Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Bleskový turnaj Městečko Trnávka 27.03.16

V sobotu 26.března 2016 se v Městečku Trnávka uskutečnil 32.ročník tradičního bleskového turnaje, kterého se zúčastnilo 89 hráčů z 32 oddílů šesti krajů.
Stupně vítězů patřily favorizovaným hráčům v pořadí FM Marian Sabol z Vysokého Mýta, IM Martin Červený z Lysé n/L. a FM František Vrána ze Starého Města, nejlepší ženou byla Zdeňka Blümelová z Kroměříže.


32. ročník bleskového turnaje Městečko Trnávka 
Organizátor : Sokol Městečko Trnávka
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : JUDr.Izák Miloš
Hlavní rozhodčí : Ing.Šmajzr Martin
Bedenkzeit : 5 min/partie
Místo : Městečko Trnávka
Datum : 2016/03/26
Ø ELO turnaje : 1782
Konečné pořadí po 16 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 FM Sabol Marian  2329 Sk Vysoke Myto 14,5 142 164 146,75
2 1 FM Červený Martin  2411 Sk Joly Lysa Nad Labem 13 139,5 161 128,25
3 4 FM Vrána František  2197 Sk Stare Mesto 12 140 162,5 117,25
4 6   Závůrka Roman  2173 Oddil Sachu Sportovniho Klubu 11,5 136,5 158 107,25
5 7   Hrubeš Pavel  2150 Tj Lanskroun 10,5 139 160,5 95,75
6 9   Ptáček Luboš  2077 Sk Vysoke Myto 10,5 135,5 157,5 98,75
7 11   Zapletal Jiri  2051 Sokol Premyslovice 10 136,5 158 89,25
8 8   Navrátil František  2124 2222 Sk Polabiny, Z.S. 10 135 156 90,5
9 25   Blümelová Zdeňka  1950 Slavia Kromeriz 10 134,5 156,5 86,75
10 13   Boháček Milan  2042 Makkabi Boskovice 10 128 148,5 86,5
11 61   Baláž František  1705 TJ Sloup 10 122,5 143,5 87
12 3 FM Jedlička Aleš  2260 2222 Sk Polabiny, Z.S. 9,5 142 163 86,75
13 12   Hácha Aleš  2044 Sk Zikuda Turnov, Z.S. 9,5 134 154,5 86
14 41   Krušina Patrik  1854 Sk Svitavy 9,5 133 150,5 82,25
15 14   Kastner Oldrich  2039 Sk Bohemia Pardubice O.S. 9,5 128 150 82
16 29   Kašparovský Petr  1930 Sokol Konice 9,5 127 147,5 78,25
17 24   Jecha Petr  1952 2222 Sk Polabiny, Z.S. 9,5 126,5 146,5 80,75
18 45   Reichl st. Roman  1818 Sk 1921 Zabreh 9,5 123,5 142,5 78,25
19 18   Kalousek Vladimír  2017 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 9,5 121,5 142,5 77,75
20 31   Kučera Jan  1925 Sk Vysoke Myto 9,5 121,5 138 77,5
21 21   Mareš Jan  1977 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 9,5 120,5 138,5 77,5
22 27   Zdráhal Václav  1935 Sk Petrin Plzen 9,5 118,5 134,5 71,75
23 17   Solil Roman  2019 Tj Lanskroun 9 128 147 78,5
24 5   Šmajzr Martin  2190 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 9 125,5 145 79
25 20   Just Pavel  1983 2222 Sk Polabiny, Z.S. 9 125,5 144 73
26 34   Bartošová Lucie  1917 Tj Jiskra Litomysl 9 123 139 73,5
27 30   Pokladnik Martin  1928 Tj Sloup 9 118,5 137 72,5
28 46   Burian Michal  1800 Sokol Mestecko Trnavka 9 118 138,5 70
29 22   Dvořák Vladimír  1969 Sk Rosada Prostejov 9 118 135 72,25
30 16   Volf Jaroslav  2031 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 9 114 130,5 69,75
31 48   Bartoš Karel  1796 Sk Svitavy 9 113 130,5 68,75
32 26   Meleshko Andriy  1946 Tj Slovan Moravska Trebova 9 112,5 128,5 68
33 52   Ševčík Milan  1764 Sk Garde Lipovec 8,5 126,5 143,5 74
34 32   Šimek Zdeněk  1925 Tj Lokomotiva Ceska Trebova 8,5 124 139,5 69
35 15   Trojan Lubos  2034 2222 Sk Polabiny, Z.S. 8,5 121 139,5 69
36 19   Marek Jiri  2015 Tj Podluzan Prusanky 8,5 118 134,5 67
37 40   Sojma Zdenek  1864 Tj Slovan Moravska Trebova 8,5 116 132,5 66,75
38 39   Hubený Pavel  1878 Makkabi Boskovice 8,5 112 129,5 60,75
