Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - třetí kolo 22.11.15

Také ve třetím kole 2.ligy skupiny D se hrálo na ostří nože a výsledky nenechaly v tabulce 'kámen na kameni'. V krajských derbyzápasech měly navrch hostující celky a oba zápasy Chrudim - Vysoké Mýto a Ústí n/O. - Polabiny C skončily shodně 3:5. Zlepšily se Polabiny B a zdolaly doma Zábřeh těsně 4,5:3,5, ale Rapid Pardubice B nestačil doma na Velké Losiny a po prohře 5,5:2,5 mu patří poslední příčka tabulky.
Další výsledky: Hradec Králové B - Rychnov n/Kn. 3:5, Litovel B - Lípa 5:3


2. ČL 2015/2016 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 22. 11. 2015
TJ Slavia H. Králové B – Region Panda Rychnov n. Kněž. TJ ŠO Chrudim – ŠK Vysoké Mýto
Rozhodčí: Nun Josef Rozhodčí: Němec Bohumil
1. Nun J. V 2342 1/2 Zeberski J. C 2326 1. Bujnoch R. 2231 0:1 Sabol M. 2364
2. Možný M. V 2297 1/2 Kracík T. 2222 2. Malivánek J. 2090 1/2 Červený P. H 2286
3. Ringel Z. 2234 1/2 Marečková M. 2163 3. Němec P. 2250 1/2 Trhal T. 2121
4. Pokorný Z. 2284 1:0 Machlowski S. 2110 4. Krys J. 2051 1/2 Kosek M. 2147
5. Ptáček T. 2122 0:1 Ježek A. 1957 5. Ždímal P. 1754 0:1 Kosek J. 2056
6. Šafařík J. 2119 0:1 Novotný J. 2139 6. Říha V. H 1815 0:1 Doseděl J. 2044
7. Jezbera J. 2080 0:1 Buločkin M. 2035 7. Komárek D. H 2136 1:0 Ptáček L. 2086
8. Nun J. 2206 1/2 Slavík J. H 1947 8. Němec B. 1886 1/2 Houška B. H 2069
3 : 5 3 : 5
ŠK Ústí nad Orlicí – 2222 ŠK Polabiny C 2222 ŠK Polabiny B – ŠK 1921 Zábřeh
Rozhodčí: Šmajzr Martin Rozhodčí: Strašil Pavel
1. Havelka J. H 2251 1/2 Půlpán J. V 2328 1. Jedlička A. V 2254 1:0 Strašil P. 2111
2. Pekař V. H 2180 0:1 Macháň J. V 2274 2. Hrabuša M. C 2292 1/2 Sohr V. 2093
3. Šmajzr M. 2187 0:1 Hošek M. V 2272 3. Čižinský P. 2173 1:0 Stratil P. 2086
4. Grundman V. H 2035 0:1 Szücs M. 2064 4. Novotný M. V 2273 1:0 Opravil K. 1995
5. Zeinert M. 2129 1/2 Řezníček D. 2022 5. Kourek J. 2088 0:1 Navrátil J. H 2054
6. Holásek P. 2012 1:0 Melichar V. 1900 6. Vlčková K. 1890 0:1 Navrátil J. H 2033
7. Poslušný M. 1956 1/2 Půlpán M. 1955 7. Trojan L. 2028 1/2 Vicenec R. 2043
8. Švub J. 1905 1/2 Ludvík T. 1870 8. Just P. 1984 1/2 Urbášek O. H 1976
3 : 5 4,5 : 3,5
ŠK Rapid Pardubice B – TJ Sokol Lázně Velké Losiny Tatran Litovel B – ŠK ZVU Engineering Lípa A
Rozhodčí: Malý Marek Rozhodčí: Volek Karel
1. Prandstetter E. 2245 0:1 Žilka Š. H 2524 1. Bělunek V. 2239 1:0 Jirásek P. 2359
2. Smutný J. H 2208 1/2 Vaculík J. 2156 2. Beil Z. 2200 1/2 Jedlička L. 2238
3. Kastner O. H 2085 0:1 Malý M. 2167 3. Krejčí J. 2164 1/2 Fiedler B. 2132
4. Hlavnička J. 2166 1/2 Hastík S. 2017 4. Neoral A. 2143 1/2 Šmíd J. 2079
5. Sýkora J. 2068 1/2 Bureš V. 2067 5. Mohapl P. 2112 1/2 Vařejčko J. H 2194
6. Vávra R. 2074 0:1 Lužíková N. 1769 6. Zbořil T. H 2097 1:0 Hájek J. H 2103
7. Novotný A. 1933 0:1 Vodák R. 1920 7. Gerych J. 1997 1/2 Novák L. 1945
8. Hennig T. 2054 1:0 Frnka R. 2196 8. Fiala V. H 2042 1/2 Tobišková P. 1775
2,5 : 5,5 5 : 3
TABULKA PO 3. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Slavia Hradec Králové B 3 2 0 1 6 14,5 : 9,5 9
2. ŠK Ústí nad Orlicí 3 2 0 1 6 13,5 : 10,5 8
3. Tatran Litovel B 3 2 0 1 6 13,5 : 10,5 7
3. ŠK ZVU Engineering Lípa A 3 2 0 1 6 13,5 : 10,5 7
5. Region Panda Rychnov n. Kněž. 3 2 0 1 6 13 : 11 8
6. 2222 ŠK Polabiny C 3 2 0 1 6 12,5 : 11,5 7
7. ŠK Vysoké Mýto 3 2 0 1 6 11,5 : 12,5 6
8. TJ Sokol Lázně Velké Losiny 3 1 1 1 4 12,5 : 11,5 8
9. 2222 ŠK Polabiny B 3 1 1 1 4 12 : 12 6
10. TJ ŠO Chrudim 3 1 0 2 3 10,5 : 13,5 5
11. ŠK 1921 Zábřeh 3 0 0 3 0 9,5 : 14,5 4
12. ŠK Rapid Pardubice B 3 0 0 3 0 7,5 : 16,5 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.