Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga dorostu 2015/16 - poslední dvě kola 23.01.16

V sobotu 23.ledna 2016 pokračovala Extraliga dorostu 2015/16 posledními dvěma koly v základních skupinách.
Ve skupině východ Polabiny A po dvou vítězstvích obsadily 2 místo a vybojovaly si postup do finale, Polabiny B po dvou prohrách skončily poslední a čeká je boj o udržení.
Ve skupině západ stačila Poličce jedna výhra k posunu na čtvrté místo, znamenající postup do finalové skupiny a jistotu udržení v Extralize i pro přístí rok.


Extraliga mládeže 2015/16 
Skupina východ
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 6 BŠŠ Frýdek-Místek 7 5 2 0 17 29 12
2 3 2222 ŠK Polabiny A 7 5 2 0 17 25,5 8,5
3 5 ŠK Staré Město 7 5 1 1 16 28 11,5
4 7 SK Slavia Orlová A 7 3 2 2 11 24,5 8,5
5 2 ŠK Duras BVK-Královo Pole 7 3 1 3 10 22,5 7
6 1 ŠK Lokomotiva Brno 7 2 0 5 6 16,5 5,5
7 8 SK Slavia Orlová B 7 1 0 6 3 11 1
8 4 2222 ŠK Polabiny B 7 0 0 7 0 11 3
Skupina západ
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 5 PROMAT OAZA Praha 7 7 0 0 21 34 15
2 6 Šachklub Sokol Klatovy 7 6 0 1 18 28 11
3 1 TJ Spartak Vlašim 7 5 0 2 15 25,5 11
4 2 TJ Štefanydes Polička 7 3 0 4 9 18 6
5 7 Sokol Praha-Kobylisy 7 2 1 4 7 19 7
6 3 Desko Liberec 7 2 1 4 7 17 6,5
7 4 Klub Šachistů Říčany 1925 7 1 0 6 3 15 6
8 8 Chess Most 7 1 0 6 3 11,5 4
Detailní výsledky
Skupina východ
2222 ŠK Polabiny A   ŠK Lokomotiva Brno
Szücs Matyáš (Z) 2132F ½ - ½ 1816F Straka Vojtěch (Z)
Grundman Václav (Z) 2033F 1 - 0 1728F Jurásek Vojtěch (Z)
Nová Michaela (ZD) 1939F ½ - ½ 1717F Vavřínková Eliška (ZD)
Cach Jakub (Z) 2006F 1 - 0 1588F Faja Vilém (Zsm)
Ludvík Tomáš (Zm) 1830F ½ - ½ 1635F Žitný Michal
Pilař Vít (sm) 1225N 0 - 1 1700F Fryda Dominik
:
2222 ŠK Polabiny B   ŠK Duras BVK-Královo Pole
Žejdlík Patrik (Z) 1806F 0 - 1 2037F Daněk Daniel (Z)
Jun Rudolf (ZHsm) 1544F 0 - 1 1981F Zeman Radek (Z)
Cach Ondřej (Z) 1691F ½ - ½ 1561F Koukal Ondřej (Z)
Jiroušek Jan (Zsm) 1420F 0 - 1 1695F Glozar Petr (Zsm)
Žejdlík Erik (Zm) 1482F ½ - ½ 1505F Dvořáková Olga (ZHDsm)
Brázda Vít (Zm) 1538F 0 - 1 1588F Zavadil Matyáš (m)
1 : 5
ŠK Duras BVK-Královo Pole   2222 ŠK Polabiny A
Daněk Daniel (Z) 2037F ½ - ½ 2132F Szücs Matyáš (Z)
Zeman Radek (Z) 1981F 0 - 1 2033F Grundman Václav (Z)
Koukal Ondřej (Z) 1561F 0 - 1 1939F Nová Michaela (ZD)
Glozar Petr (Zsm) 1695F ½ - ½ 2006F Cach Jakub (Z)
Dvořáková Olga (ZHDsm) 1505F ½ - ½ 1830F Ludvík Tomáš (Zm)
Zavadil Matyáš (m) 1588F ½ - ½ 1225N Pilař Vít (sm)
2 : 4
ŠK Lokomotiva Brno   2222 ŠK Polabiny B
Straka Vojtěch (Z) 1816F 1 - 0 1806F Žejdlík Patrik (Z)
Jurásek Vojtěch (Z) 1728F 1 - 0 1544F Jun Rudolf (ZHsm)
Vavřínková Eliška (ZD) 1717F 0 - 1 1691F Cach Ondřej (Z)
Faja Vilém (Zsm) 1588F 0 - 1 1420F Jiroušek Jan (Zsm)
Žitný Michal 1635F 1 - 0 1482F Žejdlík Erik (Zm)
Fryda Dominik 1700F 1 - 0 1538F Brázda Vít (Zm)
4 : 2
Skupina západ
Klub Šachistů Říčany 1925   TJ Štefanydes Polička
Vystrčil Martin (Z) 1976F ½ - ½ 1940F Tulis Jan (Z)
Rastočný Josef (ZH) 1912F ½ - ½ 1773F Nešpor Jakub (Z)
Otruba Marek (Z) 1659F 0 - 1 1917F Švanda Ondřej (Zm)
Vilímová Julie (ZDm) 1718F 0 - 1 1819F Černý David (ZH)
Jiroušek Tadeáš 1583F 1 - 0 1704F Feltl Patrik (Z)
Otrubová Kristýna (Dm) 1556F 0 - 1 1568F Švanda Adam (Zsm)
2 : 4
TJ Štefanydes Polička   Desko Liberec
Tulis Jan (Z) 1940F 0 - 1 1929F Haase Pavel (Hm)
Nešpor Jakub (Z) 1773F ½ - ½ 1929F Hejduk Miroslav (Z)
Švanda Ondřej (Zm) 1917F 0 - 1 1827F Sýkora Marek (Zm)
Černý David (ZH) 1819F 0 - 1 1838F Viták Jiří (Z)
Feltl Patrik (Z) 1704F 0 - 1 1530F Pop Tomáš
Švanda Adam (Zsm) 1568F 1 - 0 1379F Hušková Agáta (ZDsm)
:

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.