39 56   Schaffer David  1731 Tj Stefanydes Policka 8,5 112 127 61,75
40 23   Mareš st. Petr  1954 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 8,5 110,5 127,5 64,5
41 33   Zemánek Jan  1918 Makkabi Boskovice 8,5 107,5 121,5 59,75
42 55   Baránek Tomáš  1740 TJ Sloup 8,5 106,5 122 59,5
43 38   Hloušek Zdeněk  1879 Sk Garde Lipovec 8 122,5 139 64,5
44 57   Nešpor Jakub  1725 Tj Stefanydes Policka 8 118,5 134 61,5
45 42   Brácha Pavel  1845 Sk Rosada Prostejov 8 117 128,5 55,5
46 49   Veselý Miroslav  1789 Makkabi Boskovice 8 114,5 130 61,5
47 67   Buchta Martin  1647 Tj Stefanydes Policka 8 113 129 60
48 68   Liebl Pavel  1642 Jevicko 8 108,5 123,5 55,5
49 10   Chládek Václav  2055 Sk Garde Lipovec 8 107 122 54,5
50 35   Sodomka Adam  1905 Tj Stefanydes Policka 8 106 123,5 54,5
51 69   Nedelčev Radim  1623 Tj Spartak Chocen 8 104 118 51,25
52 59   Sedlák Ivo  1723 TJ Sloup 8 103,5 117 55,5
53 50   Lorenc Adam  1786 Tj Spartak Oez Letohrad 7,5 120 138,5 61,25
54 51   Kylar Pavel  1784 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 7,5 113 128,5 52,75
55 37   Grepl Pavel  1897 Tj Slovan Moravska Trebova 7,5 110 125,5 57
56 53   Marinov Peter  1759 Tj Spartak Chocen 7,5 109,5 125,5 51,25
57 58   Mareš ml. Petr  1723 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 7,5 107 121 51,25
58 65   Mastný Tomáš  1665 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 7,5 104,5 119 50,25
59 62   Navrátil Pavel  1703 Sk Rosada Prostejov 7,5 95,5 107 43,25
60 54   Strachoň Lukáš  1755 Sk Svitavy 7 111,5 126,5 50,25
61 28   Švub Jan  1931 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 7 108 126,5 48,25
62 36   Mikyska Kamil  1898 Tj Spartak Oez Letohrad 7 108 124 47
63 79   Reichl ml. Roman  1506 Sk 1921 Zabreh 7 107 120 46,5
64 74   Krušina Adolf  1575 Sk Svitavy 7 106,5 123 50,5
65 77   Kubíček Martin  1541 Sk 1921 Zabreh 7 105,5 120 44,5
66 81   Havel Jan  1436 Makkabi Boskovice 7 102,5 117 44,75
67 44   Veselý Jindřich  1819 TJ Sloup 7 98 111,5 41,75
68 82   Reichl Lubos  1363 Sk 1921 Zabreh 7 96,5 108 42,5
69 84   Bulva Frantisek  1088 Sk Svitavy 7 94,5 107,5 36,5
70 83   Kouřil Edvard  1359 TJ Sloup 7 93,5 105,5 39
71 66   Mikulášek Petr  1656 TJ Sloup 7 93 105 37
72 70   Vodička Martin  1606 Sk Svitavy 7 89 100 35
73 60   Ševčík Luboš  1708 Sk Garde Lipovec 6,5 113,5 125 47,75
74 73   Marcikán Tomáš  1576 Makkabi Boskovice 6,5 105,5 119,5 42,75
75 75   Pavlů Pavel  1559 Sokol Mestecko Trnavka 6,5 105 120 46,25
76 47   Glembek Bohumir  1799 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 6,5 101,5 115 41,5
77 89   Sauer Petr  1000 Tj Jiskra Litomysl 6,5 101 114,5 39,5
78 63   Maděra Stanislav  1678 Sk Svitavy 6,5 95 106 33,25
79 64   Goroš Vladimír  1672 Agentura Garde Calcio Olomouc 6 98 108,5 30,75
80 43   Chvojka Antonin  1828 Tj Slovan Moravska Trebova 6 97,5 109 32,75
81 78   Lorencová Jitka  1535 TJ Spartak OEZ Letohrad 6 88 98,5 29,5
82 80   Dvořáček Alois  1493   6 86,5 96 26,75
83 72   Sysr Pavel  1589 Tj Spartak Oez Letohrad 6 81 91,5 24,25
84 88   Mrázek Tomáš  1000 Moravská Třebová 5,5 82 91 22
85 76   Vencl Jiri  1549 Tj Lokomotiva Ceska Trebova 5,5 81 91 23,75
86 86   Jiskra Lubomir  1000 Tj Jiskra Litomysl 5 80,5 90 21,5
87 71   Krejsa David  1592 Sk Rosada Prostejov 4,5 83 94 17
88 85   Balajka Roman  1000 Sokol Mestecko Trnavka 3,5 79 90 11,75
89 87   Marcikán David  1000 Moravská Chrastová 2 80,5 91,5 6,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.