Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Chvaletická šachová olympiáda - 2.turnaj 08.05.16

V sobotu 7.května 2016 se ve Chvaleticích uskutečnil 2.turnaj 4.ročníku Chvaletické šachové olympiády, kterého se ve třech kategoriích zúčastnilo celkem 75 hráčů.
V nejmladší kategorii A kraloval Matěj Kobr z Ústí n/O. s plným ziskem 7/7 následovaný Jakubem Nešpůrkem ze Železných hor a Jakubem Váňou z Polabin, nejlepší z dívek byla Simona Palečková ze Železných hor.
V kategorii B zvítězil Rudolf Jun z Chotěboře před Michalem Jarešem ze Železných hor a Vítem Pilařem, mezi dívkami byla nejúspěšnější Tereza Šulcová (oba Polabiny).
V nejstarší kategorii C zvítězil Matěj Prokop před Jakubem Jouklem (oba Rapid Pardubice), na třetím místě skončila nejlepší dívka Jitka Pilná z Polabin.
Pořadí nejlepších po dvou odehraných turnajích naleznete zde.


Chvaletická šachová olympiáda, 4. ročník turnaj 2
Organizátor : Šachový spolek Železné hory
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Šilar Lubomír
Hlavní rozhodčí : Jareš Ondřej
Rozhodčí : Tyč Miroslav
Bedenkzeit : 2 x 15 minut + 5 s/tah
Místo : Chvaletice
Datum : 2016/05/07
Kategorie A (ročník 2007 a mladší)
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 1 KOBR Matěj  1279 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7 23 33
2 3 NEŠPŮREK Jakub  1181 Šachový spolek Železné hory 6 19 29
3 5 VÁŇA Jakub  1008 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 23 33
4 4 VAŠÍČEK Martin  1018 Šachový spolek Železné hory 5 20 28
5 22 TYČ Karel  1000 Šachový spolek Železné hory 4,5 20 30
6 14 PALEČKOVÁ Simona  1000 Šachový spolek Železné hory 4,5 16,5 25,5
7 2 VOBORNÍK Jiří  1190 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 21,5 32
8 10 KATZER Vít  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 19 28
9 9 JINDŘIŠEK Luboš  1000 Chrudim 4 16,5 23,5
10 21 STARÝ Vojtěch  1000 Jiskra Heřmanův Městec 3,5 19,5 28
11 13 PAAR David  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 18,5 26,5
12 20 RŮŽIČKA Jiří  1000 ZŠ Týnec nad Labem 3,5 18,5 24,5
13 6 BLAŽEK Marek  1000 DDM Přelouč 3,5 18 25,5
14 12 OZANK Tobias  1000 ZŠ Chvaletice 3,5 17,5 26
15 7 BUREŠ Daniel  1000 ZŠ Týnec nad Labem 3,5 17,5 25
16 15 PAĎOUK Jaroslav  1000 Šachový spolek Železné hory 3,5 16,5 24
17 18 PROKOP Daniel  1000 DDM Přelouč 3 18 24,5
18 16 PAŘÍZKOVÁ Kristýna  1000 ZŠ Lázně Bohdaneč 3 16 22,5
19 26 ŠORMAN Petr  1000 ŠK Rožďalovice 3 15 20
20 19 REMSA Patrik  1000 ZŠ Lázně Bohdaneč 2,5 14,5 18,5
21 24 VYTLAČIL Sebastian  1000 ZŠ Lázně Bohdaneč 2,5 14 18,5
22 25 ŠAFAŘÍK Matěj  1000 ZŠ Lázně Bohdaneč 2,5 13 18
23 8 HLOUŠEK Jan  1000 Chrudim 2,5 12 16
24 23 VANČURA Michal  1000 ZŠ Chvaletice 2 17 22,5
25 17 PINTER Filip  1000 ZŠ Chvaletice 1 12,5 18
26 11 NOVÁK Michal  1000 ZŠ Lázně Bohdaneč 0,5 13 17
Kategorie B (ročník 2004 a mladší)
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 1 JUN Rudolf  1703 TJ CHS Chotěboř 6,5 23 33
2 2 JAREŠ Michal  1602 Šachový spolek Železné hory 6 21 31
3 3 PILAŘ Vít  1553 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 23 33,5
4 10 ROUB Radek  1224 Šachový spolek Železné hory 5 22 32
5 7 ROŽEK Jan  1285 Šachový spolek Železné hory 5 20 29
6 11 ŠULCOVÁ Tereza  1178 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 18 25,5
