Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - páté kolo 10.01.16

V pátém kole 2.ligy skupiny D v zvítězily Polabiny B nad Vysokým Mýtem těsně 4,5:3,5 a Rapid B podlehl Polabinám C 2,5:5,5, zbývajícím našim družstvům se nedařilo - Chrudim podlehla Rychnovu n/Kn. 2:6 a Ústí n/O. podlehlo Hradci Králové B 2,5:5,5.
Další výsledky: Litovel B - Zábřeh 4,5:3,5, Lípa - Velké Losiny 3,5:4,5


Výsledky na šachovnicích - 5.kolo
 
TJ ŠO Chrudim - Region Panda Rychnov n. Kněž.   ŠK Rapid Pardubice B - 2222 ŠK Polabiny C
Bujnoch Radek 2265F 0 - 1 2416F Sabuk Piotr (C) Prandstetter Eduard 2243F 0 - 1 2341F Půlpán Jakub (V)
Hlaváček Robert 2181F 0 - 1 2320F Zeberski Jakub (C) Smutný Jan (H) 2202F ½ - ½ 2316F Macháň Jan (V)
Malivánek Jiří 2108F ½ - ½ 2227F Kracík Tomáš Kastner Oldřich (H) 2073F ½ - ½ 2276F Hošek Milan (V)
Němec Pavel 2236F ½ - ½ 2168F Marečková Martina Hlavnička Jiří 2172F ½ - ½ 2132F Szücs Matyáš
Krys Jaromír 2046F 0 - 1 1992F Ježek Adam Veselý Tomáš 2043F 0 - 1 2029F Liduch Filip
Česenek Jan 1918F 0 - 1 2128F Novotný Josef Sýkora Josef 2073F 0 - 1 2088F Řezníček Dominik
Komárek David (H) 2150F 1 - 0 2069F Buločkin Martin Vávra Radim 2096F ½ - ½ 2006F Cach Jakub
Česenek Vladimír 1735F 0 - 1 1916F Daniel Jiří Hájek Jaroslav (H) 1882F ½ - ½ 1938F Půlpán Matěj
  2 : 6     :  
 
ŠK Ústí nad Orlicí - TJ Slavia Hradec Králové B   Tatran Litovel B - ŠK 1921 Zábřeh
Havelka Josef (H) 2271F ½ - ½ 2330F Nun Jiří (V) Vaněk Ladislav 2246F 1 - 0 2102F Strašil Pavel
Grundman Václav (H) 2033F ½ - ½ 2218F Němec Zbyněk Krejčí Jan 2167F ½ - ½ 2147F Zapletal Jiří
Hurt Lukáš (H) 2118F 0 - 1 2011F Ptáček Tomáš Neoral Antonín 2139F ½ - ½ 2086F Sohr Vladimír
Holásek Pavel 2020F 0 - 1 2139F Šafařík Jakub Mohapl Petr 2110F 1 - 0 2068F Doležel Jaromír (H)
Poslušný Martin 1951F 1 - 0 2091F Jezbera Jiří Gerych Jan 1989F 1 - 0 2078F Stratil Petr
Švub Jan 1928F 0 - 1 2150F Novák Radomír Fiala Vlastimil (H) 2028F 0 - 1 2008F Opravil Karel
Kameník David 1821F ½ - ½ 2011F Tichý Miroslav Pavlík Petr 1941F ½ - ½ 2051F Navrátil Jiří (H)
Vencl Jiří 1765N 0 - 1 1887F Šolc Filip Zapletal Milan (H) 1894F 0 - 1 1969F Urbášek Oleg (H)
  :     :  
 
2222 ŠK Polabiny B - ŠK Vysoké Mýto   ŠK ZVU Engineering Lípa A - TJ Sokol Lázně Velké Losiny
Jedlička Aleš (V) 2268F ½ - ½ 2380F Sabol Marian Jirásek Pavel 2318F ½ - ½ 2351F Stratil Ladislav
Hrabuša Matěj (C) 2298F 1 - 0 2126F Trhal Tomáš Jedlička Luboš 2252F 0 - 1 2064F Valenta Vít
Čižinský Petr 2203F 1 - 0 2132F Kosek Marek Fiedler Bedřich 2131F 0 - 1 2200F Vaculík Jakub
Novotný Michal (V) 2286F ½ - ½ 2073F Kosek Jiří Šmíd Jaroslav 2073F 0 - 1 2178F Malý Marek
Mojžíš Jaroslav 2149F ½ - ½ 2077F Doseděl Jiří Vařejčko Josef (H) 2224F 1 - 0 2004F Kopecký Roman
Kourek Josef 2057F ½ - ½ 2080F Ptáček Luboš Hájek Jiří (H) 2092F 1 - 0 2067F Bureš Vladimír
Trojan Luboš 2044F 0 - 1 2042F Houška Bronislav (H) Šedivý Martin 2039F 1 - 0 1783F Lužíková Nicola
Just Pavel 1981F ½ - ½ 1979F Lipavský Dušan Němec Otakar 1902F 0 - 1 1949N Vodák Rostislav
  :     :  
Tabulka po 5. kole
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Region Panda Rychnov n. Kněž. 4 0 1 12 23,5 16
2. TJ Slavia Hradec Králové B 3 1 1 10 24 16
3. TJ Sokol Lázně Velké Losiny 3 1 1 10 23 17
4. 2222 ŠK Polabiny C 3 1 1 10 22 10
5. Tatran Litovel B 3 0 2 9 20 11
6. ŠK Vysoké Mýto 3 0 2 9 19,5 10
7. 2222 ŠK Polabiny B 2 2 1 8 20,5 8
8. ŠK ZVU Engineering Lípa A 2 0 3 6 20,5 12
9. ŠK Ústí nad Orlicí 2 0 3 6 19,5 11
10. TJ ŠO Chrudim 1 1 3 4 16,5 9
11. ŠK Rapid Pardubice B 1 0 4 3 15,5 7
12. ŠK 1921 Zábřeh 0 0 5 0 15,5 7

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.