Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - jedenácté kolo 17.04.16

V posledním jedenáctém kole 2.ligy skupiny D nestačily v boji o bronz Polabiny C doma na Vysoké Mýto a po těsné prohře 3,5:4,5 mu musely poblahopřát ke třetí příčce v tabulce. Polabiny B jistily setrvání ve druhé lize mírumilovnou remizou 4:4 v Litovli a totéž se (ale až po dlouhém boji) podařilo i Ústí n/O. v Lípě. Chrudim v klíčovém boji o záchranu nenašla ve Velkých Losinách recept na výhru nad místním celkem a po prohře 5,5:2,5 soutěž opouští. V důsledku ostatních výsledků nestačila Rapidu B ani domácí výhra 4,5:3,5 nad hodně děravým vítězem soutěže Rychnovem n/Kn. a i on se s druhou ligou musí rozloučit.
Další výsledky: V posledním utkání si Zábřeh doma alespoň vylepšil svou bilanci výhrou nad demotivovaným a navíc nekompletním Hradcem Králové B v poměru 5,5:2,5
O vítězství a postupu družstva Rychnova n/Kn. bylo rozhodnuto již dávno, k již jistému sestupujícímu Zábřehu se díky výsledkům posledního kola přidala ještě Chrudim a také Rapid Pardubice B. Po hodně dlouhé době tak letos z 2.ligy sestupuje víc družstev z PDŠS (2) než do ní postupuje (1). Sestup dvou družstev navíc znamená, že Krajský přebor 1.třídy letos opustí i desáté družstvo Svitav.


2. ČL 2015/2016 – SKUPINA D VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 17. 04. 2016
 
ŠK Rapid Pardubice B – Region Panda Rychnov n. Kněž. Tatran Litovel B – 2222 ŠK Polabiny B
Rozhodčí: Veselý Tomáš Rozhodčí: Volek Karel
1. Prandstetter E. 2241 1/2 Machlowski S. 2110 1. Beil Z. 2215 1/2 Jedlička A. V 2280
2. Smutný J. H 2232 0:1 Somyk M. C 2029 2. Krejčí J. 2134 1/2 Hrabuša M. C 2322
3. Kastner O. H 2061 1:0 Ježek A. 2016 3. Neoral A. 2109 1/2 Novotný M. V 2276
4. Pačovský J. H 2214 1:0 Novotný J. 2090 4. Mohapl P. 2101 1/2 Mojžíš J. 2144
5. Veselý T. 2069 0:1 Buločkin M. 1941 5. Zbořil T. H 2148 1/2 Navrátil F. 2133
6. Sýkora J. 2035 1/2 Daniel J. 1956 6. Gerych J. 1991 1/2 Trojan L. 2007
7. Novotný A. 1929 1:0 Slavík J. H 1925 7. Fiala V. H 1994 1/2 Just P. 1965
8. Seidl Z. 1874 1/2 Daniel R. 1695 8. Zapletal M. H 1869 1/2 Törvenyi R. 1984
4,5 : 3,5 4 : 4
ŠK ZVU Engineering Lípa A – ŠK Ústí nad Orlicí TJ Sokol Lázně Velké Losiny – TJ ŠO Chrudim
Rozhodčí: Šmíd Jaroslav Rozhodčí: Vaculík Jakub
1. Jirásek P. 2329 1/2 Havelka J. H 2274 1. Sieciechowicz C 2444 0:1 Bujnoch R. 2257
2. Jedlička L. 2225 1/2 Pokorný T. H 2250 2. Stratil L. 2350 1/2 Hlaváček R. 2184
3. Fiedler B. 2122 1/2 Šmajzr M. 2201 3. Žůrek M. H 2358 1/2 Malivánek J. 2104
4. Šmíd J. 2053 1/2 Grundman V. H 2087 4. Valenta V. 2076 1:0 Němec P. 2214
5. Vařejčko J. H 2230 1:0 Holásek P. 2045 5. Vaculík J. 2215 1:0 Krys J. 2038
6. Hájek J. H 2069 1/2 Mareš J. 1990 6. Malý M. 2193 1:0 Česenek J. 1985
7. Šedivý M. 2034 1/2 Poslušný M. 1947 7. Hastík S. 1989 1/2 Ždímal P. 1765
8. Tobišková P. 1783 0:1 Volf J. 2014 8. Kubíček A. 2169 1:0 Říha V. H 1850
4 : 4 5,5 : 2,5
ŠK 1921 Zábřeh – TJ Slavia Hradec Králové B 2222 ŠK Polabiny C – ŠK Vysoké Mýto
Rozhodčí: Vicenec Roman Rozhodčí: John Jiří
1. Strašil P. 2099 1/2 Ringel Z. 2218 1. Půlpán J. V 2337 1/2 Sabol M. 2337
2. Zapletal J. 2156 1:0 Šafařík J. 2112 2. Macháň J. V 2328 1/2 Trhal T. 2123
3. Sohr V. 2096 1/2 Novák R. 2137 3. Szücs M. 2130 1:0 Kosek M. 2130
4. Doležel J. H 2043 1:0 Marek P. 1953 4. Liduch F. 2055 1/2 Kosek J. 2072
5. Opravil K. 2053 0:1 Šolc F. 1823 5. Řezníček D. 2165 0:1 Doseděl J. 2062
6. Navrátil J. H 2045 1:0 Steiner P. 1814 6. Melichar V. 1906 1/2 Ptáček L. 2105
7. Vicenec R. 2030 1/2 Nosek J. 1875 7. Půlpán M. 1923 0:1 Houška B. H 2012
8. Ptáček T. 1553 +:- 0 0 8. Ludvík T. 1780 1/2 Lipavský D. 1970
5,5 : 2,5 3,5 : 4,5
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Region Panda Rychnov n. Kněž. 11 8 1 2 25 49,5 : 38,5 28
2. TJ Slavia Hradec Králové B 11 6 2 3 20 48 : 40 31
3. ŠK Vysoké Mýto 11 6 1 4 19 43,5 : 44,5 19
4. Tatran Litovel B 11 5 2 4 17 43,5 : 44,5 22
5. ŠK ZVU Engineering Lípa A 11 5 1 5 16 44,5 : 43,5 24
6. TJ Sokol Lázně Velké Losiny 11 4 3 4 15 46,5 : 41,5 25
7. 2222 ŠK Polabiny C 11 4 3 4 15 45,5 : 42,5 18
8. 2222 ŠK Polabiny B 11 3 5 3 14 42,5 : 45,5 18
9. ŠK Ústí nad Orlicí 11 4 1 6 13 44 : 44 23
10. ŠK Rapid Pardubice B 11 4 1 6 13 40,5 : 47,5 22
11. TJ ŠO Chrudim 11 3 2 6 11 40,5 : 47,5 26
12. ŠK 1921 Zábřeh 11 3 0 8 9 39,5 : 48,5 18

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.