7 8 PEJŘIMOVSKÁ Viola Ruby  1266 TJ CHS Chotěboř 5 17,5 24,5
8 4 STOČEK Martin  1376 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 23 31
9 13 TŘASÁKOVÁ Adéla  1161 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 22 28,5
10 17 BEDNÁŘ Miloš  1000 ŠŠPM Lipky HK 4 21,5 31
11 6 LEKSOVÁ Soňa  1318 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 20,5 30
12 5 JUCHELKA Marek  1343 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 19 27
  26 NEUMAN Jiří  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 19 27
14 12 PEJŘIMOVSKÝ Tadeáš Rubel  1168 TJ CHS Chotěboř 4 18 24,5
15 18 BRUNCLÍK Tobias  1000 Šachový spolek Železné hory 4 16 23,5
16 19 JINDŘIŠKOVÁ Charlotte  1000 TJ ŠO Chrudim 4 16 21,5
17 9 POSPÍŠIL Šimon  1237 Šachový spolek Železné hory 3,5 18 26,5
18 15 DOSTÁLOVÁ Hana  1093 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 15,5 22
19 33 ŠKODA Pavel           1000 Šachový klub Rožďalovice 3 19 26
20 27 PROKOPOVÁ Denisa  1000 DDM Přelouč 3 17,5 24,5
21 32 VYTLAČILOVÁ Ema  1000 ZŠ Lázně Bohdaneč 3 15,5 22
22 16 TRAN Tuan Anh  1013 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 15,5 21,5
23 22 LE Adam  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 3 15,5 20
24 23 MRÁČEK Miloslav   1000 Šachový klub Rožďalovice 3 15 21,5
25 21 LAURYN Jakub  1000 DDM Přelouč 3 14 19,5
26 31 VERNER Adam  1000 ZŠ Lázně Bohdaneč 3 13,5 17,5
27 25 NASTOUPIL Adam  1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 12,5 18
28 20 KŮRKA Adam  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2,5 12,5 17
29 28 RYŠAVÝ Vojtěch  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 2 15 20,5
  30 TÝČ Adam  1000 Šachový spolek Železné hory 2 15 20,5
31 24 MÁLEK Ondřej  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 2 14,5 21
32 14 HOLÁSKOVÁ Markéta  1097 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 13 18,5
33 29 TRUHLÁŘOVÁ Andrea  1000 Šachový klub Rožďalovice 1 14,5 20,5
Kategorie C (ročník 2000 a mladší)
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 1 PROKOP Matěj  1752 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 6 21,5 30,5
2 4 JOUKL Jakub  1564 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5,5 21,5 31
3 6 PILNÁ Jitka  1405 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 20,5 28,5
4 5 JOUKL Martin  1459 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4,5 21 30
5 2 NEŠPŮREK Jan  1595 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 19 28
6 3 HOLÁSEK Vojtěch  1577 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 20,5 29,5
7 10 FALTÝNEK David  1264 Sokol Hradec Králové 3,5 22,5 32
8 12 VÁŇA Vojtěch  1180 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 17 23,5
9 7 HOLÁSKOVÁ Veronika  1325 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 16 21
10 9 CHUDÝ Vladimír  1267 Šachový spolek Železné hory 3,5 14 20
11 8 CHVOJKA Jan  1318 TJ ŠO Chrudim 3,5 14 18,5
12 11 KRÁLOVÁ Gabriela  1224 TJ Sokol Zaječice 3 17 21,5
13 13 PLÍVA Petr  1146 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 15,5 20
14 14 NIKOLINKO Tomáš  1025 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 14,5 19,5
15 15 ZEDNÍK Dominik  1000 DDŠ Chrudim 1 15,5 19
16 16 ŽIGMUND Jaroslav  1000 DDŠ Chrudim 0 15 19,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.