Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - osmé kolo 21.02.16

V osmém kole 2.ligy skupiny D se hrála dvě krajská derby, v nichž byli úspěšnější hosté - Rapid B zvítězil v Chrudimi 5,5:2,5 a Polabiny B vyhrály v Ústí n/O. těsně 4,5:3,5. V dalších zápasech Polabiny C odehrály doma s Velkými Losinami bezbarvou remizu 4:4 a Vysoké Mýto podlehlo doma Lípě 2,5:5,5.
Další výsledky: Rychnov n/Kn. - Zábřeh 4,5:3,5, Hradec Králové B - Litovel B 4,5:3,5


2. ČL 2015/2016 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 8. KOLA HRANÉHO 21. 02. 2016
Region Panda Rychnov n. Kněž. – ŠK 1921 Zábřeh 2222 ŠK Polabiny C – TJ Sokol Lázně Velké Losiny
Rozhodčí: Daniel Jiří Rozhodčí: Melichar Vojtěch
1. Sabuk P. C 2410 1/2 Zapletal J. 2149 1. Szücs M. 2154 1/2 Vaculík J. 2204
2. Zeberski J. C 2323 1:0 Sohr V. 2102 2. Řezníček D. 2118 1/2 Malý M. 2192
3. Kačírek P. 2289 1/2 Doležel J. H 2053 3. Melichar V. 1903 1/2 Hastík S. 1996
4. Novotný J. 2123 0:1 Navrátil J. H 2039 4. Cach J. 1978 1/2 Kopecký R. 1979
5. Buločkin M. 2083 1/2 Vicenec R. 2039 5. Půlpán M. 1935 1/2 Bureš V. 2019
6. Daniel J. 1919 1:0 Urbášek O. H 1975 6. Žejdlík P. 1778 1/2 Lužíková N. 1779
7. Slavík J. H 1935 1/2 Krahula P. 1863 7. Gregor J. 1756 1/2 Viktorin P. 1766
8. Horák J. 1504 1/2 Reichl R. 1815 8. Cach O. 1705 1/2 Lužík L. 1679
4,5 : 3,5 4 : 4
ŠK Vysoké Mýto – ŠK ZVU Engineering Lípa A TJ Slavia Hradec Králové B – Tatran Litovel B
Rozhodčí: Kosek Jiří Rozhodčí: Marek Petr
1. Sabol M. 2334 1/2 Jirásek P. 2319 1. Nun J. V 2328 0:1 Bělunek V. 2250
2. Červený P. H 2273 1/2 Jedlička L. 2226 2. Možný M. V 2286 1:0 Vaněk L. 2269
3. Trhal T. 2122 1/2 Fiedler B. 2129 3. Prymula R. V 2260 1/2 Beil Z. 2201
4. Kosek M. 2124 1/2 Šmíd J. 2047 4. Pokorný Z. 2289 1:0 Krejčí J. 2155
5. Kosek J. 2076 0:1 Vařejčko J. H 2241 5. Ptáček T. 2057 1:0 Neoral A. 2135
6. Doseděl J. 2076 0:1 Hájek J. H 2090 6. Šafařík J. 2126 1:0 Gerych J. 2009
7. Ptáček L. 2083 1/2 Šedivý M. 2043 7. Marek P. 2000 0:1 Pán V. H 2017
8. Houška B. H 2017 0:1 Novák L. 1941 8. Steiner P. 1820 0:1 Pavlík P. 1934
2,5 : 5,5 4,5 : 3,5
TJ ŠO Chrudim – ŠK Rapid Pardubice B ŠK Ústí nad Orlicí – 2222 ŠK Polabiny B
Rozhodčí: Němec Pavel Rozhodčí: Šmajzr Martin
1. Bujnoch R. 2249 0:1 Smutný J. H 2217 1. Havelka J. H 2291 1:0 Jedlička A. V 2270
2. Hlaváček R. 2175 1/2 Kastner O. H 2059 2. Pokorný T. H 2243 1/2 Hrabuša M. C 2319
3. Malivánek J. 2115 1/2 Hlavnička J. 2168 3. Pekař V. H 2166 1/2 Čižinský P. 2191
4. Němec P. 2223 0:1 Veselý T. 2051 4. Šmajzr M. 2196 1/2 Novotný M. V 2277
5. Krys J. 2024 1/2 Sýkora J. 2049 5. Mareš J. 1986 0:1 Mojžíš J. 2135
6. Česenek J. 1898 0:1 Vávra R. 2100 6. Poslušný M. 1950 0:1 Vlčková K. 1921
7. Komárek D. H 2146 1:0 Hennig T. 2052 7. Švub J. 1915 1/2 Lahner J. 2313
8. Linhart Z. 1954 0:1 Seidl Z. 1847 8. Volf J. 2042 1/2 Trojan L. 2018
2,5 : 5,5 3,5 : 4,5
TABULKA PO 8. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Region Panda Rychnov n. Kněž. 8 7 0 1 21 37,5 : 26,5 23
2. TJ Slavia Hradec Králové B 8 5 2 1 17 37,5 : 26,5 26
3. ŠK ZVU Engineering Lípa A 8 4 0 4 12 34 : 30 20
4. Tatran Litovel B 8 4 0 4 12 31 : 33 17
5. 2222 ŠK Polabiny B 8 3 3 2 12 31 : 33 14
6. ŠK Vysoké Mýto 8 4 0 4 12 30 : 34 13
7. TJ Sokol Lázně Velké Losiny 8 3 2 3 11 33,5 : 30,5 18
8. 2222 ŠK Polabiny C 8 3 2 3 11 33 : 31 14
9. ŠK Ústí nad Orlicí 8 3 0 5 9 31,5 : 32,5 17
10. ŠK Rapid Pardubice B 8 3 0 5 9 29 : 35 15
11. TJ ŠO Chrudim 8 2 1 5 7 28 : 36 17
12. ŠK 1921 Zábřeh 8 2 0 6 6 28 : 36 12

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.