Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - sedmé kolo 07.02.16

V sedmém kole 2.ligy skupiny D se našim celkům moc nedařilo - Polabiny B prohrály v krajském derby s Chrudimí vysoko 2:6, Ústí n/O. prohrálo doma s Rychnovem n/Kn. 3,5:4,5, Rapid B prohrál rovněž doma s Hradcem Králové B 3:5 a také Polabiny C prohrály v Lípě 3,5:4,5, jediné vítězství uhrálo Vysoké Mýto v Litovli v poměru 4,5:3,5.
Další výsledky: Velké Losiny - Zábřeh 3,5:4,5 (!)


2. ČL 2015/2016 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 07. 02. 2016
ŠK Ústí nad Orlicí – Region Panda Rychnov n. Kněž. 2222 ŠK Polabiny B – TJ ŠO Chrudim
Rozhodčí: Šmajzr Martin Rozhodčí: Novotný Michal
1. Havelka J. H 2291 1/2 Sabuk P. C 2410 1. Jedlička A. V 2270 1/2 Bujnoch R. 2249
2. Šmajzr M. 2196 1/2 Zeberski J. C 2323 2. Čižinský P. 2191 0:1 Hlaváček R. 2175
3. Grundman V. H 2089 1/2 Kracík T. 2219 3. Novotný M. V 2277 1:0 Malivánek J. 2115
4. Hurt L. H 2100 1/2 Marečková M. 2170 4. Mojžíš J. 2135 0:1 Němec P. 2223
5. Holásek P. 2020 1:0 Machlowski S. 2113 5. Hostinský J. 2166 0:1 Česenek J. 1898
6. Mareš J. 1986 1/2 Somyk M. C 2023 6. Kourek J. 2045 0:1 Komárek D. H 2146
7. Poslušný M. 1950 0:1 Novotný J. 2123 7. Trojan L. 2018 0:1 Linhart Z. 1954
8. Vencl J. 1765 0:1 Buločkin M. 2083 8. Just P. 1971 1/2 Česenek V. 1712
3,5 : 4,5 2 : 6
ŠK Rapid Pardubice B – TJ Slavia Hradec Králové B Tatran Litovel B – ŠK Vysoké Mýto
Rozhodčí: Veselý Tomáš Rozhodčí: Kosek Jiří
1. Smutný J. H 2217 0:1 Nun J. V 2328 1. Beil Z. 2201 1/2 Sabol M. 2334
2. Veselý T. 2051 0:1 Možný M. V 2286 2. Krejčí J. 2155 1/2 Trhal T. 2122
3. Sýkora J. 2049 1/2 Němec Z. 2213 3. Neoral A. 2135 1/2 Kosek M. 2124
4. Novotný A. 1923 1/2 Ptáček T. 2057 4. Mohapl P. 2119 1/2 Kosek J. 2076
5. Hennig T. 2052 1/2 Šafařík J. 2126 5. Zbořil T. H 2126 1/2 Doseděl J. 2076
6. Hájek J. H 1892 0:1 Jezbera J. 2098 6. Gerych J. 2009 0:1 Ptáček L. 2083
7. Schaffer O. H 1778 1:0 Šolc F. 1857 7. Fiala V. H 2006 0:1 Houška B. H 2017
8. Seidl Z. 1847 1/2 Steiner P. 1820 8. Pavlík P. 1934 1/2 Lipavský D. 1974
3 : 5 3 : 5
ŠK ZVU Engineering Lípa A – 2222 ŠK Polabiny C TJ Sokol Lázně Velké Losiny – ŠK 1921 Zábřeh
Rozhodčí: Šmíd Jaroslav Rozhodčí: Vaculík Jakub
1. Jirásek P. 2319 1:0 Půlpán J. V 2346 1. Valenta V. 2090 1/2 Strašil P. 2091
2. Jedlička L. 2226 0:1 Macháň J. V 2313 2. Vaculík J. 2204 1/2 Zapletal J. 2149
3. Fiedler B. 2129 1/2 Hošek M. V 2258 3. Malý M. 2192 1/2 Sohr V. 2102
4. Šmíd J. 2047 1:0 Szücs M. 2154 4. Hastík S. 1996 0:1 Doležel J. H 2053
5. Vařejčko J. H 2241 1:0 Liduch F. 2037 5. Kubíček A. 2183 1/2 Opravil K. 2038
6. Hájek J. H 2090 1/2 Řezníček D. 2118 6. Kopecký R. 1979 1/2 Navrátil J. H 2039
7. Šedivý M. 2043 1/2 Cach J. 1978 7. Vodák R. 1949 1/2 Vicenec R. 2039
8. Novák L. 1941 0:1 Půlpán M. 1935 8. Frnka R. 2182 1/2 Růžička M. 2040
4,5 : 3,5 3,5 : 4,5
TABULKA PO 7. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Region Panda Rychnov n. Kněž. 7 6 0 1 18 33 : 23 21
2. TJ Slavia Hradec Králové B 7 4 2 1 14 33 : 23 22
3. Tatran Litovel B 7 4 0 3 12 27,5 : 28,5 14
4. ŠK Vysoké Mýto 7 4 0 3 12 27,5 : 28,5 13
5. TJ Sokol Lázně Velké Losiny 7 3 1 3 10 29,5 : 26,5 18
6. 2222 ŠK Polabiny C 7 3 1 3 10 29 : 27 14
7. ŠK ZVU Engineering Lípa A 7 3 0 4 9 28,5 : 27,5 17
8. ŠK Ústí nad Orlicí 7 3 0 4 9 28 : 28 16
9. 2222 ŠK Polabiny B 7 2 3 2 9 26,5 : 29,5 12
10. TJ ŠO Chrudim 7 2 1 4 7 25,5 : 30,5 16
11. ŠK 1921 Zábřeh 7 2 0 5 6 24,5 : 31,5 11
12. ŠK Rapid Pardubice B 7 2 0 5 6 23,5 : 32,5 11

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.