Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - deváté kolo 13.03.16

V devátém kole 2.ligy skupiny D podlehl Rapid B v krajském derby Ústí n/O. 3:5, Polabiny C přivezly tři body ze Zábřehu za výhru 5:3, Chrudim přivezla 1 bod z Litovle za remizu 4:4, stejný výsledek 4:4 zapsalo Vysoké Mýto za remizu ve Velkých Losinách a Polabiny B nestačily doma na Rychnov n/Kn. a podlehly mu 3,5:4,5.
Další výsledky: Lípa - Hradec Králové B 4,5:3,5
Dvě kola před koncem soutěže je již znám vítěz a postupující do 1.ligy, kterým se stává Rychnov n/Kn..


2. ČL 2015/2016 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 13. 03. 2016
2222 ŠK Polabiny B – Region Panda Rychnov n. Kněž. ŠK Rapid Pardubice B – ŠK Ústí nad Orlicí
Rozhodčí: Daniel Jiří Rozhodčí: Veselý Tomáš
1. Jedlička A. V 2253 1:0 Sabuk P. C 2405 1. Smutný J. H 2221 1:0 Pokorný T. H 2257
2. Hrabuša M. C 2329 1/2 Zeberski J. C 2324 2. Kastner O. H 2068 0:1 Pekař V. H 2174
3. Novotný M. V 2279 1/2 Machlowski S. 2096 3. Hlavnička J. 2157 1/2 Šmajzr M. 2202
4. Mojžíš J. 2137 1:0 Somyk M. C 2033 4. Veselý T. 2058 1:0 Grundman V. H 2106
5. Hostinský J. 2162 0:1 Ježek A. 2002 5. Sýkora J. 2033 1/2 Zeinert M. 2122
6. Vlčková K. 1925 0:1 Novotný J. 2113 6. Vávra R. 2095 0:1 Holásek P. 2033
7. Trojan L. 2010 0:1 Buločkin M. 2068 7. Novotný A. 1945 0:1 Mareš J. 1981
8. Just P. 1972 1/2 Daniel J. 1957 8. Hennig T. 2058 0:1 Poslušný M. 1934
3,5 : 4,5 3 : 5
Tatran Litovel B – TJ ŠO Chrudim ŠK ZVU Engineering Lípa A – TJ Slavia Hradec Králové B
Rozhodčí: Mohapl Petr Rozhodčí: Jirásek Pavel
1. Bělunek V. 2265 0:1 Bujnoch R. 2246 1. Jirásek P. 2330 1/2 Možný M. V 2295
2. Vaněk L. 2260 1/2 Hlaváček R. 2182 2. Jedlička L. 2225 1/2 Němec Z. 2209
3. Beil Z. 2205 1:0 Malivánek J. 2111 3. Fiedler B. 2125 1/2 Ptáček T. 2074
4. Krejčí J. 2132 1/2 Němec P. 2216 4. Vařejčko J. H 2228 1:0 Šafařík J. 2123
5. Neoral A. 2123 0:1 Krys J. 2025 5. Hájek J. H 2080 0:1 Döring R. 2147
6. Mohapl P. 2116 0:1 Česenek J. 1957 6. Šedivý M. 2031 1/2 Novák R. 2148
7. Zbořil T. H 2137 1:0 Komárek D. H 2180 7. Rojíková L. 2009 1/2 Nun J. 2201
8. Gerych J. 1994 1:0 Němec B. 1888 8. Tobišková P. 1766 1:0 Šolc F. 1853
4 : 4 4,5 : 3,5
TJ Sokol Lázně Velké Losiny – ŠK Vysoké Mýto ŠK 1921 Zábřeh – 2222 ŠK Polabiny C
Rozhodčí: Malý Marek Rozhodčí: Vicenec Roman
1. Žůrek M. H 2358 1/2 Sabol M. 2336 1. Strašil P. 2107 0:1 Půlpán J. V 2319
2. Valenta V. 2063 1/2 Trhal T. 2130 2. Sohr V. 2105 0:1 Macháň J. V 2320
3. Malý M. 2191 1/2 Kosek M. 2128 3. Doležel J. H 2041 1/2 Hošek M. V 2250
4. Hastík S. 1994 0:1 Doseděl J. 2056 4. Opravil K. 2043 1/2 Szücs M. 2127
5. Kubíček A. 2171 1/2 Ptáček L. 2101 5. Navrátil J. H 2039 1/2 Liduch F. 2058
6. Kopecký R. 1973 1/2 Houška B. H 1998 6. Navrátil J. H 2076 0:1 Řezníček D. 2125
7. Lužíková N. 1780 1/2 Lipavský D. 1975 7. Vicenec R. 2035 1/2 Cach J. 1979
8. Frnka R. 2178 1:0 Ptáček M. 1748 8. Růžička M. 2038 1:0 Ludvík T. 1906
4 : 4 3 : 5
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Region Panda Rychnov n. Kněž. 9 8 0 1 24 42 : 30 26
2. TJ Slavia Hradec Králové B 9 5 2 2 17 41 : 31 27
3. ŠK ZVU Engineering Lípa A 9 5 0 4 15 38,5 : 33,5 22
4. 2222 ŠK Polabiny C 9 4 2 3 14 38 : 34 17
5. Tatran Litovel B 9 4 1 4 13 35 : 37 20
6. ŠK Vysoké Mýto 9 4 1 4 13 34 : 38 14
7. TJ Sokol Lázně Velké Losiny 9 3 3 3 12 37,5 : 34,5 19
8. ŠK Ústí nad Orlicí 9 4 0 5 12 36,5 : 35,5 21
9. 2222 ŠK Polabiny B 9 3 3 3 12 34,5 : 37,5 16
10. ŠK Rapid Pardubice B 9 3 0 6 9 32 : 40 17
11. TJ ŠO Chrudim 9 2 2 5 8 32 : 40 20
12. ŠK 1921 Zábřeh 9 2 0 7 6 31 : 41 13

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.