Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Chvaletická šachová olympiáda - 1.turnaj 23.04.16

V sobotu 23.dubna 2016 se ve Chvaleticích uskutečnil 1.turnaj 4.ročníku Chvaletické šachové olympiády, kterého se ve třech kategoriích i přes kolizi se závěrečnými utkáními Extraligy a 1.ligy mládeže zúčastnilo celkem 72 hráčů.
V nejmladší kategorii A zvítězil s plným počtem bodů Karel Brožka ze Zaječic před Matějem Kobrem z Ústí n/O. a Jakubem Váňou z Polabin, dívky se neúčastnily.
V kategorii B s náskokem bodu zvítězil Vít Pilař před Markem Juchelkou (oba Polabiny) a Šimonem Pospíšilem ze Železných hor, nejlepší z dívek byla Barbora Málková z Lanškrouna.
V nejstarší kategorii C patřilo vítězství Vojtěchu Holáskovi z Ústí n/O. před Janem Chvojkou z Chrudimi a Davidem Faltýnkem z Hradce Králové, nejlepší dívkou se stala Jitka Pilná z Polabin.


Chvaletická šachová olympiáda, 4. ročník, turnaj 1
Organizátor : Šachový spolek Železné hory
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Šilar Lubomír
Hlavní rozhodčí : Jareš Ondřej
Bedenkzeit : 2 x 15 minut + 5 s/tah
Místo : Chvaletice
Datum : 2016/04/23
Kategorie A (2007 a mladší)
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 1 BROŽKA Karel  1501 TJ Sokol Zaječice 7 23,5 33
2 2 KOBR Matěj  1315 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 23 33,5
3 6 VÁŇA Jakub  1153 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 20,5 30
4 4 NEJEDLÝ Radek  1177 TJ CHS Chotěboř 5 24 34
5 3 NEŠPŮREK Jakub  1195 Šachový spolek Železné hory 5 22 30,5
6 5 NEJEDLÝ Lukáš  1163 TJ CHS Chotěboř 5 20,5 29
7 17 PAAR David  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 17,5 24
8 25 VAŠÍČEK Martin  1000 Šachový spolek Železné hory 4 21,5 30
9 15 MRKVIČKA Jakub  1000 Šachový spolek Železné hory 4 20,5 30,5
10 21 ROŽEK Tomáš  1000 Šachový spolek Železné hory 4 20,5 29
11 12 KATZER Vít  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 19 28,5
12 13 KAŠIČKA Ondřej  1000 Šachový spolek Železné hory 4 19 25,5
13 8 BUREŠ Daniel  1000 ZŠ Týnec nad Labem 4 17 23
14 7 HOLÁSEK Tomáš  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 16 21,5
15 23 STARÝ Vojtěch  1000 Jiskra Heřmanův Městec 3,5 18 24
16 16 OZANK Tobias  1000 ZŠ Chvaletice 3,5 13,5 20
17 11 JINDŘIŠEK Luboš  1000 Chrudim 3 17,5 24,5
18 26 VLASTNÍK Jan  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 16,5 23
19 19 PROKOP Daniel  1000 DDM Přelouč 3 15,5 21,5
  22 RŮŽIČKA Jiří  1000 ZŠ Týnec nad Labem 3 15,5 21,5
21 27 VYTLAČIL Sebastian  1000 Sokol Lázně Bohdaneč 3 15,5 20,5
22 24 TYČ Karel  1000 Šachový spolek Železné hory 3 15 21,5
23 20 REMSA Patrik  1000 ZŠ Lázně Bohdaneč 3 14 20,5
24 18 POKORNÝ Matyáš  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 3 11 17
25 14 MOLOCH Václav  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 14,5 20,5
26 10 HLOUŠEK Jan  1000 Chrudim 2 13 18
27 28 ČERVENKA Richard  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 1,5 15 20,5
28 29 ŠPATENKA Jakub  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 1,5 14,5 20
29 9 FORMAN Dominik  1000 ZŠ Květnového vítězství Praha 1,5 13,5 18
Kategorie B (2004 a mladší)
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 2 PILAŘ Vít  1363 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 23 32
