5. Zeinert M. 2122 1:0 Hastík S. 2029
6. Linhart Z. 1966 0:1 Navrátil J. H 2054 6. Holásek P. 2010 1/2 Bureš V. 2070
7. Němec B. 1864 1:0 Navrátil J. H 2043 7. Mareš J. 1976 1:0 Lužíková N. 1774
8. Bartoš M. 1736 0:1 Vicenec R. 2041 8. Švub J. 1919 0:1 Frnka R. 2193
4,5 : 3,5 5 : 3
2222 ŠK Polabiny B – ŠK Lípa ŠK Rapid Pardubice B – Tatran Litovel B
Rozhodčí: John Jiří Rozhodčí: Veselý Tomáš
1. Jedlička A. V 2249 1/2 Jirásek P. 2362 1. Prandstetter E. 2240 1:0 Bělunek V. 2243
2. Hrabuša M. C 2310 0:1 Jedlička L. 2227 2. Smutný J. H 2218 0:1 Vaněk L. 2213
3. Čižinský P. 2163 1/2 Fiedler B. 2134 3. Hlavnička J. 2166 1/2 Krejčí J. 2169
4. Novotný M. V 2278 1:0 Šmíd J. 2094 4. Veselý T. 2035 0:1 Neoral A. 2139
5. Mojžíš J. 2118 0:1 Vařejčko J. H 2202 5. Sýkora J. 2075 1/2 Mohapl P. 2111
6. Kourek J. 2079 1/2 Hájek J. H 2099 6. Vávra R. 2074 1/2 Zbořil T. H 2090
7. Vlčková K. 1857 1/2 Šedivý M. 2042 7. Novotný A. 1931 1/2 Gerych J. 1999
8. Trojan L. 2038 1/2 Ruda O. 2092 8. Hájek J. H 1873 0:1 Pán V. H 1961
3,5 : 4,5 3 : 5
TABULKA PO 1. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Slavia Hradec Králové B 1 1 0 0 3 5,5 : 2,5 4
2. ŠK Ústí nad Orlicí 1 1 0 0 3 5 : 3 4
3. Tatran Litovel B 1 1 0 0 3 5 : 3 3
4. TJ ŠO Chrudim 1 1 0 0 3 4,5 : 3,5 3
4. ŠK Vysoké Mýto 1 1 0 0 3 4,5 : 3,5 3
6. ŠK Lípa 1 1 0 0 3 4,5 : 3,5 2
7. ŠK 1921 Zábřeh 1 0 0 1 0 3,5 : 4,5 2
7. Region Panda Rychnov n. Kněž. 1 0 0 1 0 3,5 : 4,5 2
9. 2222 ŠK Polabiny B 1 0 0 1 0 3,5 : 4,5 1
10. TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1 0 0 1 0 3 : 5 2
11. ŠK Rapid Pardubice B 1 0 0 1 0 3 : 5 1
12. 2222 ŠK Polabiny C 1 0 0 1 0 2,5 : 5,5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.