Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - druhé kolo 08.11.15

Ani ve druhém kole 2.ligy skup. D nebyla nouze o zajímavé výsledky. V dobrých výkonech pokračovalo Ústí n/O. a přivezlo všechny body ze Zábřeha za výhru 5,5:2,5, vytáhly se Polabiny C domácí výhrou 5:3 nad Chrudimí a i Polabiny B přivezly alespoň 1 bod z Velkých Losin za remizu 4:4. Neuspěl však Rapid Pardubice a podlehl v Lípě vysoko 6:2 a stejným poměrem podlehlo i Vysoké Mýto také venku s Hradcem Králové B.
Další výsledky: Rychnov n/Kn. - Litovel B 4,5:3,5


2. ČL 2015/2016 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 08. 11. 2015
Region Panda Rychnov n. Kněž. – Tatran Litovel B ŠK ZVU Engin. Lípa A – ŠK Rapid Pardubice B
Rozhodčí: Daniel Jiří Rozhodčí: Šmíd Jaroslav
1. Zeberski J. C 2325 1/2 Vaněk L. 2213 1. Jirásek P. 2362 1:0 Smutný J. H 2218
2. Kačírek P. 2291 1:0 Beil Z. 2200 2. Jedlička L. 2227 1/2 Hlavnička J. 2166
3. Kracík T. 2220 1/2 Krejčí J. 2169 3. Fiedler B. 2134 1/2 Sýkora J. 2075
4. Marečková M. 2163 1:0 Neoral A. 2139 4. Šmíd J. 2094 0:1 Vávra R. 2074
5. Machlowski S. 2106 1:0 Mohapl P. 2111 5. Vařejčko J. H 2202 1:0 Hájek J. H 1873
6. Novotný J. 2141 0:1 Zbořil T. H 2090 6. Hájek J. H 2099 1:0 Seidl Z. 1862
7. Buločkin M. 1997 1/2 Gerych J. 1999 7. Šedivý M. 2042 1:0 Slabý M. 1829
8. Daniel J. 1940 0:1 Pán V. H 1961 8. Novák L. 1927 +:- 0 0
4,5 : 3,5 6 : 2
TJ Sokol Lázně Velké Losiny – 2222 ŠK Polabiny B ŠK 1921 Zábřeh – ŠK Ústí nad Orlicí
Rozhodčí: Vaculík Jakub Rozhodčí: Vicenec Roman
1. Stratil L. 2345 1/2 Jedlička A. V 2249 1. Strašil P. 2116 1/2 Havelka J. H 2268
2. Žůrek M. H 2357 1/2 Čižinský P. 2163 2. Zapletal J. 2134 1/2 Pokorný T. H 2260
3. Valenta V. 2135 0:1 Novotný M. V 2278 3. Sohr V. 2087 0:1 Šmajzr M. 2178
4. Vaculík J. 2152 1:0 Kourek J. 2079 4. Doležel J. H 2073 1/2 Grundman V. H 2029
5. Malý M. 2179 1:0 Vlčková K. 1857 5. Opravil K. 1985 1/2 Zeinert M. 2122
6. Hastík S. 2029 0:1 Lahner J. 2294 6. Navrátil J. H 2054 0:1 Holásek P. 2010
7. Kubíček A. 2179 1/2 Trojan L. 2038 7. Navrátil J. H 2043 0:1 Mareš J. 1976
8. Kopecký R. 2026 1/2 Just P. 1996 8. Vicenec R. 2041 1/2 Poslušný M. 1956
4 : 4 2,5 : 5,5
2222 ŠK Polabiny C – TJ ŠO Chrudim ŠK Vysoké Mýto – TJ Slavia Hradec Králové B
Rozhodčí: Němec Pavel Rozhodčí: Kosek Jiří
1. Půlpán J. V 2306 1/2 Bujnoch R. 2236 1. Sabol M. 2366 1/2 Nun J. V 2343
2. Macháň J. V 2275 1:0 Hlaváček R. 2189 2. Trhal T. 2109 1/2 Možný M. V 2292
3. Szücs M. 2060 1/2 Malivánek J. 2090 3. Kosek M. 2133 0:1 Ringel Z. 2228
4. Řezníček D. 2022 1:0 Němec P. 2245 4. Kosek J. 2063 1/2 Němec Z. 2248
5. Melichar V. 1900 1:0 Česenek J. 1987 5. Doseděl J. 2042 1/2 Ptáček T. 2122
6. Nešpůrek P. 1818 0:1 Ždímal P. 1769 6. Ptáček L. 2098 0:1 Šafařík J. 2103
7. Půlpán M. 1937 1/2 Říha V. H 1779 7. Houška B. H 2069 0:1 Jezbera J. 2073
8. Ludvík T. 1944 1/2 Němec B. 1864 8. Lipavský D. 1987 0:1 Novák R. 2145
5 : 3 2 : 6
TABULKA PO 2. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Slavia Hradec Králové B 2 2 0 0 6 11,5 : 4,5 8
2. ŠK ZVU Engineering Lípa A 2 2 0 0 6 10,5 : 5,5 7
2. ŠK Ústí nad Orlicí 2 2 0 0 6 10,5 : 5,5 7
4. Tatran Litovel B 2 1 0 1 3 8,5 : 7,5 5
5. Region Panda Rychnov n. Kněž. 2 1 0 1 3 8 : 8 5
6. TJ ŠO Chrudim 2 1 0 1 3 7,5 : 8,5 4
6. 2222 ŠK Polabiny C 2 1 0 1 3 7,5 : 8,5 4
8. ŠK Vysoké Mýto 2 1 0 1 3 6,5 : 9,5 3
9. 2222 ŠK Polabiny B 2 0 1 1 1 7,5 : 8,5 3
10. TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2 0 1 1 1 7 : 9 4
11. ŠK 1921 Zábřeh 2 0 0 2 0 6 : 10 2
12. ŠK Rapid Pardubice B 2 0 0 2 0 5 : 11 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.