Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga dorostu 2015/16 - první čtyřkola 05.10.15

V novém ročníku Extraligy dorostu 2015/16 má náš kraj opět trojnásobné zastoupení - 2222 ŠK Polabiny A a B startují ve skupině východ a Štefanydes Polička ve skupině západ.
V obou skupinách byla ve dnech 3.-4.října 2015 odehrána první čtyři kola, z nichž ve skupině východ Polabiny A vytěžily 8 bodů (2-2-0) a Polabiny B 0 bodů (0-0-4), ve skupině západ získala Polička 6 bodů (2-0-2).


Tabulka skupiny východ
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. BŠŠ Frýdek-Místek 3 1 0 10 15,5 12
2. ŠK Staré Město 3 0 1 9 16,0 13
3. SK Slavia Orlová A 2 2 0 8 16,0 11
4. 2222 ŠK Polabiny A 2 2 0 8 14,0 9
5. ŠK Duras BVK-Královo Pole 1 1 2 4 11,5 6
6. SK Slavia Orlová B 1 0 3 3 9,0 2
7. ŠK Lokomotiva Brno 1 0 3 3 8,0 4
8. 2222 ŠK Polabiny B 0 0 4 0 6,0 2
Tabulka skupiny západ
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. PROMAT OAZA Praha 4 0 0 12 19,5 18
2. Šachklub Sokol Klatovy 4 0 0 12 16,5 13
3. TJ Spartak Vlašim 2 0 2 6 12,5 10
4. TJ Štefanydes Polička 2 0 2 6 10,0 6
5. Sokol Praha-Kobylisy 1 1 2 4 12,0 9
6. Desko Liberec 1 1 2 4 10,0 7
7. Chess Most 1 0 3 3 8,5 6
8. Klub Šachistů Říčany 1925 0 0 4 0 7,0 6
Detailní výsledky - skupina východ
2222 ŠK Polabiny A       SK Slavia Orlová B 2222 ŠK Polabiny B       SK Slavia Orlová A
Szücs Matyáš (Z) 2060F ½ - ½ 1876F Sikora Matouš (ZH) Žejdlík Patrik (Z) 1668F 0 - 1 1965F Lojek Marek (Z)
Grundman Václav (Z) 2029F ½ - ½ 1744F Fialka Adam (Z) Jun Rudolf (ZHsm) 1569F 0 - 1 1939F Havelka Ondřej (ZH)
Nová Michaela (ZD) 2060F ½ - ½ 1637F Ochmyt Jakub (Z) Cach Ondřej (Z) 1576F 0 - 1 1932F Horváth Tomáš (Z)
Půlpán Matěj (Z) 1937F ½ - ½ 1525F Novák Jan (Z) Jiroušek Jan (Zsm) 1408F ½ - ½ 1887F Šrámek Vojtěch (Z)
Cach Jakub (Z) 1958F 1 - 0 1535F Pekárek Aleš (Zm) Žejdlík Erik (Zm) 1509F ½ - ½ 1704F Kubošová Jana (ZD)
Ludvík Tomáš (Zm) 1944F 1 - 0 1472F Šebesta Jan (Zsm) Ret Adam Josef (sm) 1478F 0 - 1 1621F Neumann Filip (Zsm)
4 : 2 1 : 5
SK Slavia Orlová A       2222 ŠK Polabiny A SK Slavia Orlová B       2222 ŠK Polabiny B
Lojek Marek (Z) 1965F 0 - 1 2060F Szücs Matyáš (Z) Sikora Matouš (ZH) 1876F 0 - 1 1668F Žejdlík Patrik (Z)
Havelka Ondřej (ZH) 1939F ½ - ½ 2029F Grundman Václav (Z) Fialka Adam (Z) 1744F ½ - ½ 1569F Jun Rudolf (ZHsm)
Horváth Tomáš (Z) 1932F 1 - 0 2060F Nová Michaela (ZD) Ochmyt Jakub (Z) 1637F ½ - ½ 1576F Cach Ondřej (Z)
Šrámek Vojtěch (Z) 1887F 0 - 1 1937F Půlpán Matěj (Z) Novák Jan (Z) 1525F 1 - 0 1408F Jiroušek Jan (Zsm)
Kubošová Jana (ZD) 1704F ½ - ½ 1958F Cach Jakub (Z) Pekárek Aleš (Zm) 1535F ½ - ½ 1509F Žejdlík Erik (Zm)
Neumann Filip (Zsm) 1621F 1 - 0 1944F Ludvík Tomáš (Zm) Šebesta Jan (Zsm) 1472F 1 - 0 1478F Ret Adam Josef (sm)
3 : 3 :
2222 ŠK Polabiny A       BŠŠ Frýdek-Místek 2222 ŠK Polabiny B       ŠK Staré Město
