Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - desáté kolo 03.04.16

V předposledním desátém kole 2.ligy skupiny D remizovaly Polabiny B v místním derby s Rapidem B 4:4, Vysoké Mýto porazilo doma Zábřeh 5:3, Chrudim zvítězila také doma nad Lípou vysoko 6:2, Polabiny C přivezly bod z Rychnova n/Kn. za bezzubou remizu 4:4 a jen Ústí n/O. podlehlo doma Litovli B 3,5:4,5.
Další výsledky: Hradec Králové B - Velké Losiny 4,5:3,5
Zatímco vítězství a postup Rychnova n/Kn. byl jasný už dříve, prvním sestupujícím bude už Zábřeh, ale o dalších dvou rozhodne až poslední kolo.


2. ČL 2015/2016 – SKUPINA D 
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 03. 04. 2016
Region Panda Rychnov n. Kněž. – 2222 ŠK Polabiny C ŠK Vysoké Mýto – ŠK 1921 Zábřeh
Rozhodčí: Daniel Jiří Rozhodčí: Sabol Marian
1. Zeberski J. C 2315 1/2 Macháň J. V 2328 1. Sabol M. 2337 1:0 Strašil P. 2099
2. Kačírek P. 2283 1/2 Hošek M. V 2245 2. Červený P. H 2286 1:0 Sohr V. 2096
3. Marečková M. 2173 1/2 Řezníček D. 2165 3. Kosek M. 2130 1/2 Doležel J. H 2043
4. Nývlt O. H 1964 1/2 Cach J. 1974 4. Kosek J. 2072 1/2 Stratil P. 2066
5. Daniel J. 1956 1/2 Půlpán M. 1923 5. Lorenc O. H 2063 1/2 Opravil K. 2053
6. Ševčík R. 1718 1/2 Gregor J. 1748 6. Doseděl J. 2062 1/2 Navrátil J. H 2045
7. Daniel R. 1695 1/2 Cach O. 1701 7. Ptáček L. 2105 1:0 Vicenec R. 2030
8. Horák J. 1578 1/2 Bureš M. 1589 8. Houška B. H 2012 0:1 Nesporý Š. 1440
4 : 4 5 : 3
TJ Slavia Hradec Králové B – TJ Sokol Lázně Velké Losiny TJ ŠO Chrudim – ŠK ZVU Engineering Lípa A
Rozhodčí: Marek Petr Rozhodčí: Krys Jaromír
1. Nun J. V 2321 1/2 Stratil L. 2350 1. Bujnoch R. 2257 1:0 Jirásek P. 2329
2. Možný M. V 2295 1/2 Valenta V. 2076 2. Hlaváček R. 2184 1:0 Jedlička L. 2225
3. Ringel Z. 2218 1:0 Vaculík J. 2215 3. Malivánek J. 2104 1:0 Fiedler B. 2122
4. Pokorný Z. 2279 0:1 Malý M. 2193 4. Němec P. 2214 1/2 Šmíd J. 2053
5. Ptáček T. 2077 0:1 Hastík S. 1989 5. Krys J. 2038 0:1 Vařejčko J. H 2230
6. Šafařík J. 2112 1:0 Kopecký R. 1975 6. Česenek J. 1985 1:0 Hájek J. H 2069
7. Jezbera J. 2100 1:0 Lužík L. 1682 7. Říha V. H 1850 1/2 Šedivý M. 2034
8. Marek P. 1953 1/2 Frnka R. 2180 8. Komárek D. H 2159 1:0 Tobišková P. 1783
4,5 : 3,5 6 : 2
ŠK Ústí nad Orlicí – Tatran Litovel B 2222 ŠK Polabiny B – ŠK Rapid Pardubice B
Rozhodčí: Šmajzr Martin Rozhodčí: Veselý Tomáš
1. Havelka J. H 2274 1/2 Bělunek V. 2260 1. Jedlička A. V 2280 1:0 Prandstetter E. 2241
2. Pokorný T. H 2250 1/2 Vaněk L. 2244 2. Hrabuša M. C 2322 0:1 Smutný J. H 2232
3. Šmajzr M. 2201 1/2 Beil Z. 2215 3. Novotný M. V 2276 1:0 Kastner O. H 2061
4. Grundman V. H 2087 0:1 Krejčí J. 2134 4. Mojžíš J. 2144 1/2 Hlavnička J. 2158
5. Holásek P. 2045 0:1 Neoral A. 2109 5. Kourek J. 2017 1/2 Pačovský J. H 2214
6. Mareš J. 1990 1/2 Mohapl P. 2101 6. Vlčková K. 1920 1/2 Veselý T. 2069
7. Poslušný M. 1947 1/2 Gerych J. 1991 7. Trojan L. 2007 0:1 Sýkora J. 2035
8. Švub J. 1920 1:0 Pavlík P. 1938 8. Just P. 1965 1/2 Vávra R. 2083
3,5 : 4,5 4 : 4
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Region Panda Rychnov n. Kněž. 10 8 1 1 25 46 : 34 26
2. TJ Slavia Hradec Králové B 10 6 2 2 20 45,5 : 34,5 30
3. Tatran Litovel B 10 5 1 4 16 39,5 : 40,5 22
4. ŠK Vysoké Mýto 10 5 1 4 16 39 : 41 17
5. 2222 ŠK Polabiny C 10 4 3 3 15 42 : 38 17
6. ŠK ZVU Engineering Lípa A 10 5 0 5 15 40,5 : 39,5 23
7. 2222 ŠK Polabiny B 10 3 4 3 13 38,5 : 41,5 18
8. TJ Sokol Lázně Velké Losiny 10 3 3 4 12 41 : 39 21
9. ŠK Ústí nad Orlicí 10 4 0 6 12 40 : 40 22
10. TJ ŠO Chrudim 10 3 2 5 11 38 : 42 25
11. ŠK Rapid Pardubice B 10 3 1 6 10 36 : 44 19
12. ŠK 1921 Zábřeh 10 2 0 8 6 34 : 46 14

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.