Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - čtvrté kolo 06.12.15

Ve čtvrtém kole 2.ligy skupiny D zvítězilo Vysoké Mýto nad Ústím n/O. těsně 4,5:3,5 a v druhém derby se Polabiny C rozešly s Polabinami B smírně 4:4. Rapid Pardubice B přivezl cenné 3 body ze Zábřehu za výhru 5,5:2,5 a Chrudim přivezla z Hradce Králové bod za remizu 4:4.
Další výsledky: Rychnov n/Kn. - Lípa 4,5:3,5, Velké Losiny - Litovel B 6:2


2. ČL 2015/2016 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 06. 12. 2015
Panda Rychnov n. Kněž. – ŠK ZVU Engineer. Lípa A TJ Sokol Lázně Velké Losiny – Tatran Litovel B
Rozhodčí: Marečková Martina Rozhodčí: Malý Marek
1. Zeberski J. C 2325 1/2 Jirásek P. 2318 1. Sieciechowicz C 2441 1:0 Vaněk L. 2249
2. Kačírek P. 2299 0:1 Jedlička L. 2240 2. Stratil L. 2348 1:0 Beil Z. 2199
3. Kracík T. 2222 1/2 Fiedler B. 2129 3. Žůrek M. H 2355 1:0 Krejčí J. 2165
4. Machlowski S. 2110 1/2 Šmíd J. 2076 4. Valenta V. 2071 0:1 Neoral A. 2132
5. Somyk M. C 2007 0:1 Vařejčko J. H 2207 5. Vaculík J. 2186 1:0 Gerych J. 1988
6. Ježek A. 1979 1:0 Hájek J. H 2102 6. Malý M. 2179 1/2 Fiala V. H 2024
7. Novotný J. 2116 1:0 Šedivý M. 2037 7. Hastík S. 2010 1/2 Pán V. H 1986
8. Buločkin M. 2032 1:0 Novák L. 1945 8. Kubíček A. 2175 1:0 Pavlík P. 1938
4,5 : 3,5 6 : 2
ŠK 1921 Zábřeh – ŠK Rapid Pardubice B 2222 ŠK Polabiny C – 2222 ŠK Polabiny B
Rozhodčí: Vicenec Roman Rozhodčí: Novotný Michal
1. Strašil P. 2110 0:1 Smutný J. H 2194 1. Hošek M. V 2280 1/2 Jedlička A. V 2275
2. Zapletal J. 2156 0:1 Kastner O. H 2069 2. Szücs M. 2110 1/2 Hostinský J. 2176
3. Sohr V. 2094 0:1 Hlavnička J. 2164 3. Liduch F. 2024 1/2 Kourek J. 2061
4. Doležel J. H 2069 1/2 Veselý T. 2049 4. Řezníček D. 2102 1/2 Navrátil F. 2122
5. Opravil K. 2006 1/2 Sýkora J. 2067 5. Cach J. 2003 1/2 Trojan L. 2050
6. Navrátil J. H 2054 0:1 Vávra R. 2089 6. Půlpán M. 1936 1/2 Just P. 1977
7. Navrátil J. H 2030 1:0 Hennig T. 2063 7. Ludvík T. 1876 1/2 Törvenyi R. 1980
8. Vicenec R. 2045 1/2 Hájek J. H 1881 8. Bureš M. 1579 1/2 Brázda V. 1536
2,5 : 5,5 4 : 4
ŠK Vysoké Mýto – ŠK Ústí nad Orlicí TJ Slavia Hradec Králové B – TJ ŠO Chrudim
Rozhodčí: Kosek Jiří Rozhodčí: Nun Josef
1. Sabol M. 2369 1:0 Havelka J. H 2291 1. Prymula R. V 2265 0:1 Bujnoch R. 2247
2. Červený P. H 2281 1/2 Pokorný T. H 2244 2. Ringel Z. 2240 1/2 Hlaváček R. 2179
3. Trhal T. 2127 1/2 Šmajzr M. 2187 3. Němec Z. 2243 0:1 Malivánek J. 2094
4. Kosek M. 2140 0:1 Grundman V. H 2019 4. Ptáček T. 2034 0:1 Němec P. 2231
5. Lorenc O. H 2097 0:1 Holásek P. 2008 5. Šafařík J. 2131 1:0 Krys J. 2054
6. Doseděl J. 2061 1:0 Mareš J. 1996 6. Jezbera J. 2085 1:0 Česenek J. 1940
7. Ptáček L. 2067 1:0 Poslušný M. 1958 7. Nun J. 2204 1/2 Linhart Z. 1956
8. Houška B. H 2050 1/2 Švub J. 1925 8. Nosek J. 1941 1:0 Krys J. 1720
4,5 : 3,5 4 : 4
TABULKA PO 4. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Region Panda Rychnov n. Kněž. 4 3 0 1 9 17,5 : 14,5 11
2. ŠK Vysoké Mýto 4 3 0 1 9 16 : 16 9
3. TJ Sokol Lázně Velké Losiny 4 2 1 1 7 18,5 : 13,5 13
4. TJ Slavia Hradec Králové B 4 2 1 1 7 18,5 : 13,5 12
5. 2222 ŠK Polabiny C 4 2 1 1 7 16,5 : 15,5 7
6. ŠK Ústí nad Orlicí 4 2 0 2 6 17 : 15 10
7. ŠK ZVU Engineering Lípa A 4 2 0 2 6 17 : 15 9
8. Tatran Litovel B 4 2 0 2 6 15,5 : 16,5 8
9. 2222 ŠK Polabiny B 4 1 2 1 5 16 : 16 6
10. TJ ŠO Chrudim 4 1 1 2 4 14,5 : 17,5 8
11. ŠK Rapid Pardubice B 4 1 0 3 3 13 : 19 7
12. ŠK 1921 Zábřeh 4 0 0 4 0 12 : 20 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.