Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - šesté kolo 24.01.16

Šesté kolo kole 2.ligy skupiny D pěkně zamíchalo tabulkou. Z našich zástupců vyhráli Rapid B ve Vysokém Mýtě 4,5:3,5 a Ústí n/O. v Chrudimi 5:3, Polabiny B remizovaly v Hradci Králové 4:4 a Polabiny C podlehly doma Litovli B 3,5:4,5.
Další výsledky: Rychnov n/Kn. - Velké Losiny 5:3, Zábřeh - Lípa 4,5:3,5


2. ČL 2015/2016 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 24. 01. 2016
Panda Rychnov n. Kněž. – Sokol Lázně V. Losiny ŠK 1921 Zábřeh – ŠK ZVU Engineering Lípa A
Rozhodčí: Daniel Jiří Rozhodčí: Vicenec Roman
1. Sabuk P. C 2416 1:0 Žilka Š. H 2519 1. Strašil P. 2102 0:1 Jedlička L. 2252
2. Kačírek P. 2287 1/2 Stratil L. 2351 2. Zapletal J. 2147 1/2 Fiedler B. 2131
3. Kracík T. 2227 1/2 Valenta V. 2064 3. Sohr V. 2086 1:0 Šmíd J. 2073
4. Machlowski S. 2100 1:0 Vaculík J. 2200 4. Doležel J. H 2068 0:1 Vařejčko J. H 2224
5. Novotný J. 2128 1/2 Malý M. 2178 5. Opravil K. 2008 1:0 Hájek J. H 2092
6. Buločkin M. 2069 1/2 Hastík S. 2004 6. Navrátil J. H 2051 1/2 Novák L. 1937
7. Daniel J. 1916 0:1 Kubíček A. 2179 7. Vicenec R. 2043 1/2 Němec O. 1902
8. Slavík J. H 1936 1:0 Kopecký R. 2004 8. Urbášek O. H 1969 1:0 Tobišková P. 1772
5 : 3 4,5 : 3,5
2222 ŠK Polabiny C – Tatran Litovel B ŠK Vysoké Mýto – ŠK Rapid Pardubice B
Rozhodčí: Kvapil Pavel Rozhodčí: Kosek Jiří
1. Půlpán J. V 2341 1:0 Bělunek V. 2260 1. Sabol M. 2380 1/2 Prandstetter E. 2243
2. Hošek M. V 2276 0:1 Vaněk L. 2246 2. Červený P. H 2278 0:1 Smutný J. H 2202
3. Szücs M. 2132 1:0 Krejčí J. 2167 3. Trhal T. 2126 1/2 Kastner O. H 2073
4. Liduch F. 2029 1/2 Neoral A. 2139 4. Kosek J. 2073 1/2 Hlavnička J. 2172
5. Melichar V. 1911 0:1 Gerych J. 1989 5. Lorenc O. H 2076 0:1 Veselý T. 2043
6. Nešpůrek P. 1806 1/2 Fiala V. H 2028 6. Doseděl J. 2077 1/2 Sýkora J. 2073
7. Cach J. 2006 0:1 Pán V. H 1988 7. Ptáček L. 2080 1:0 Hennig T. 2055
8. Ludvík T. 1830 1/2 Pavlík P. 1941 8. Houška B. H 2042 0:1 Hájek J. H 1882
3,5 : 4,5 3 : 5
TJ Slavia Hradec Králové B – 2222 ŠK Polabiny B TJ ŠO Chrudim – ŠK Ústí nad Orlicí
Rozhodčí: Marek Petr Rozhodčí: Němec Pavel
1. Nun J. V 2330 1:0 Jedlička A. V 2268 1. Bujnoch R. 2265 0:1 Havelka J. H 2271
2. Ringel Z. 2227 0:1 Hrabuša M. C 2298 2. Malivánek J. 2108 1/2 Pokorný T. H 2241
3. Ptáček T. 2011 1:0 Čižinský P. 2203 3. Němec P. 2236 0:1 Šmajzr M. 2185
4. Šafařík J. 2139 0:1 Novotný M. V 2286 4. Krys J. 2046 0:1 Grundman V. H 2033
5. Jezbera J. 2091 1:0 Mojžíš J. 2149 5. Česenek J. 1918 0:1 Holásek P. 2020
6. Novák R. 2150 1/2 Vlčková K. 1915 6. Ždímal P. 1772 1:0 Poslušný M. 1951
7. Steiner P. 1814 1/2 Trojan L. 2044 7. Říha V. H 1904 1:0 Švub J. 1928
8. Nosek J. 1977 0:1 Černý J. 1992 8. Komárek D. H 2150 1/2 Volf J. 2046
4 : 4 3 : 5
TABULKA PO 6. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Region Panda Rychnov n. Kněž. 6 5 0 1 15 28,5 : 19,5 19
2. Tatran Litovel B 6 4 0 2 12 24,5 : 23,5 14
3. TJ Slavia Hradec Králové B 6 3 2 1 11 28 : 20 19
4. TJ Sokol Lázně Velké Losiny 6 3 1 2 10 26 : 22 18
5. 2222 ŠK Polabiny C 6 3 1 2 10 25,5 : 22,5 12
6. ŠK Ústí nad Orlicí 6 3 0 3 9 24,5 : 23,5 15
7. 2222 ŠK Polabiny B 6 2 3 1 9 24,5 : 23,5 11
8. ŠK Vysoké Mýto 6 3 0 3 9 22,5 : 25,5 11
9. ŠK ZVU Engineering Lípa A 6 2 0 4 6 24 : 24 14
10. ŠK Rapid Pardubice B 6 2 0 4 6 20,5 : 27,5 10
11. TJ ŠO Chrudim 6 1 1 4 4 19,5 : 28,5 11
12. ŠK 1921 Zábřeh 6 1 0 5 3 20 : 28 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.