2 4 JUCHELKA Marek  1313 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 21,5 30
3 5 POSPÍŠIL Šimon  1291 Šachový spolek Železné hory 5 22 32
4 6 MÁLKOVÁ Barbora  1285 TJ Lanškroun 5 21,5 30
5 14 TŘASÁKOVÁ Adéla  1069 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 19 26
6 7 LEKSOVÁ Soňa  1238 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4,5 23,5 32
7 3 ROUB Radek  1319 Šachový spolek Železné hory 4,5 21,5 30
8 12 KAČÍREK Pavel  1095 Region Panda, z.s. 4,5 19,5 28
9 8 ŠULCOVÁ Tereza  1168 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 19,5 26
10 1 ROŽEK Jan  1388 Šachový spolek Železné hory 4,5 15,5 20,5
11 17 BEDNÁŘ Miloš  1000 Jiskra Nový Bydžov 4 22 31,5
12 10 DOSTÁLOVÁ Hana  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 18,5 24,5
13 9 HOLÁSKOVÁ Markéta  1135 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 16 22
14 13 PILAŘ Jan  1075 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 15,5 23
15 16 TYČ Jakub  1002 Šachový spolek Železné hory 4 15,5 21,5
16 33 ČERNIL Michal  1000 Šachový spolek Železné hory 4 15,5 21
17 27 TRAN Tuan Anh  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 20 28
18 11 HLÍNA Adam  1100 Šachový spolek Železné hory 3,5 19,5 27,5
19 15 MAREŠOVÁ Kristýna  1067 TJ Lanškroun 3,5 18,5 25,5
20 21 LE Adam  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 3,5 16,5 22,5
21 18 BRUNCLÍK Tobias  1000 Šachový spolek Železné hory 3,5 15 23,5
22 32 VYTLAČILOVÁ Ema  1000 Sokol Lázně Bohdaneč 3 18,5 25,5
23 19 JINDŘIŠKOVÁ Charlotte  1000 DDŠ Chrudim 3 18 24
24 30 VERNER Adam  1000 Sokol Lázně Bohdaneč 3 17,5 24,5
25 28 TÝČ Adam  1000 Šachový spolek Železné hory 3 14 20,5
26 25 PROKOPOVÁ Denisa  1000 DDM Přelouč 3 12,5 17,5
27 20 KŮRKA Adam  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 16,5 23
28 22 MARTINÍK Daniel  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 16,5 22,5
29 23 NASTOUPIL Adam  1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 14,5 20,5
30 24 PAVLAS Jiří  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 12,5 18
31 31 VITVAR Adam  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 2 11,5 16,5
32 26 RYŠAVÝ Vojtěch  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 1,5 13,5 18,5
  29 URBÁNEK Tadeáš  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 1,5 13,5 18,5
Kategorie C (2000 a mladší)
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 1 HOLÁSEK Vojtěch  1562 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 19,5 26
2 6 CHVOJKA Jan  1274 TJ ŠO Chrudim 5,5 17 24
3 2 FALTÝNEK David  1390 Sokol Hradec Králové 4,5 20,5 28
4 3 PILNÁ Jitka  1319 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 17 24,5
5 4 HOLÁSKOVÁ Veronika  1315 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 17 24
6 5 VÁŇA Vojtěch  1292 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 17 24
  7 PLÍVA Petr  1140 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 17 24
8 8 MAŇÁKOVÁ Mira  1099 Šachový spolek Železné hory 1,5 16,5 23
9 10 ZEDNÍK Dominik  1000 DDŠ Chrudim 1,5 16,5 22
10 9 NECKÁŘ Václav  1000 Šachový spolek Železné hory 1 18 25,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.