Szücs Matyáš (Z) 2060F ½ - ½ 1959F Štěpán Patrik (Z) Žejdlík Patrik (Z) 1668F ½ - ½ 1984F Stuchlý Ondřej (Z)
Grundman Václav (Z) 2029F 0 - 1 2023F Kaňáková Natálie (ZD) Jun Rudolf (ZHsm) 1569F 0 - 1 1978F Húsek Martin (Z)
Nová Michaela (ZD) 2060F 1 - 0 1857F Kuchař Matěj (Z) Cach Ondřej (Z) 1576F 0 - 1 1932F Filip Tomáš (ZH)
Půlpán Matěj (Z) 1937F ½ - ½ 1857F Gřesová Zuzana (ZDm) Jiroušek Jan (Zsm) 1408F 0 - 1 1857F Mrkus František (Z)
Cach Jakub (Z) 1958F 1 - 0 1686F Vantuch Lucian (sm) Žejdlík Erik (Zm) 1509F 0 - 1 1848F Skalský Alexandr (Zm)
Ludvík Tomáš (Zm) 1944F 0 - 1 1561F Krejčok Tobiáš (sm) Ret Adam Josef (sm) 1478F 1 - 0    
3 : 3 :
ŠK Staré Město       2222 ŠK Polabiny A BŠŠ Frýdek-Místek       2222 ŠK Polabiny B
Stuchlý Ondřej (Z) 1984F ½ - ½ 2060F Szücs Matyáš (Z) Štěpán Patrik (Z) 1959F 1 - 0 1668F Žejdlík Patrik (Z)
Húsek Martin (Z) 1978F 0 - 1 2029F Grundman Václav (Z) Kaňáková Natálie (ZD) 2023F 1 - 0 1569F Jun Rudolf (ZHsm)
Filip Tomáš (ZH) 1932F ½ - ½ 2060F Nová Michaela (ZD) Kuchař Matěj (Z) 1857F ½ - ½ 1576F Cach Ondřej (Z)
Mrkus František (Z) 1857F 0 - 1 1937F Půlpán Matěj (Z) Gřesová Zuzana (ZDm) 1857F 1 - 0 1408F Jiroušek Jan (Zsm)
Skalský Alexandr (Zm) 1848F 1 - 0 1958F Cach Jakub (Z) Miča Marek (Zsm) 1776F ½ - ½ 1509F Žejdlík Erik (Zm)
    0 - 1 1944F Ludvík Tomáš (Zm) Krejčok Tobiáš (sm) 1561F 1 - 0 1478F Ret Adam Josef (sm)
2 : 4 5 : 1
Detailní výsledky - skupina západ
TJ Štefanydes Polička       Chess Most Sokol Praha-Kobylisy       TJ Štefanydes Polička
Tulis Jan (Z) 1941F ½ - ½ 2445F Vykouk Jan (Z) Pařízek Vojtěch (Z) 1959F ½ - ½ 1941F Tulis Jan (Z)
Nešpor Jakub (Z) 2000F 0 - 1 1842F Kastl Daniel (Z) Slovák Kilián (Z) 2080F ½ - ½ 2000F Nešpor Jakub (Z)
Švanda Ondřej (Zm) 1981F 0 - 1 1731F Kadlec Daniel (Z) Novotný David (Z) 1720F 0 - 1 1981F Švanda Ondřej (Zm)
Černý David (ZH) 1949F 1 - 0 1724F Polanský Adam Luboš (Zm) Pravda Kryštof (Zm) 1689F 0 - 1 1949F Černý David (ZH)
Feltl Patrik (Z) 1630F 1 - 0 1498F Reljič Michael (ZHm) Kubát Martin 1671F ½ - ½ 1630F Feltl Patrik (Z)
Švanda Adam (Zsm) 1560F 1 - 0 1250N Semová Lada (ZDsm) Skýpala Ondřej (ZHsm) 1590F 0 - 1 1560F Švanda Adam (Zsm)
: :
TJ Štefanydes Polička       Šachklub Sokol Klatovy PROMAT OAZA Praha       TJ Štefanydes Polička
Tulis Jan (Z) 1941F 0 - 1 2090F Jánská Jitka (ZD) Hollan Petr (Z) 2338F 1 - 0 1941F Tulis Jan (Z)
Nešpor Jakub (Z) 2000F ½ - ½ 2080F Eret Jonáš (Z) Hollan Martin (Z) 2240F 1 - 0 2000F Nešpor Jakub (Z)
Švanda Ondřej (Zm) 1981F 0 - 1 2019F Hurdzan Tomáš (Z) Jelínek Michal (Z) 1996F 1 - 0 1981F Švanda Ondřej (Zm)
Černý David (ZH) 1949F 0 - 1 1917F Dolanský Lukáš (Zm) Nový Filip (Z) 1892F 1 - 0 1949F Černý David (ZH)
Feltl Patrik (Z) 1630F ½ - ½ 1620F Kašpar Lukáš (Hm) Němcová Karin (ZDm) 1926F ½ - ½ 1630F Feltl Patrik (Z)
Švanda Adam (Zsm) 1560F ½ - ½ 1522F Kubát Ladislav Němcová Kamila (ZD) 1809F 1 - 0 1560F Švanda Adam (Zsm)
: : ½

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.